PDA

View Full Version : .........



didenceeto
10-22-2011, 19:57
.........

SisiStrange
10-22-2011, 20:01
Уоу, а за другите ти рожденни дни през тези 2 години сещал ли се е?

Goddess
10-22-2011, 20:06
Мм не се ли замисли, че може пък и нарочно да се прави на ударен, просто защото е намислил нещо ? :)

didenceeto
10-22-2011, 20:17
.............

didenceeto
10-22-2011, 20:20
............

SisiStrange
10-22-2011, 20:24
Е недей така де.
Разбирам те. И аз бих реагирала... бурно. Но чак да не те обича... Може и да не е така. Той иначе те познава, нали? Т.е знае по-важните неща от датите?
Хъх, наистина е кофти ситуация. Попринцип добре ли се държи с теб?

didenceeto
10-22-2011, 20:29
...........

Reignfire
10-22-2011, 20:30
Добре,чакай сега малко,не ти знае рожденния ден.Е и?Като видиш че не се сеща - напомни му бре,нито е трудно,нито има за какво да се карате.Значи стигна до заключението че не те обича,само защото не помни някаква календарна дата без никакво реално значение?
Типична женска логика на шматка.
Ама така е,като придавате огромно значение и на най-малките неща и си мислите че всички да са длъжни автоматично да знаят и помнят всичко за вас и да ви угаждат респективно по поводите...

SisiStrange
10-22-2011, 20:34
Добре,чакай сега малко,не ти знае рожденния ден.Е и?Като видиш че не се сеща - напомни му бре,нито е трудно,нито има за какво да се карате.Значи стигна до заключението че не те обича,само защото не помни някаква календарна дата без никакво реално значение?
Типична женска логика на шматка.
Ама така е,като придавате огромно значение и на най-малките неща и си мислите че всички да са длъжни автоматично да знаят и помнят всичко за вас и да ви угаждат респективно по поводите...
Е, е, е айде сега без глупости. :-o Не е като да иска да и честити на всяка седмица, в която са заедно или нещо от тоя сорт. Рожденният ден е голяма дата вече. Не ти е именен ден (дето аз даже не знам кога се води моя), не ти е някоя измислица. Това е голям празник за човека и единствения, който си е лично негов. Не е казано, че не я обича. Но определено е страшно неуважително. Не се иска кой знае какво усилие, за да запомниш рожденния ден на приятелката си.

didenceeto
10-22-2011, 20:36
........

xoxi
10-22-2011, 20:36
И моят приятел бърка, не помни и не знае доста неща свързани с мен/нас, но не съм го повдигала на въпрос.

Shines
10-22-2011, 20:44
Спокойно не е в теб вината, в никой не е :). Важното е да те обича, все ще запомни кога ти е рожденият ден :)!

fenkaaa
10-22-2011, 20:46
Спокойно не е в теб вината, в никой не е :). Важното е да те обича, все ще запомни кога ти е рожденият ден :)!

didenceeto
10-22-2011, 20:51
.........

Shines
10-22-2011, 20:54
Нали за това сме тук, за да си помагаме взаимно, да се подкрепяме, да си споделяме, за да ни поолеква :)! Радвам се, че вече се чувстваш много по-добре :)! Ако нещо, без значение какво започне да те мъчи, не се притеснявай да ни го споделиш, ние ще се опитаме с каквото можем винаги да ти помогнем :)!

didenceeto
10-22-2011, 21:00
.......

zority7
10-22-2011, 21:06
И бившия ми забрави за моя, чак след като мина се сети,че съм имала :smt102 . При мен беше по лошо ,не му говорех цяла седмица :) Напомни му ,някак че животните бързо забравят :D

bubkaa93
10-22-2011, 21:55
Има хора,който не помнят дати не го приемай толкова навътре.

g1lzaTa
10-23-2011, 00:59
ХХАХА грешката е в тъпака,който си фанала дане се сети за рожденния ти ден въпреки че ходите 2 годинни :shock: направо шута и тфа е :)

balu4ka
10-23-2011, 05:28
Доста неуважително,наистина...
Ходите 2 години,сигурно не го е направил нарочно,просто понякога се случва да забравяш дати,часове и определен повод (както при мен.).Явно те обича,а може и да иска да те изненада.Въобще не споменавай рд-то,тогава ще разбереш наистина.

