PDA

View Full Version : Херпес-Помощ!



otkachalchica
10-22-2011, 13:54
Моля ви кажете ми,че се лекува някак си!!!!Ако някой знае как се лекува да сподели....с бабешки рецепти или нещо от аптеката...При мен са малки балончета между ануса и долната част на влагалището ,но са и малко вътре в него,не мога точно да обясня..тече курви,боли,сърби...не може друго да е освен херпес..

ImmortalSportFreak
10-22-2011, 14:02
Може да са хемороиди.Отиди на лекар. ;)

otkachalchica
10-22-2011, 14:07
а това по-лошо ли е и лекува ли се?

otkachalchica
10-22-2011, 14:09
едвали се хемороиди,те се образуват в ануса.моито нещо не е там а във влагалището (долната част,откъм ануса,но не в него)

ImmortalSportFreak
10-22-2011, 14:43
Сори,грешно съм прочела поста ти.. иначе едва ли е нещо сериозно,споко.Просто отиди при личния и може да те прати на гинеколог за едно прегледче и да ти изпише нещо ефикасно..Имала ли си полови контакти?

otkachalchica
10-22-2011, 14:52
ДА,с приятеля ми го правим без презерватив.Аз до сега не съм имала херпес,той-не.Дори преди половин година някъде се е изследвал,нищо му нямало,но това става преди да тръгне с мен.А това,за което говоря ми се струва като някфо балонче,или образувание-бяло до прозрачно,в момента боли и по принцип ме сърби,другото ,което е прокървява ми малко от време на време.Ивсички тея симптоми се появяват по едно и също време

ImmortalSportFreak
10-22-2011, 14:54
ДА,с приятеля ми го правим без презерватив.Аз до сега не съм имала херпес,той-не.Дори преди половин година някъде се е изследвал,нищо му нямало,но това става преди да тръгне с мен.А това,за което говоря ми се струва като някфо балонче,или образувание-бяло до прозрачно,в момента боли и по принцип ме сърби,другото ,което е прокървява ми малко от време на време.Ивсички тея симптоми се появяват по едно и също време
Никак не е препоръчително да го правите без презерватив....
Може да ти е предал нещо,което скоро е получил..

otkachalchica
10-22-2011, 15:00
искаш да кажеш,че ми е изневерил ли?НЕ мисля..

ImmortalSportFreak
10-22-2011, 15:11
искаш да кажеш,че ми е изневерил ли?НЕ мисля.. :lol: Не,простоможе да е получил някаква инфекцийка човекът и да ти я е предал полово... :-D Просто отиди на преглед-няма нищо страшно. И от тук нататък използвайте презерватив! ;)

kiki1991
10-23-2011, 10:27
искаш да кажеш,че ми е изневерил ли?НЕ мисля..

от мен съвет..,,никога не вярвай на мъж,,
иначе върви на гинеколог има всяакви такива гадости като брадавици и т.н.,а гениталния херпес както си мислиш ти се предава по полов път ако не се лъжа.На мен преди постоянно ми излизаше на устните да чукам..скоро не е.Така че ако е спал с друга има голяма вероятност да е лепнал и да ти е предал..