PDA

View Full Version : Направиха ми проблем че се целувах с гаджето ми в училище !?



Imagine
10-22-2011, 18:21
Дори незнаех че това НЕ е позволено направо полудях интересното беше че точно директорката ми направи проблема..Приятелката ми и стана много неудобно защото докато директорката ни крещеше целия етаж ни гледаше ... Искам да питам на вас случвало ли ви се е ?

Loken
10-22-2011, 18:43
о.О Тая директорка луда ли е бе омг мойта директорка ще ми ръкопляска :D

Fiction7577
10-22-2011, 18:55
Търсила е за какво да се заяде. Да си имал преди някакви проблеми в училище?

xoxi
10-22-2011, 19:19
Не е била в настроение просто.

Thrombocyte
10-22-2011, 19:33
По принцип училищните коридори не са мястото за споделяне на слюнка, но....

Imagine
10-22-2011, 19:46
Търсила е за какво да се заяде. Да си имал преди някакви проблеми в училище? Не но Всъшност докато тя ми крещеше класната ми излезе от някаде и довърши това което директорката почна тоест да ми крещи още по силно ... С приятелката ми почнахме да се крием не се целуваме на етажите кадето е учителската стая но все пак някой учителки (Такива който се разбирам с тях общо взето Лица) ми казаха също да спра защото в учителската стая са ме коментирали .. :X

xILoveMyselfx
10-22-2011, 19:58
Ихаа, интересно. Като в сапунен сериал ;дд
Шегувам се, но как ще ви се карат бе?! То разбирам да беше нещо лошо?! o.O

Imagine
10-22-2011, 20:09
Ихаа, интересно. Като в сапунен сериал ;дд
Шегувам се, но как ще ви се карат бе?! То разбирам да беше нещо лошо?! o.O Точно затова се вбесих много аз .. През ума ми минава "Добре тук какво е позволено ?? "" Почудих се дали наистина има нещо като правило или дори ЗАКОН ;д с който биха могли да спрат това не разбирам с какво им пречим какво лошо сме направили ??

BrainlessROCKBABY
10-22-2011, 20:40
завижда, че любовния й живот е много по-постен от тоя, на учениците й :D :D :D :D

darkPaladin
10-22-2011, 20:41
питай ги коя точка от учлищния правилник нарушаваш

NambyPamby
10-22-2011, 20:43
По принцип училищните коридори не са мястото за споделяне на слюнка, но....

Мда. Всяко училище само за себе си решава какво да включи във вътрешния си правилник, зависи от директора.
Откровено казано, по-добре да се правят забележки, отколкото 7 часа, току-що отворила очи и едвам замъкнала се на даскало, да гледам някакви как са се награбили по етажите, в повече ми идва, честно.

ledenakrasota
10-22-2011, 20:45
Прави са да ви направят забележка, но не и да ви крещят все едно сте убили човек. :shock: Това е откачено. Не допускай такова държание върху себе си. :)

Colouring
10-22-2011, 21:19
Попринцип никакъв правилник не нарушавате,но не е кой знае колко удобно да се натискате по коридорите.Хубаво,обичайте се,но някак и на мен ми идва в повече.Даже ми се е случвало момче и момиче на стълбите да се спират,за да си разменят слюнка,докато ние отзад,разбираш ли,ги чакаме да се налюбуват един друг.

sexa_na_kompleksa
10-23-2011, 05:27
Не им обръщай внимание. ; )

BlackSugar
10-23-2011, 07:49
От кое училище си? Щото и в моето е забранено да се целуваш по коридорите

lightcameraction
10-23-2011, 08:32
гледам те защитават тука,ако бях аз направо да те изхвърля..има такива от нашия клас дето само се мляскат и натискат пред 'сички останали и супер много ме дразнят..к'во се мляскаш там,за т'ва ли си отишъл?говорете си нещо ала бала,ама то си е ебало майката и загорелтаци дето само се мляскат и т.н в даскало ..права си е била жената.

ludiqtzubar96
10-23-2011, 08:37
А то и в мойто даскало е забранено да се целуваме по коридори!Даже предишният ми даскал по литература така ни разясни това правило:"Ами то в Лондонският "Хайд Парк"ако полицай ви хване да се целувате,ви глобяват 80 паунда..........защо тука да е различно!?"

againstyou
10-23-2011, 08:43
По принцип само от целувка няма проблем.Ама в моето училище например буквално се натискат по чиновете и не е много приятна гледката,трябва да се съобразявате малко или много.