NomNomNom
10-23-2011, 09:18
Така, ако не знае това след 2г. , може да умре.

Bozichko
10-23-2011, 11:44
Как така няма да знам рождения ден на приятелката си бе? На 3тия месец знаех и всички нейни мерки. Това е чисто неуважение и безотговорност. Един вид, че му е все тая... Срамота е да не знаеш толкова важни неща за човека до теб.... А за оправданието, че имало хора, които не помнят дати, имена и не знам си какво, е защото са глупави, това е несериозно оправдание!!! Ако съм на мястото на авторката, за такова неуважение към мен, аз бих го зарязала! Да, може да е глупаво, може да е всичко, но това да не знаеш кога е роден човека, на който казваш (и би трябвало доказваш) "обичам те" е изключително долно !!! Такива хора, за мен, не влагат никакви чувства, инициативност и желание в една връзка! :x

Vladel
10-23-2011, 11:53
Филмираш се за глупости.Голяма работа.Случва се,не е приятно,но ще го преживееш.

anonymous708973
10-23-2011, 13:20
Така, ако не знае това след 2г. , може да умре.

Абсолютно! Начи аз мога да му помня рождения ден, именния ден, ЕГН-то, телефонния номер, номера на колата (примерно), рожденните дни на техните в коя част на кой месец се падат горе-долу, рожденните дни на най-добрите му приятели, имената на техните приятелки и прочее, при това без въобще да съм си дала зор, а той няма да ми помни рождения ден?
Чисто неуважение е. А за неуважение такъв скандал бих вдигнала, че ще ме помни дълго време.

Alabalaportokala
10-23-2011, 14:10
Добре,чакай сега малко,не ти знае рожденния ден.Е и?Като видиш че не се сеща - напомни му бре,нито е трудно,нито има за какво да се карате.Значи стигна до заключението че не те обича,само защото не помни някаква календарна дата без никакво реално значение?
Типична женска логика на шматка.
Ама така е,като придавате огромно значение и на най-малките неща и си мислите че всички да са длъжни автоматично да знаят и помнят всичко за вас и да ви угаждат респективно по поводите...
Е, е, е айде сега без глупости. :-o Не е като да иска да и честити на всяка седмица, в която са заедно или нещо от тоя сорт. Рожденният ден е голяма дата вече. Не ти еименен ден (дето аз даже не знам кога се води моя), не ти е някоя измислица. Това е голям празник за човека и единствения, който си е лично негов. Не е казано, че не я обича. Но определено е страшно неуважително. Не се иска кой знае какво усилие, за да запомниш рожденния ден на приятелката си.

FAIL!

Второ. Преигравате наистина. Само първия рожден ден е специален. Тогава за пръв път човек вижда бял свят. Оттам нататък е поредния повод да се напиеш, надрусаш, наебеш или с други думи казано с чиста съвест да се опорочиш отвсякъде. Дата в която да получавам празни и лицермни пожелания от хора от които даже и не помня. Не, благодаря...

Трето и да е забравил какво? Това се компенсира с добро и мило държание, но кой да обърне внимание на това. По лесно е да критикуваме и недоволстваме... Ама айде здраве да е...

Четвърто- пораснете!

deni979
10-23-2011, 15:06
Не му се сърди на човека.Забравяла съм рожденния ден на най-добрата си приятелка и на повечето ми близки не ги помня.Това не значи,че не ги обичам или че не държа на тях-просто не мога да помня пустите му дати :-x :D

PaffXdd
10-23-2011, 15:31
Така, ако не знае това след 2г. , може да умре.

Абсолютно! Начи аз мога да му помня рождения ден, именния ден, ЕГН-то, телефонния номер, номера на колата (примерно), рожденните дни на техните в коя част на кой месец се падат горе-долу, рожденните дни на най-добрите му приятели, имената на техните приятелки и прочее, при това без въобще да съм си дала зор, а той няма да ми помни рождения ден?
Чисто неуважение е. А за неуважение такъв скандал бих вдигнала, че ще ме помни дълго време.
! +

