PDA

View Full Version : фитнес жени



kuklata_90
10-22-2011, 20:35
Тренирам от 7-8 месеца, 3-4 пъти седмично. Вече ще почвам 2-3 пъти в седмицата поради липса на време. В началото имах да свалям килограми, после да се стягам... В момента съм слаба, нямам излишни килограми, мускулите са ми стегнати, НО въпреки това по краката и дупето имам още мазно и целулит. Знам, че ще кажете подходяща диета и кардио. НО идва и другия проблем. Винаги съм била с малки гърди, а от загубата на килограми още повече се смалиха. Ако отслабна още ме е страх да не се смалят оше и без това вече почти ги няма. Има ли начин с тренировки с тежести и без кардио да изчистя мазното по краката и дупето? Или ако правя кардио има ли начин да не изгубя останалата част от гърдите ми...:S Като тренирам с тежести за гърди би ли помогнало?

TheMightyNadenica
10-22-2011, 21:11
Мога да ти кажа как да натрупаш мастни клетки и тн на гърдите...е вярно е малко странно и резултатите не са кой знае какви...ама все пак...
А любопитно ми е, чак такива ли са фрапирашти резултатите при гърдите?

kuklata_90
10-22-2011, 21:17
ами отслабнах 5-6кг, от гърдите изгубих 4-5см от обиколката, но като се има предвид, че никога не са били големи разликата си се забелязва доста. А какъв е начина за трупане на мазнини на гърдите?

TheMightyNadenica
10-22-2011, 21:26
ами отслабнах 5-6кг, от гърдите изгубих 4-5см от обиколката, но като се има предвид, че никога не са били големи разликата си се забелязва доста. А какъв е начина за трупане на мазнини на гърдите?

Е, 5 санта не ми се струват кой знае колко...
Но иначе метода е - слушане на бебешки рев, но редовно...така събужда подсъзнателно у жените нагласата, че ще имат бебе...и така се натрупват масни депа на гърдите...разбира се резултатите не са кой знае какви :D

HolyShit
10-22-2011, 23:45
Точно преди лягане - една голяма пица полята обилно половин литър олио = 3500+ калории.След 2 седмици пиши пак