PDA

View Full Version : Защо!??!!



ted4ty
10-22-2011, 10:14
Така вече не издържам!Защо по дяволите в този форум някой като създаде тема,в която описва свой проблем почват да му подиграват или да се смеят?!Момчето/момичето има проблем и тука вместо да намери отговори получа ужасни подигравателни обиди!Примери:

В темата "Приятелката ми е безчувственна,докога?" момче споделя за сексуален проблем при половинката му и TheGuardian01 казва да си зареже гаджето и да си намери "нормално"!! - Добре де хора на какво прилича това?Момчето иска както то да изптва удоволствие,така и приятелката му,защо ПО ДЯВОЛИТЕ да си търси ново гадже ?!

Във всички теми от типа "бременна ли съм" има тонове с обиди!Да разбирам,че на хората им е писнало от такива теми,но помислете!!Момичето го е страх и търси отговори!!Вие ако сте изплашени първо ще тръгнете да търсите в търсачката ли?Да не говорим,че коментарите в подобни теми винаги има поне един дето ще каже,че е бременна или "честито ще ставаш майка"!!И знаете ли как може да се почувства едно момиче като види "ДА" ?!Не се знае как ще реагира и какво ще направи!?

В темата "Приателят ми има голямо желание да свърши в устата ми" има над 5 мнения от типа "Гълтай к*рво" или "Гълтай животноо" ?!Не може ли сме учтиви и да отговорим както примерно е отговорил annonimnna ?!

В темата "Проблеми със секса" момиче описва,че гаджето му не може да се възбуди и първият "умен" коментар от Sh@d0w е "Дай снимка и ще ти кажа дали проблема е в теб."!!Мислите ли ,че на нея и` е много смешно?!Момичето търси помощ и отговори и отново получава подигравки и обиди!!

Няма нужда да продължавам с примерите,защото те нямат край и защо създавам тази тема,защото искам всички да се замислите!Ако искате я заключете хич не ми дреме някой трябваше да ви каже колко лошо се държите !!!

TheGuardian01
10-22-2011, 10:27
Специално за моето мнение, в съседната тема- ако погледнеш нещата ОБЕКТИВНО, би трябвало да се досетиш , че съм малко или много прав, не смяташ ли ?
А относно изказванията на колегите по другите теми...емиии животът никога не би бил толкова интересен без ирония и сърказъм 8) 8)

sunman
10-22-2011, 10:31
Кво викаш?!?!

Little_Lady93
10-22-2011, 10:35
Защото са глупаци, затова. Ако някога недай боже имам проблем никога не бих пуснала тема в този форум, ясно е защо

Sh@d0w
10-22-2011, 10:35
Във всички теми от типа "бременна ли съм" има тонове с обиди!Да разбирам,че на хората им е писнало от такива теми,но помислете!!Момичето го е страх и търси отговори!!Вие ако сте изплашени първо ще тръгнете да търсите в търсачката ли?Да не говорим,че коментарите в подобни теми винаги има поне един дето ще каже,че е бременна или "честито ще ставаш майка"!!И знаете ли как може да се почувства едно момиче като види "ДА" ?!Не се знае как ще реагира и какво ще направи!?

Първо - ние не сме гадатели, та да знаем дали е бременна, за която и тема да се отнася. При немърливо, безотговорно правене на секс, теми от рода на "свърши в мивката, бременна ли съм?" - много ясно че подлежат на присмех. Преди да започнете да правите секс, поне се образовайте малко на тази тема, не после да се пускат без смислени теми. Не знае какво значи овулация, секс тръгнала да прави..



В темата "Проблеми със секса" момиче описва,че гаджето му не може да се възбуди и първият "умен" коментар от Sh@d0w е "Дай снимка и ще ти кажа дали проблема е в теб."!!Мислите ли ,че на нея и` е много смешно?!Момичето търси помощ и отговори и отново получава подигравки и обиди!!

Не виждам какво имаш против коментара ми, трябва да бъдем реалисти и да търсим корена на проблема, не да и даваме фалшиви надежди и успокоения "проблема не е в теб, гаджето ти е импотентен споко".

И тази тема не знам какъв смисъл има, като ти е писнало пиши нещо "смислено" в темите или просто не влизай.

Little_Lady93
10-22-2011, 10:36
Не че нещо, ама на тая възраст го дървите и на 50 годишни чанти. Не е в момичето проблема главата си залагам.

dream1707
10-22-2011, 10:42
Ирония, сърказъм.. тия животни чувал ли си ги ?

И да, на нас ни е писнало от безброй тъпи теми, създавани от момиченца (главно) и момченца без елементарна сексуална култура ...

Редовно чета теми, от разни дето не знаят какво е овулация, камоли как се пресмята.... иначе правят секс без презервативи и после питат дали са бременни ... или пък от други които използват всички възможни предпазни мерки известни на Земята ... и се притесняват да не би да може да се забременее от въздуха ..

Еми не... това е въпрос на сексуално образование... и повечето от тия потребители определено си заслужават грубото държание към тях !

ted4ty
10-22-2011, 10:44
Във всички теми от типа "бременна ли съм" има тонове с обиди!Да разбирам,че на хората им е писнало от такива теми,но помислете!!Момичето го е страх и търси отговори!!Вие ако сте изплашени първо ще тръгнете да търсите в търсачката ли?Да не говорим,че коментарите в подобни теми винаги има поне един дето ще каже,че е бременна или "честито ще ставаш майка"!!И знаете ли как може да се почувства едно момиче като види "ДА" ?!Не се знае как ще реагира и какво ще направи!?

Първо - ние не сме гадатели, та да знаем дали е бременна, за която и тема да се отнася. При немърливо, безотговорно правене на секс, теми от рода на "свърши в мивката, бременна ли съм?" - много ясно че подлежат на присмех. Преди да започнете да правите секс, поне се образовайте малко на тази тема, не после да се пускат без смислени теми. Не знае какво значи овулация, секс тръгнала да прави..



В темата "Проблеми със секса" момиче описва,че гаджето му не може да се възбуди и първият "умен" коментар от Sh@d0w е "Дай снимка и ще ти кажа дали проблема е в теб."!!Мислите ли ,че на нея и` е много смешно?!Момичето търси помощ и отговори и отново получава подигравки и обиди!!

Не виждам какво имаш против коментара ми, трябва да бъдем реалисти и да търсим корена на проблема, не да и даваме фалшиви надежди и успокоения "проблема не е в теб, гаджето ти е импотентен споко".

И тази тема не знам какъв смисъл има, като ти е писнало пиши нещо "смислено" в темите или просто не влизай.

И казваш,че корена на проблема е,че момичето е грозно O.o освен това по този начин ти и` се подиграваш!

Little_Lady93
10-22-2011, 10:46
Ирония, сърказъм.. тия животни чувал ли си ги ?

И да, на нас ни е писнало от безброй тъпи теми, създавани от момиченца (главно) и момченца без елементарна сексуална култура ...

Редовно чета теми, от разни дето не знаят какво е овулация, камоли как се пресмята.... иначе правят секс без презервативи и после питат дали са бременни ... или пък от други които използват всички възможни предпазни мерки известни на Земята ... и се притесняват да не би да може да се забременее от въздуха ..

Еми не... това е въпрос на сексуално образование... и повечето от тия потребители определено си заслужават грубото държание към тях !


Темите се създавали от момиченца? Извинявай какичко дето си на 15 :razz: ДА, повечето, които създават такива теми са малки за секс като цяло, ама и ти не си от най-големите

Sh@d0w
10-22-2011, 10:47
И казваш,че корена на проблема е,че момичето е грозно O.o освен това по този начин ти и` се подиграваш!

Къде в поста ми видя да съм казал, че момичето е грозно?

Купи си очила и излез от филма.

Little_Lady93
10-22-2011, 10:48
АКо не си казал това, как ще разбереш по снимката дали проблема е в момичето?

