PDA

View Full Version : Чанта



varSAritai
10-22-2011, 19:35
От известно време си търся чанта Massanger bag тъй като раница не нося ( мн ме запотява и ми пречи) та някой може ли да ми даде идея от къде си е купил къде да намеря етц.
п.с. за мъжка става въпрос
п.п.с за големината трябва да побира листа а4 формат ;)

Мерси предварително ;)

mey_si
10-22-2011, 21:18
Аз съм виждала в "стил '99"

varSAritai
10-23-2011, 14:10
Аз съм виждала в "стил '99"
Супер мерси за предложението
Има ли др ? или никой не носи чанта :)?

mey_si
10-23-2011, 14:37
Ами защо не се разходиш из "Сердика Център" и да видиш в мъжките магазини..Когато разглеждах с приятеля ми видях доста ,но в момента не се сещам за имената на магазините..

varSAritai
10-23-2011, 17:15
Ами защо не се разходиш из "Сердика Център" и да видиш в мъжките магазини..Когато разглеждах с приятеля ми видях доста ,но в момента не се сещам за имената на магазините..
ами аз баш там се разходих (само че с приятелката ^^) уви само 1 си харесах обаче бесхе 150лв нещо такова и се чудех дали няма да мога да мина по тънко от нета гледах 1-2-3 места за поръчки но доставката е около 15 паунда средно (някъде беше 23) и се чудя дали си заслужава :))

Blab
10-23-2011, 17:28
аз имам черна.
намерих си я миналото лято, точно след като вече се бях отказала до обикалям по магазините, в една втора употреба. непокътната и прекрасна, дар от Бога 8-)
//това не ти помага, знам, и все пак - добър вкус!)

varSAritai
10-23-2011, 17:30
Ами защо не се разходиш из "Сердика Център" и да видиш в мъжките магазини..Когато разглеждах с приятеля ми видях доста ,но в момента не се сещам за имената на магазините..
ами аз баш там се разходих (само че с приятелката ^^) уви само 1 си харесах обаче бесхе 150лв нещо такова и се чудех дали няма да мога да мина по тънко от нета гледах 1-2-3 места за поръчки но доставката е около 15 паунда средно (някъде беше 23) и се чудя дали си заслужава :))

varSAritai
10-23-2011, 17:32
аз имам черна.
намерих си я миналото лято, точно след като вече се бях отказала до обикалям по магазините, в една втора употреба. непокътната и прекрасна, дар от Бога 8-)
//това не ти помага, знам, и все пак - добър вкус!)
само за да завидя викаш ;) браво мерси и на теб :razz: