PDA

View Full Version : Как се казва играта??



ElenaGilbert
10-22-2011, 11:07
Здравейте, имаше една игра с камиони, на която вземаш товар и го караш в определен град. Ако превишиш скоростта те гонеше полиция. Трябва да зареждаш на бензиностанция, на шофьора му се доспиваше.. и т.н. не се сещам как се казваше :?: :?: хммм ако някой има идеи :wink:

bultrass1912
10-22-2011, 11:12
чек мално да вида щото аз скоро я играх :D

bultrass1912
10-22-2011, 11:15
напеше в замунда Truck и ша ти излезнат много такива видове
:)

badboy28
10-22-2011, 11:46
Здравейте, имаше една игра с камиони, на която вземаш товар и го караш в определен град. Ако превишиш скоростта те гонеше полиция. Трябва да зареждаш на бензиностанция, на шофьора му се доспиваше.. и т.н. не се сещам как се казваше :?: :?: хммм ако някой има идеи :wink:Сещам се за euro truck simulator,ама там не те гони полиция....

JuStIc3
10-22-2011, 12:01
На Hard Truck май те гонеше полиция .. Ама те са толкова много версии че ..

Lucho
10-22-2011, 12:36
Тц.

18 Wheels of Steel Haulin е играта.

Твърде вероятно е да е предната версия от същата серия 18 WoS - PTTM (Pedal to the metal).

Тези са класики. Иначе новите също не са лоши - например Euro Truck Simulator (ETS) има изключително много модове и добавки.

18 WoS Extreme Tricker (версия 1 и 2) също са интересни до някъде игри.

Но като цяло мнението ми е, че SCS Software + Valusoft = отпадък. Още не мога да проумея как SCS успяха през 2002/2003 да направят изпълнимото .exe, наричащо се "игра" - Bus Driver. В пъти по-зле от GTA III. Затова попринцип съм резервиран към техните продукти.

Ако наистина ти се кара по-реален камион по що-годе реален начин, свали си Rig N'Roll. По-тежка е от другите, но доста по-реална и интересна.

ElenaGilbert
10-22-2011, 14:12
напеше в замунда Truck и ша ти излезнат много такива видове
:)

да така направих напреди, но излизат една камара игри и не я знам коя е. Аз я играх преди години. Много ме беше зарибила :(

ElenaGilbert
10-22-2011, 14:22
http://zamunda.net/details.php?id=5280 yes намерих я :grin: :D

Prettydalley
10-25-2013, 19:49
Здр. Нова съм тук. Искам да попитам как се казва една игра. Там имаше змиички и когато ядеш плодове и такива неща за ядене ти уголемява опашката, но ако изядеш нещо гадно ти намаляваше опашката. Имаше май и различни сезони, ама не се сещам... И така. Моля да ми пишете на скайпа ми който ще го дам най отдолу, понеже не влизам много в такива сайтове и така...

Skype : ilkata811

P.S. С сестpа ми много се мъчихме да се сетим, но не успяхме :D

Lucho
10-25-2013, 20:06
Snake Xenzia се казва играта със змията, имаше я на старите нокии. За компютър ще трябва да потърсите, не вярвам да я няма.