Sh@d0w
10-22-2011, 10:52
АКо не си казал това, как ще разбереш по снимката дали проблема е в момичето?

Много лесно.

Little_Lady93
10-22-2011, 10:53
Издай ни тайната, моля те

dream1707
10-22-2011, 10:57
Темите се създавали от момиченца? Извинявай какичко дето си на 15 :razz: ДА, повечето, които създават такива теми са малки за секс като цяло, ама и ти не си от най-големите

Я дай линк към тема която аз съм писала ... Ако някой ден видиш тема пусната от мен, в която питам дали съм бременна, как да си пресметна овулацията или нещо от тоя род... ще те призная :)

Моя грешка, че съм написала момиченца, защото много често в тоя форум малоумни теми се пускат и от жени на по 20 ...

Може да съм на 15... но да имам по-добра сексуална култура и от 18 годишната "какичка", дето пита дали от свирка се забременява ;) .. Така, че не ме определяй по възрастта ...

Sh@d0w
10-22-2011, 10:58
Издай ни тайната, моля те

Тайната се крие в мъжката психика.

Ако е грозна - ясно.
Ако не е - проблема е другъде.

Но не разбрах как го извъртя така това което написах, все едно че съм казал, че е грозна без дори да я познавам?

Колко сте смешни като всячески се опитвате да се закачите за нещо :razz:

dream1707
10-22-2011, 11:00
То пък човек да не се избъзика веднъж... на кръст ще го разпънат ...

ted4ty
10-22-2011, 11:02
То пък човек да не се избъзика веднъж... на кръст ще го разпънат ...

Ема то да беше само веднъж..!!!!

Sh@d0w
10-22-2011, 11:03
То пък човек да не се избъзика веднъж... на кръст ще го разпънат ...

Някои хора са оперирани от чувство за хумор, какво да се прави :lol:

lubovvv
10-22-2011, 11:04
Няма какво да се чудиш, някои хора постоянно търсят за какво да се закачат и да оплюят другия....Но наистина някои теми са супер неразбираеми и даже не се разбира какъв е въпроса

dream1707
10-22-2011, 11:06
То пък човек да не се избъзика веднъж... на кръст ще го разпънат ...

Ема то да беше само веднъж..!!!!

Между ирония и шега има разлика ..


Рядко някой се шегува тука ... обикновено се ползва ирония, и тя си е напълно заслужена от тия които пускат напълно малоумни теми.

CeLuVcHo0o
10-22-2011, 11:08
И казваш,че корена на проблема е,че момичето е грозно O.o освен това по този начин ти и` се подиграваш!

Къде в поста ми видя да съм казал, че момичето е грозно?

Купи си очила и излез от филма.
А бе я стига си се отварял! За къв по-точно се мислиш, а?! Да си била купила очила и да излезела от филма... О Боже мой! ТИ пишеш "Дай снимка да те видим дали си адски грозна, че гаджето ти чак не може да го вдигне от теб" А после и спориш какво невинно ангелче си и как не си казал нищо гадно на момичето. Човек, поне като си сгрешил и си се направил на забавен, кажи "Не бях прав, просто се шегувах." И толкова! Какво тръгваш да обиждаш други хора и да им даваш съвети да си купят очила?! Много се изложи тоя път! :?

dream1707
10-22-2011, 11:15
А бе я стига си се отварял! За къв по-точно се мислиш, а?! Да си била купила очила и да излезела от филма... О Боже мой! ТИ пишеш "Дай снимка да те видим дали си адски грозна, че гаджето ти чак не може да го вдигне от теб" А после и спориш какво невинно ангелче си и как не си казал нищо гадно на момичето. Човек, поне като си сгрешил и си се направил на забавен, кажи "Не бях прав, просто се шегувах." И толкова! Какво тръгваш да обиждаш други хора и да им даваш съвети да си купят очила?! Много се изложи тоя път! :?


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Извинете, не се сдържах ... ах помня и аз преди имах голяма фантазия...

xoxi
10-22-2011, 11:17
Тази тема е смешна!

ted4ty
10-22-2011, 11:20
Тази тема е смешна!