SisiStrange
10-23-2011, 15:49
Добре,чакай сега малко,не ти знае рожденния ден.Е и?Като видиш че не се сеща - напомни му бре,нито е трудно,нито има за какво да се карате.Значи стигна до заключението че не те обича,само защото не помни някаква календарна дата без никакво реално значение?
Типична женска логика на шматка.
Ама така е,като придавате огромно значение и на най-малките неща и си мислите че всички да са длъжни автоматично да знаят и помнят всичко за вас и да ви угаждат респективно по поводите...
Е, е, е айде сега без глупости. :-o Не е като да иска да и честити на всяка седмица, в която са заедно или нещо от тоя сорт. Рожденният ден е голяма дата вече. Не ти еименен ден (дето аз даже не знам кога се води моя), не ти е някоя измислица. Това е голям празник за човека и единствения, който си е лично негов. Не е казано, че не я обича. Но определено е страшно неуважително. Не се иска кой знае какво усилие, за да запомниш рожденния ден на приятелката си.

FAIL!


:-o Мда. За целия ми дълъг правилно написан пост, едната правописна грешка от бързане е мега фейл. :-o
За останалата част от поста ти направо се чудя какво да кажа.
Ако ти си ползваш рожденните дни, за да се накъркаш и да побеснееш в някоя дискотека, си е твой проблем. Има хора, които искат да получат не "лицермни пожелания от хора от които даже и не помня" (където би следвало да има запетайка щом сме почнали на правопис), а да получат необходимото внимание от важните, близките, ценните хора. Приятелят и да не е някой непознат, драскащ на стената във фейсбук? Той точно би следвало да и даде НЕлицемерно, искрено пожелание. И не е нужно да излива романи, да пише поезия или да и прави изненади. Достатъчно е просто да помни поне кога е и да знае на колко години е гаджето му.
Аз от 10-годишна някъде не съм си празнувала нито 1 рожден ден (включително и 18тия). Е, и? Това не значи всичките ми близки да забравят и все едно не е никакъв ден. Или за тебе, ако няма почерпка и куверт в някоя чалготека, няма смисъл от това миниатюрно внимание? Да знаеш тези малко на брой важни дати е проява на уважение. Показва, че се сещаш за човека и следиш.

Goddess
10-23-2011, 15:51
Второ. Преигравате наистина. Само първия рожден ден е специален. Тогава за пръв път човек вижда бял свят. Оттам нататък е поредния повод да се напиеш, надрусаш, наебеш или с други думи казано с чиста съвест да се опорочиш отвсякъде.

Четвърто- пораснете!

Дефакто от 2-ия ти рожден ден, се води, че е повод да се наебеш, напиеш и надрусаш.... :lol:

nymphadora
10-23-2011, 15:59
Моя на втория месец ми каза,че не ми знае рождения ден,знаеше поне кой месец и коя зодия съм :lol: .Аз го взех много насериозно и вече си знае да не прави такива фалове. 8-)

LeprikonA
10-23-2011, 18:27
Моя на втория месец ми каза,че не ми знае рождения ден,знаеше поне кой месец и коя зодия съм :lol: .Аз го взех много насериозно и вече си знае да не прави такива фалове. 8-)

втория месец е по-обяснимо. ама две години... ще ме прощавате, ама е неуважение.

choparkopar
10-23-2011, 18:27
Както казаха по-горе някои хора не помнят дати дори да са рождените дни на любимите им хора. Миналата седмица си казах, че е тъпо да се сърдя, че някой не се е сетил за рождения ми ден, при положение, че и аз за малко да го забравя :oops:

strawberry88
10-23-2011, 18:54
Моя на втория месец ми каза,че не ми знае рождения ден,знаеше поне кой месец и коя зодия съм :lol: .Аз го взех много насериозно и вече си знае да не прави такива фалове. 8-)

втория месец е по-обяснимо. ама две години... ще ме прощавате, ама е неуважение. Мхм. :?

didenceeto
10-23-2011, 19:57
.............

SunT
10-23-2011, 21:33
Вярно, че си е гадно да го забрави, но не е нещо кой знае какво.Тази година аз за цели 10 минути сутринта не се бях сетила, че имам рожден ден, докато не ми честитиха :D Виж, за 18ти рожден ден можеш да му се скараш малко, но иначе.. Напомняй му.Не вярвам да забравя защото не те обича.Хората сме расеяни същества :) (аз поне 8-) )

kyon
10-23-2011, 21:35
Има хора,който не помнят дати не го приемай толкова навътре.