IlovEmyPuffYToY
10-23-2011, 09:37
По принцип само от целувка няма проблем.Ама в моето училище например буквално се натискат по чиновете и не е много приятна гледката,трябва да се съобразявате малко или много. Уоу наистина ли?? Иначе моето училище си се целуват, натискат, пушат - пушат осмокласници - в двора на даскалото и никой нищо не им казва...Не знам...Иначе и моя клас не че се целуват, ама гонят, опипват :S ......Гадно си е човек.....Най-добре в тоалетните - там го правеха от старото ми даскало - нито някой ще ви види, нито нищо ... :)

doggy9302
10-23-2011, 09:56
Абееее живеем в 21 век !!! Никой не може да ти каже кво да прайш,къде,как,защо и т.н. Нека да ти пука за тея неща по-малко кво?! Трябва да се срамуваш че обичаш,че те привличат.. нищо не могат да ти направят ако се целуваш в даскало !!! КВО ?! Ще те изключат ли ?!,Ще останеш в същия клас ли ?! Не позволявай да те вкарват в филми :-P :-P :-P

rihanna344
10-23-2011, 10:07
Хмм зависи от правилника на училището. Гледайте да не го правите на места в които минават учители. :) В моето училище е забранено.

Colouring
10-23-2011, 11:02
Абееее живеем в 21 век !!! Никой не може да ти каже кво да прайш,къде,как,защо и т.н. Нека да ти пука за тея неща по-малко кво?! Трябва да се срамуваш че обичаш,че те привличат.. нищо не могат да ти направят ако се целуваш в даскало !!! КВО ?! Ще те изключат ли ?!,Ще останеш в същия клас ли ?! Не позволявай да те вкарват в филми :-P :-P :-P

Да вземат да почнат да правят секс в учителската направо?

Lucho
10-23-2011, 11:18
Евала. Може ли да кажеш за кое училище става въпрос (може и на лично съобщение). Такива училища са за адмирации. Трябва най-после да се разбере в тази държава, че има някакви правила и норми и те трябва да се спазват от всички. На моменти наистина и аз се чудя в училище ли се намирам, или в публичен дом. Същата работа е по спирките и в автобусите от градският транспорт - тотална анархия и разврат.


Абееее живеем в 21 век !!! Никой не може да ти каже кво да прайш,къде,как,защо и т.н. Нека да ти пука за тея неща по-малко кво?! Трябва да се срамуваш че обичаш,че те привличат.. нищо не могат да ти направят ако се целуваш в даскало !!! КВО ?! Ще те изключат ли ?!,Ще останеш в същия клас ли ?! Не позволявай да те вкарват в филми :-P :-P :-P

По-добре ти се изкарай от филма. Редно е да се знае, че има разлика между свобода и свободия. Две коренно различни неща са.

anonymous708973
10-23-2011, 11:19
Абееее живеем в 21 век !!! Никой не може да ти каже кво да прайш,къде,как,защо и т.н. Нека да ти пука за тея неща по-малко кво?! Трябва да се срамуваш че обичаш,че те привличат.. нищо не могат да ти направят ако се целуваш в даскало !!! КВО ?! Ще те изключат ли ?!,Ще останеш в същия клас ли ?! Не позволявай да те вкарват в филми :-P :-P :-P

Абееее, един ден на работа като ти кажат, че не може да имаш татуировка на видимо място, пиърсинг по ушите или да идваш с лилав панталон и зелена риза на работа, пак се отваряй, че е 21 век! Не само, че много хора могат да ти кажат какво да правиш, ами и така ще е занапред. Свиквай и се отърви от розовия сапунен мехур, в който се изживяваш като бунтар/ка.



А то и в мойто даскало е забранено да се целуваме по коридори!Даже предишният ми даскал по литература така ни разясни това правило:"Ами то в Лондонският "Хайд Парк"ако полицай ви хване да се целувате,ви глобяват 80 паунда..........защо тука да е различно!?"
Излъгал ви е.

В правилника пише "Забранена е публична проява на ... (нещо си)..". Не биха ви направили проблем, освен ако не сте се награбили особено разпалено. В моето училище никога не са правили проблеми, а имаме доволно много целуващи се по коридорите, така че явно вие сте прекалили.