Снимката на аватара ти още повече.

ted4ty
10-22-2011, 11:22
И казваш,че корена на проблема е,че момичето е грозно O.o освен това по този начин ти и` се подиграваш!

Къде в поста ми видя да съм казал, че момичето е грозно?

Купи си очила и излез от филма.
А бе я стига си се отварял! За къв по-точно се мислиш, а?! Да си била купила очила и да излезела от филма... О Боже мой! ТИ пишеш "Дай снимка да те видим дали си адски грозна, че гаджето ти чак не може да го вдигне от теб" А после и спориш какво невинно ангелче си и как не си казал нищо гадно на момичето. Човек, поне като си сгрешил и си се направил на забавен, кажи "Не бях прав, просто се шегувах." И толкова! Какво тръгваш да обиждаш други хора и да им даваш съвети да си купят очила?! Много се изложи тоя път! :?

+ 1

Sh@d0w
10-22-2011, 11:23
И казваш,че корена на проблема е,че момичето е грозно O.o освен това по този начин ти и` се подиграваш!

Къде в поста ми видя да съм казал, че момичето е грозно?

Купи си очила и излез от филма.
А бе я стига си се отварял! За къв по-точно се мислиш, а?! Да си била купила очила и да излезела от филма... О Боже мой! ТИ пишеш "Дай снимка да те видим дали си адски грозна, че гаджето ти чак не може да го вдигне от теб" А после и спориш какво невинно ангелче си и как не си казал нищо гадно на момичето. Човек, поне като си сгрешил и си се направил на забавен, кажи "Не бях прав, просто се шегувах." И толкова! Какво тръгваш да обиждаш други хора и да им даваш съвети да си купят очила?! Много се изложи тоя път! :?

Попринцип не бих отговорил на индивид с ник ЦелувчоОоО, но поради острия тон на коментара отправен към мен, ще го направя.

Не мисля че съм сгрешил, че да се извинявам твърдо си стоя зад коментара. Това че някои пубертети с болна психика го тълкуват като обида, мен лично не ме грее.

dream1707
10-22-2011, 11:27
Просто забележи, че тия дето не подкрепят мнението ти са от най-редовните потребители тук ... Тия на които до гуша им е дошло от малоумни теми ... На пръв поглед може всичко да ти изглежда като нападка към милите беззащитни потребителчета, които си задават въпросите ... ама и ти всеки ден да четеше по няколко теми с идиотщини и на теб щеше да ти идва да напсуваш поредния малоумник, който е тръгнал да прави нещо, без да знае нищо за него...

xoxi
10-22-2011, 11:30
Тази тема е смешна!

Снимката на аватара ти още повече.

Ето виждаш ли.
И на нас ни е писнало от гореспоменатите теми. Ето защо и ние реагираме така, както и ти реагира в момента.
В момента и ти плюеш, а си пуснал/а тема против плюенето на другите. Смешно е, схващаш ли?
Щом не ти изнася, пиши в темите и помагай на хората с гоолемите проблеми.

marin4itu
10-22-2011, 11:43
Аве я се стегнете! Всеки ще пише каквото си иска, има си модератори, те следят..
Като видя някоя неграмотно написана тема с уникално тъп въпрос, еми няма как да отговоря сериозно, съжалявам! И да! Ако имам някакво притеснение първо ще прочета в гугъл или търсачката във форума! Щом аз мога и другите могат! Едни и същи теми се пускат, с едни и същи въпроси, едно и също се обяснява! Еми тези, които влизаме често тук, това ни дразни! Точка!
Специално Sh@d0w винаги отговаря бързо и смислено и то не само тук, а и в другите раздели!
И всеки има право на какъвто си иска аватар!

