PDA

View Full Version : Проблем с Wi-Fi на Nokia C5-03



lovetoyou
10-22-2011, 10:40
Здравейте. Вчера към обяд си взех Нокиа С5-03. Телефона ми харесва, има си и Wi-Fi. Проблема идва от там, че съм на стар тарифен план и в него няма включен интернет, а аз се свързах уж към домашния интернет и вечерта установих че сметката ми е над 30 лева при условие, че на обяд ми беше 0 лева и не съм говорил. Ходих до мтел, а те ми казаха че било нормално и това е защото настройките на телефона са с приоритет да хваща интернета на оператора. Някой може ли да ми помогне и да ми каже как да си направя настройките с приоритет на Wi-Fi или пък начин по който мога да направя така че да не се свързвам с интернета на мтел? :(

ElenaGilbert
10-22-2011, 11:03
влизаш в настройки - свързване - безжична LAN и там ти излизат мрежите. И вече си избираш твоята и се свързваш с нея. Вече когато искаш да влезеш в интернет то трябва да те попита за Избора на връзка и ти си избираш самата връзка,с която си се свързал преди. Малко объркано :D дано да си разбрал/а

JuStIc3
10-22-2011, 12:02
Абее я си изтрий настройките за интернет и да ти е мирна главата ,,

lovetoyou
10-22-2011, 12:22
И вчера стана така, сързах се към моята мрежа и ми изписваше че съм свързан към нея но не си спомням пак да ме е питало и ето ся съм доста набутан

lovetoyou
10-22-2011, 12:24
Абее я си изтрий настройките за интернет и да ти е мирна главата ,,

сега най-лесно ще ги истрия, но ако до някога ми трябва спешно интернет и немога да намеря Wi-Fi как да си ги върна ? :(

MaGuSs
10-22-2011, 12:56
И пак ще дадеш 30 лв за това спешното ли, че не можеш да се прибереш у вас :lol: :lol:

JuStIc3
10-22-2011, 13:16
Ако "спешно" ти потрябва се праща смс (безплатен) към оператора и те ти прщат настройките ..