Anichkaxxwee
10-23-2011, 11:19
Не е била в настроение просто.

SoulAbsorber
10-23-2011, 11:37
Не сте в кенеф или в барче,нали?Училището е институция,в която трябва да се държите прилично.Хващаш момичето,водиш я вкъщи и си разливате соковете.Тва е.

Loken
10-23-2011, 12:02
питай ги коя точка от учлищния правилник нарушаваш

Точо !
8-)

millmii
10-23-2011, 14:21
питай ги коя точка от учлищния правилник нарушаваш

Мда, и в моето училище има такива обичащи се тийнейджъри и нищо не им казват :)

an0niimka
10-23-2011, 14:26
А то и в мойто даскало е забранено да се целуваме по коридори!Даже предишният ми даскал по литература така ни разясни това правило:"Ами то в Лондонският "Хайд Парк"ако полицай ви хване да се целувате,ви глобяват 80 паунда..........защо тука да е различно!?"

И в моето училище е забранено....

Imagine
10-23-2011, 14:28
Не сме се натискали нито пък ебали или нещо такова.. просто се целунахме защото се разминахме покрай коридорите..Разбирам че всеки има различни принципи и за някой хора това е гадно или дори недопостимо ,но ВСЕ ПАК ЛЮБОВ НА КОГО ПРЕЧИ ? НА КОГО РАЗВАЛЯ НАСТРОЕНИЕТО ? Като не им е приятно да не гледат.. умръзна ми за най-най-малкото поведение в което си вкарал някакво чувство или просто си казал на някой учител това което мислиш (без ругатни и тн.) получаваш наказания или санкций разбирам че има закони и те са за спазване но след 20 години не знам как ще се живее :( :? ВСЕ ПАК И НИЕ СМЕ ХОРА !!! Незнам но лично аз когато видя 2 ма човека да се обичат бебета или дори стари хора ОСВЕН ДА ИМ СЕ ЗАРАДВАМ НЯМА КАКВО ДРУГО..

iiordanova
10-23-2011, 15:44
Предполагам,че директорката не е била на кеф.

xxKiFlAxx
10-23-2011, 18:02
Аз го направих с момиче от клас не мога да опиша погледите в коридора :D:D все едно като сме момичета е забранено?!
иначе се крием. следващия път го направете

Rebirthing
10-23-2011, 19:01
Не сме се натискали нито пък е**ли или нещо такова.. просто се целунахме защото се разминахме покрай коридорите..

Ако е било само това не виждам нищо нередно !

От друга страна пък се опитвам да разбера, защо в някои училища това е ЗАБРАНЕНО ?! Разбирам ако има малки ученици, 1-ви - 4-ти клас, учителите да се опитват да ги предпазят от това да гледат как "големите" се мляскат...но в гимназията стига да не се натискат и награбват, мисля, че не би следвало да се разиграва конско заради една целувка.

IlovEmyPuffYToY
10-23-2011, 21:04
Не сме се натискали нито пък е**ли или нещо такова.. просто се целунахме защото се разминахме покрай коридорите..Разбирам че всеки има различни принципи и за някой хора това е гадно или дори недопостимо ,но ВСЕ ПАК ЛЮБОВ НА КОГО ПРЕЧИ ? НА КОГО РАЗВАЛЯ НАСТРОЕНИЕТО ? Като не им е приятно да не гледат.. умръзна ми за най-най-малкото поведение в което си вкарал някакво чувство или просто си казал на някой учител това което мислиш (без ругатни и тн.) получаваш наказания или санкций разбирам че има закони и те са за спазване но след 20 години не знам как ще се живее :( :? ВСЕ ПАК И НИЕ СМЕ ХОРА !!! Незнам но лично аз когато видя 2 ма човека да се обичат бебета или дори стари хора ОСВЕН ДА ИМ СЕ ЗАРАДВАМ НЯМА КАКВО ДРУГО.. Гадно им става единсвено на хората, нс които любовният живот е зациклил и като цяло са си сдухани...Или завиждат... :D На мен единствено ми става едно сладникаво такова :D Ма в добтия смисъл... :-D Тъй де, предпочитам го пред това да земете да се хванете за гушите хадолу по стъпалата и да се зазаплашвате, че ще се мре .... :D

Imagine
10-24-2011, 00:01
Не сме се натискали нито пък е**ли или нещо такова.. просто се целунахме защото се разминахме покрай коридорите..

