PDA

View Full Version : Тачев като малък



loveca777
10-22-2011, 18:58
http://www.vbox7.com/play:1d3592976a&start=16

HolyShit
10-22-2011, 19:00
xaxaxa да :D Тачев може си мечтае

loveca777
10-22-2011, 19:10
http://www.vbox7.com/play:8c06e3abe8&start=2

HolyShit
10-22-2011, 19:22
Като си фен на Тачев..

loveca777
10-22-2011, 19:38
не съм ...

Vladel
10-23-2011, 12:12
1-во-товa не е тачев
2-ро-защо толкова сте се зарибили по тоя пуст стрийт фитнес???
3-то-бaхти и малкия изверг...
:shock: :shock: :shock:

musicinmyveins
10-23-2011, 19:44
Тачев е адски слаб на фона на някои момчета.Да не говорим,че за времето ,което той тренира се постигат много по-добри резултати.Малкия го мъчат от бебе как очаквате друго.Тва,че сега е такъв ме навява на мислите,че може да има здравословни проблеми по нататък.

SoulAbsorber
10-23-2011, 20:27
Какво му е на Тачев?Човека прави набиране на една ръка.

loveca777
10-23-2011, 20:39
Какво му е на Тачев?Човека прави набиране на една ръка.
Той ,че е добър , но адски слаб!
А иначе musicinmyveins това не е Тачев ! Той не тренира от малък , но за неговата възраст не е много добър, за човек ,който се занимава САМО СЪС СТРИИТ ФИТНЕС професионално! :D

SoulAbsorber
10-23-2011, 20:42
Много навътре взимате нещата ви се струва.Тва,че си спортува не означава,че трябва да е станал някакъв огромен.Аз съм същия и гледам да съм в тва ниво.Не искам да ставам някакъв широк и огромен.Е,да сигурно ще питаш щом съм такъв като него дали мога да правя набиране на една ръка?Еми,сори тайна.

loveca777
10-23-2011, 20:56
Аз вече се чудя има ли някакъв смисъл да си 50 кг ,но да можеш да се набираш на една ръка? Цял ден да се бъхти на лостовете и за какво? Да не си мислиш,че като е добър е много корав, здрав и СИЛЕН?
Е със сигурност не е като човек ,който не тренира, но смешното е, че се има за много голям изверг и има над 100+ клипове вече...

HolyShit
10-23-2011, 21:51
Прекалено голямо самочувствие има значи :d Тачев,мачев..Кво ще рече да се занимава професионално? Ходи по някакви организирани състезания? Републиканско по стреет фитнес (едва ли има такова чуводище :D) Тренира,пуска клипове и всичките 12-13 годишни му се кефят като мацка на 40 кг плочки..

musicinmyveins
10-24-2011, 06:54
Какво му е на Тачев?Човека прави набиране на една ръка.
Той ,че е добър , но адски слаб!
А иначе musicinmyveins това не е Тачев ! Той не тренира от малък , но за неговата възраст не е много добър, за човек ,който се занимава САМО СЪС СТРИИТ ФИТНЕС професионално! :DЗнам,че не е Тачев :D :D :D .Тоя малкия даже името му знаех шот в Youtube ми показва клипчета с него на препоръчаните :D .Тоя съм го гледал отдавна с още 1 дете бяха в няква с стая и правеха силови и кофи (единия едва докопваше лоста ма силови прави).Колкото до тва
Много навътре взимате нещата ви се струва.Тва,че си спортува не означава,че трябва да е станал някакъв огромен.Аз съм същия и гледам да съм в тва ниво.Не искам да ставам някакъв широк и огромен.Е,да сигурно ще питаш щом съм такъв като него дали мога да правя набиране на една ръка?Еми,сори тайна. Явно си мислиш,че си много як въпреки,че не ти личи.пхахаха.Във фитнеса можеш да избираш какъв да бъдеш.В превод-можеш да тренираш за маса,за релеф,за сила.Може и да комбинираш различни тренировки.Докато на лостовете нямаш особено голям избор.Циклиш на едни и същи килограми и се набираш повече...Много ли си як?И тъй като ше ми напишеш колко съм дебел и мазен и муден щи кажа,че тренирам за сила демек карам на базови,които включват кофи и набирания и права повече набирания отколкот 90% от "лостаджийте" мога силово с 2 ръце,гръбно,коремно и elbow lever,че и задната везна държа 4 секунди.И кфо от тва?Мислите си,че на лостовете само се прави сила и сте много яки и ,че се прави "релеф" ,което е лафа на този капацитет Тачев.Хора,които през живота си режим не са спазвали прасеца им е 30 и се люлят кат маймуни се чустват адски яки и им козирувате.И не не съм против лостаджийте.Против съм това,в което се превърна това.Има едно момче Денис Пламенов,което уважавам,защото не се показва налявно надясно и прави чисто упражненията.Насичкото отгоре стана 4ти на световното по Streetfitness в Латвия тая година.Това се отнася за вируса дет си мисли,че няма състезания :)

HolyShit
10-24-2011, 07:40
А какви точно бяха изискванията ? :)

loveca777
10-24-2011, 09:37
Денис Пламенов e diablo !
И защо него приеха за световното като той не е най-добрия и дори ТАЧЕВ е по-добър?

Та това да си качваш клипчета в нета нямам нищо против И е добре!
Но да имаш 100+ клипове е жалко :D

musicinmyveins
10-24-2011, 11:40
Тачев малко трудно ше е по-добър.Например щот diablo ако си забелязал прави движения по-малко атрактивни,но изискващи в пъти по-голяма сила.Имаше 1 лаф "направи трудното да изглежда лесно,а лесното трудно".С пълна сила важи за Diablo.

HolyShit
10-24-2011, 11:49
От сега нататък признавам само за лостаджия този,който прави 100 набирания максимално широк хват до гърди за по-малко от 50 секунди..

loveca777
10-24-2011, 13:06
Тачев малко трудно ше е по-добър.Например щот diablo ако си забелязал прави движения по-малко атрактивни,но изискващи в пъти по-голяма сила.Имаше 1 лаф "направи трудното да изглежда лесно,а лесното трудно".С пълна сила важи за Diablo.
АА не знам? :?
Тачев се набира по-трудно на една ръка, но пък предна везна, като че ли по- добре я прави... Както и силовитe...
До колкото гледах клипа на diablo на състезанието - не се предсатави много добре...

Оф не ме интересува , но трябваше някой по- добър да поканят
Например Шменти или Пламен Пейков ...
А ако знаеш колко изроди и изверги има сто пъти по-добри от Тачев и тези дето са се снимали във вбокс7 и youtube... в анонимност са , едни на сEло в провинцията , други в малки градчета , НО СА МНОГО!
А Тачев просто мн слабичък горкия!
http://www.vbox7.com/play:78b5ecc109&start=2

loveca777
10-24-2011, 13:08
това силово и аз го мога :lol:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.vbox7.com/play:f832e02fbb&start=3
А това е любимата ми площадка във Варна :D

HolyShit
10-24-2011, 14:34
Тва всеизвестният Тачев ли е бе ?? Че той прилича на сдъвкан и изплют боб,се едно гледам няква стафидка :D Изверг бил :D:D

loveca777
10-24-2011, 14:55
по принцип изверг не се казва само на тези ,които имат масивно тяло, но във случая той не може да се нарече изверг и в тренировките му

HolyShit
10-24-2011, 15:45
Аз искам да видя състезание за лостаджии ,обаче за тяло.. Интересно ми е как ще изглеждат :D :D То сигурно все ще дойде някой фитнес маняк и ще обере точките мушеника :P

loveca777
10-24-2011, 15:58
Кви са тези глупости ве? Айде ходи доказвай,че си направил това тяло само от лост ... Това да не ти е културизъм ,че тялото да ти гледат?

HolyShit
10-24-2011, 16:00
Ми аз тва искам да видя..Не са глупости въобще..

loveca777
10-24-2011, 16:04
Ми аз тва искам да видя..Не са глупости въобще..
Нали ти казах? Ей тоя http://prikachi.com/images/94/3824094z.jpg го накарай да доказва ,че не е ходил на фитнес , а само на лостове :lol:

loveca777
10-24-2011, 16:08
Ще направя тема в раздил любов и секс - МОМИЧЕТАТА ПО ЛОСТАДЖИИ ЛИ СИ ПАДАТ ПОВЕЧЕ ИЛИ ПО ФИТНЕС МаНяци? :razz:
Те ще са журито и те ще определят кой има по хубаво тяло :lol: !

HolyShit
10-24-2011, 16:14
О да ,много компетентно жури наистина :razz: :razz: :razz:

musicinmyveins
10-24-2011, 17:42
на състезанието диабло нищо не направи.Но той има друго клипче на което мога да ти кажа си личи ,че е доста по як.И тва за силовото са глупости.Диабло го прави много по чисто от тачев демек по-бавно.Сещаш ли се що ти изглежда,че му е трудно...

loveca777
10-24-2011, 17:56
на състезанието диабло нищо не направи.Но той има друго клипче на което мога да ти кажа си личи ,че е доста по як.И тва за силовото са глупости.Диабло го прави много по чисто от тачев демек по-бавно.Сещаш ли се що ти изглежда,че му е трудно...
ддз , може щото имам маса , но и не рита с крака!
Абе не го прави и той супер изчистено -има някои дето го правят без да свиват ръцете си