Направо се ядосах на тази тема! :-x

Shturrrche88
10-22-2011, 12:06
Такава тема може да пусне само един пубер, чийто хормони ред нямат.
Душко златна, ненагледна....да приемем, че си права и доста често отношението към такива теми е обидно и подигравателно. Но замислила ли си се защо? Ти ако имаш съмнения, първата ти работа ще е да пуснеш тема в тийн форум, която изглежда горе-долу така : Мола ви помогнетеми правих ме секс с гаджету ми и той сварши изван мен, ама нямахме презеравитив и не знам дали не сам била в увулация/оволация/уволация, цикала ми е не редовен.........
Та, ти драга моя, прочитайки такъв пост, съм сигурна, че като останалите, първо приритваш от смях, след което ти идва на акъла да отговориш подигравателно, после решаваш, че трябва да се разграничиш от другите коментари и да отговориш сериозно.... :lol: Абсолютно сигурна съм, че си пуснала темата точно за това-за да покажеш ти колко си добричка и как те дразни факта, че на такива теми се отговаря с иронични постове....
Понякога, когато нямаш какво да кажеш, по-добре замълчи. В противен случай, вместо да направиш смешни другите, се излагаш пред тях.

NomNomNom
10-22-2011, 12:08
Тъпа и безсмислена тема.
Има родители , лекари и училищни психолози, които дават добри и обективни мнения, когато и да ги питаш.

MaLkaTa_LaDy
10-22-2011, 12:22
Понякога, когато нямаш какво да кажеш, по-добре замълчи. В противен случай, вместо да направиш смешни другите, се излагаш пред тях.
Ето тук е истината според мен! И това се отнася не по-малко за хората, които пишат "умните" си коментари по очевидно тъпите теми. И честно казано този форум просъществува най-вече заради този кръговрат на едни и същи теми. Повечето тук имат доста сходно мислене и степен на образованост. Когато се направи по-сериозна тема, трудно и се намира логичен отговор. А най-лошо впечатление прави, когато същите тези многознайковци, които се присмиват на момичето "дали съм бременна", не са наясно с материята по въпроса. Може да се повторя с примера, обаче преди време се втурнаха да ми обясняват, разбираш ли, колко съм тъпа, че не съм се сетила отговора на въпроса ми "Как е възможно да се забременее по време на менструация", който очевидно бил "като менструацията съвпадне с овулацията".... И после иди им обяснявай, че това не е възможно.

Shturrrche88
10-22-2011, 12:24
MaLkaTa_LaDy, много бъркаш за последното нещо-абсолютно възможно е овулацията да съвпадне с менструацията, но е много рядък случай.

MaLkaTa_LaDy
10-22-2011, 12:33
Как е възможно като по определение менструацията започва с началото на фоликулната фаза и завършва преди да е завършила фоликулната фаза, като след нея идва овулационната фаза?

Shturrrche88
10-22-2011, 12:42
Как е възможно като по определение менструацията започва с началото на фоликулната фаза и завършва преди да е завършила фоликулната фаза, като след нея идва овулационната фаза?
Когато само единя яйчник е в овулация. Но случая е 1:100

MaLkaTa_LaDy
10-22-2011, 12:53
Как е възможно като по определение менструацията започва с началото на фоликулната фаза и завършва преди да е завършила фоликулната фаза, като след нея идва овулационната фаза?
Когато само единя яйчник е в овулация. Но случая е 1:100
Така или иначе при всяка овулация само единия яйчник отделя яйцеклетка. Какво имаш предвид под "Когато само единя яйчник е в овулация"

Shturrrche88
10-22-2011, 13:05
http://koog-vma.com/statii-31.htm
Мързи ме да обяснявам, защото съм се изразила неправилно :-x

MaLkaTa_LaDy
10-22-2011, 13:22
Не се изнервяй де, не те питам нападателно. Искам да си изясня въпроса само. Тук не пише ли по-скоро за кървенето по време на овулация, а не за овулацията по време на менструация?

CeLuVcHo0o
10-22-2011, 14:14
И казваш,че корена на проблема е,че момичето е грозно O.o освен това по този начин ти и` се подиграваш!

Къде в поста ми видя да съм казал, че момичето е грозно?

Купи си очила и излез от филма.
А бе я стига си се отварял! За къв по-точно се мислиш, а?! Да си била купила очила и да излезела от филма... О Боже мой! ТИ пишеш "Дай снимка да те видим дали си адски грозна, че гаджето ти чак не може да го вдигне от теб" А после и спориш какво невинно ангелче си и как не си казал нищо гадно на момичето. Човек, поне като си сгрешил и си се направил на забавен, кажи "Не бях прав, просто се шегувах." И толкова! Какво тръгваш да обиждаш други хора и да им даваш съвети да си купят очила?! Много се изложи тоя път! :?

Попринцип не бих отговорил на индивид с ник ЦелувчоОоО, но поради острия тон на коментара отправен към мен, ще го направя.

Не мисля че съм сгрешил, че да се извинявам твърдо си стоя зад коментара. Това че някои пубертети с болна психика го тълкуват като обида, мен лично не ме грее.
Айде пак! Сега пък с мене почна да се заяждаш.. опааа това не е заяждане (неееееееее, ти просто си пишеш...)може би по-точно злобен коментар! "индивид с ник ЦелувчоОоО"?! Какво ми има на ника? А, индивид с ник Шадоу? О, Боже колко насериозно се взе....

Sh@d0w
10-22-2011, 14:23
Сега пък от настъпление премина в позиция ощипана госпожичка.

Айде моля ти се.

dream1707
10-22-2011, 14:27
Айде пак! Сега пък с мене почна да се заяждаш.. опааа това не е заяждане (неееееееее, ти просто си пишеш...)може би по-точно злобен коментар! "индивид с ник ЦелувчоОоО"?! Какво ми има на ника? А, индивид с ник Шадоу? О, Боже колко насериозно се взе....

На колко си годинки ?

CeLuVcHo0o
10-22-2011, 15:00
Сега пък от настъпление премина в позиция ощипана госпожичка.

Айде моля ти се.
За кво точно ми се молиш?
Това, че спиш във форума, не те прави нищо повече от другите. И много хора ще са ти благодарни, ако спреш да се правиш на адски забавен. Що не пробваш да си понижиш малко самочувствието, вече почва да дразни.
Спи си, живей си за форума, но си знай мястото и не прекалявай!

На колко си годинки ?
Само на 15 годинки съм. Твоите годинки повече ли са?

Sh@d0w
10-22-2011, 15:02
Сега пък от настъпление премина в позиция ощипана госпожичка.

Айде моля ти се.
За кво точно ми се молиш?
Това, че спиш във форума, не те прави нищо повече от другите. И много хора ще са ти благодарни, ако спреш да се правиш на адски забавен. Що не пробваш да си понижиш малко самочувствието, вече почва да дразни.
Спи си, живей си за форума, но си знай мястото и не прекалявай!

На колко си годинки ?
Само на 15 годинки съм. Твоите годинки повече ли са?

Така ще говориш на връстниците си, нито съм ти на възрастта, нито си ми ти на акъла, че да ми държиш подобен тон. Камо ли пък сметка какво и къде да пиша или правя.

За какъв се мислиш?

SisiStrange
10-22-2011, 15:08
Бтв, Ради, това не е ли момиче? :-o Или е фейк, или е момиче. Спомням си, че беше пускала някога в темата за снимките.

Бооооже, като почнете с това: АУ, ти си писал няколко мнения, спиш във форума, сигурно нямаш живот бла бла бла. Май нищо друго не можете да измислите, а?
Забавно е, обаче, като познаваш човека и знаеш какъв е, да четеш смешните предположения на разни дечица, които се палят и беснеят, пернати от хормона, защото някое мнение не им харесва. :D

NomNomNom
10-22-2011, 15:27
Сега пък от настъпление премина в позиция ощипана госпожичка.

Айде моля ти се.
За кво точно ми се молиш?
Това, че спиш във форума, не те прави нищо повече от другите. И много хора ще са ти благодарни, ако спреш да се правиш на адски забавен. Що не пробваш да си понижиш малко самочувствието, вече почва да дразни.
Спи си, живей си за форума, но си знай мястото и не прекалявай!

На колко си годинки ?
Само на 15 годинки съм. Твоите годинки повече ли са?
Пубер, бягай да си учиш уроците.
Кой, по дяволите, кой се кръщава ЦеЛуВчОоУоуоу :razz: :razz: :lol:


Та, целувчо. Когато влезеш в истинският живот, научиш какво са ирония, сарказъм и сатира, тогава се върни да си поприказваме сладко.
Сега си учтиво изпратен да си играеш с барбитата , хората като теб се оправдават , че на 10-12 не мислят за секс, а си играят в пясъка.
Със здраве.

imamkrasivouho
10-22-2011, 15:29
Какво очакваш? Да погледнем с рентгеновия телескоп и да видим дали са бременни ли? Или може би да заместим безчувствените приятелки на горките момченца? Да гълтаме вместо тях? Да го вдигаме вместо гаджетата им?
Ако ти се занимава върви егати! Даже и прави тестовете за бременност вместо тях ако искаш. Въпреки всичките подигравки получават някаква помощ, нали?

SisiStrange
10-22-2011, 15:33
И освен това, всичко го има като материали навсякъде: образователни филми, книги, учебници. Представи си колко кух трябва да е един човек, че да го мързи да прочете нещо и затова да пита малоумни въпроси та друг да му реши проблема. Колко задръстено и умопомрачаващо тъп трябва да си, че за собствения ти организъм да те мързи да прочетеш нещо, а вместо това да се надяваш някой страничен да ти го плесне на готово?

ted4ty
10-22-2011, 15:35
И освен това, всичко го има като материали навсякъде: образователни филми, книги, учебници. Представи си колко кух трябва да е един човек, че да го мързи да прочете нещо и затова да пита малоумни въпроси та друг да му реши проблема. Колко задръстено и умопомрачаващо тъп трябва да си, че за собствения ти организъм да те мързи да прочетеш нещо, а вместо това да се надяваш някой страничен да ти го плесне на готово?

Еми тогава за какво е тоя форум :oops: що не вземат да го изтрият ей така,защото всичко написано в него го има на други места!

NomNomNom
10-22-2011, 15:37
И освен това, всичко го има като материали навсякъде: образователни филми, книги, учебници. Представи си колко кух трябва да е един човек, че да го мързи да прочете нещо и затова да пита малоумни въпроси та друг да му реши проблема. Колко задръстено и умопомрачаващо тъп трябва да си, че за собствения ти организъм да те мързи да прочетеш нещо, а вместо това да се надяваш някой страничен да ти го плесне на готово?

Еми тогава за какво е тоя форум :oops: що не вземат да го изтрият ей така,защото всичко написано в него го има на други места!
защо не вземеш да млъкнеш.

SisiStrange
10-22-2011, 15:39
И освен това, всичко го има като материали навсякъде: образователни филми, книги, учебници. Представи си колко кух трябва да е един човек, че да го мързи да прочете нещо и затова да пита малоумни въпроси та друг да му реши проблема. Колко задръстено и умопомрачаващо тъп трябва да си, че за собствения ти организъм да те мързи да прочетеш нещо, а вместо това да се надяваш някой страничен да ти го плесне на готово?

Еми тогава за какво е тоя форум :oops: що не вземат да го изтрият ей така,защото всичко написано в него го има на други места!
Е, не всичко. Аз разбирам за някой много закучен случай да питат. Или за начини за предпазване да се коментира. За пози, за обменяне на личен опит. За загуба на девственост (ама без странни теми тип: Да му пусна ли? все едно някой може да даде отговор), за разни истински неудобни ситуации и как да ги решиш. Това да. В това има смисъл. Ама някоя пикла дето е правила секс на 13 без да знае какво е овулация и какво е кондом, да задава въпроси, на които би следвало да е потърсила отговора преди да се изчука... ми лол. Нормално да не и се усмихват всички.