Ако е било само това не виждам нищо нередно !

От друга страна пък се опитвам да разбера, защо в някои училища това е ЗАБРАНЕНО ?! Разбирам ако има малки ученици, 1-ви - 4-ти клас, учителите да се опитват да ги предпазят от това да гледат как "големите" се мляскат...но в гимназията стига да не се натискат и награбват, мисля, че не би следвало да се разиграва конско заради една целувка.
Ами всъщност аз не съм в гимназия в СОУ съм , но съм специална пралелка но в коридора нямаше деца на който така да го наречем да "ВРЕДИМ" а и ми е интересно с какво им вредим ??? Това че се целуваме ? Рано или късно и те ще ги правят същите.. :?

Lucho
10-24-2011, 08:16
Нека си ги "правят" същите, но не и в училище - училището е институция и трябва да има някакви норми на поведение. Колкото и да ви е неприятно, трябва да се примирите с този факт.

Не вредите на никого, но и не помагате на никого. Като цяло изобщо не е нормално.

antineutral
10-27-2011, 07:29
Директорката ти избива комплекси. Но следващия път просто бъдете по-внимателни :)

D3NG3rZ0N3
10-27-2011, 08:00
Хммм.... да не би още да живеем в комунизъм?! Ако само сте се целували, няма право да ви забранява ласките. Но от друга страна, тя е от друго поколение, с по-консервативни разбирания.
Всяко училище си има вътрешен правилник, ако в него пише, че са забранени ласките в сградата, най-добре се въздържайте.
:)

vanitu
10-27-2011, 10:35
Тая вашта директорка е баси изрода, няя право да ви казва кво да праите / е ако тва не се отнася за даскалото :D / ама мисля, че за целуването направо не е й е там работата.

sanderoTheSecond
10-27-2011, 12:10
е как може такова нещо бе :o :o :o че те и чук@ането в кенефите ще забранят както е тръгнало пхууу :-x :-x :-x :-x

Honest
10-27-2011, 14:07
При нас има такова правило в правилника. 8-) Училището не било мястото, където да водим интимния си живот. :lol:

psychopath
10-27-2011, 15:31
Етикеция...не е прието да се демострират интимности в училище.
На мен са ми правили проблеми в даскало за всичко, което можеш да се досетиш, ама дойде момент, в който се осъзнах и сега съм за пример (вече студент) :-P

darsit0
10-27-2011, 15:58
Love is in the air ... everywhere I look around .... :-)

psychopath
10-27-2011, 16:11
уууу забравих да спомена, че сте лигли всичките :oops:

HolyShit
10-28-2011, 05:57
Наще се праскат в класната стая докато учителят преподава,ти за няква целувка :lol:

Mirage3
10-28-2011, 07:11
Чак `и ръкопляскам на директорката ви, щото аз се чувствам по същия начин. Ама за кво е туй даскало, бе? Да идват и да се мляскат пред всички. Хубаво, любов, ама се прекалява... Иде ми да се гръмна.

Mi6inka
10-28-2011, 10:17
Ама много ясно.... Училището не е да се натискате по коридорите. След някоя друга година и ти ще го осъзнаеш, когато се разминаваш с малките, които се мляскат и се мислят за велики по коридорите. Ще видиш колко е грозно и смешно. Така че...ще си се целувате на кафенце, в парка, у вас и т.н. ... Училището е за други дейности.

gegomego
10-28-2011, 11:20
чувал съм че в Американскя колеж и там имало някви правила, че е забранено гушканици, целувания ..

npp
10-28-2011, 18:26
ние в нашето училище имахме една двойка седмокласници/осмокласници, които се целуваха пред всички и никой не ги закачаше, дори и директорите на училището

doggy9302
11-15-2011, 05:13
Кирилица!

Sh@d0w

doggy9302
11-15-2011, 05:14
Кирилица!

Sh@d0w

doggy9302
11-15-2011, 05:18
Кирилица!

Sh@d0w

anonymous708973
11-15-2011, 06:21
Добре, готин, вярвай си.

HolyShit
11-15-2011, 07:35
По същата логика..Секса пък на кой вреди ? :)

Chacho
11-15-2011, 08:22
Зарежи гаджето и тръгни с директорката. Ще можеш да се целуваш по целия коридор.