PDA

View Full Version : Фойерверки във формата на "Обичам те"



ren4ity123
10-22-2011, 20:45
Знаете ли дали има начин да се купят фойерверки, които да изписват "Обичам те", когато се изстрелят? :D :D И имате ли идея за цената ?? Ако няма такива, дайте някакви други идеи за изненада на любимия човек. Спешно е!!

elysunny
10-22-2011, 20:53
купи такива, които да изписват "еби ме", мани я тая любов

Ambitious
10-22-2011, 21:27
купи такива, които да изписват "е** ме", мани я тая любов

Мноо точно казано.

Bozichko
10-22-2011, 21:29
купи такива, които да изписват "е** ме", мани я тая любов

Или си много разгонена, или си много наранена. :-)

fenkaaa
10-23-2011, 01:20
Я стига пък вие,аз пък го намирам за доста романтично.. ако на мен ми го направят това,ще ми се подкосят краката :D Само дето жалко,че може би няма къде да намериш такова нещо.. или поне не знам,нито съм чувала.. :(

zoreto
10-23-2011, 07:55
И на мен ми харесва като идея, но за закупуването нямам грам идея

Delala
10-23-2011, 08:39
Виждала съм подобно нещо само по филмите. :-|

Gr0zDan0v
10-23-2011, 09:29
Виждала съм подобно нещо само по филмите. :-|

точно... питай някоя сценарист или режисьор :D :D

laila_94
10-23-2011, 10:55
Толкова е сладко .. :grin: ! Провери из интернет ,дано да намериш :P ,обаче предполагам че цената няма да ти хареса хах! КЪСМЕТ

CrookedMirror
10-23-2011, 10:55
В краен случай може да му лепнеш светещи звездички над леглото и да напишеш същото, ама трябва да внимаваш с лепилото ;д Пък като не живеете заедно умуване ще пада как да ги сложиш, та да не те залови. 8-)

Lucho
10-23-2011, 11:23
Питай някоя агенция, която се занимава с пиротехника. Не е невъзможно.


купи такива, които да изписват "е** ме", мани я тая любов

http://vbusblog.ru/engine/data/emoticons/yellow.gif

RalittyYy
10-23-2011, 11:29
купи такива, които да изписват "е** ме", мани я тая любов

TheBeatles
10-23-2011, 11:30
Със сигурност съществуват фойерверки с надписи, даже преди време гледах видео, на което показваха как се правят. Но не знам дали в България ги правят.

Hilary_
10-23-2011, 12:31
Филмите са ти в повече .. 8-)
Надали има такива в България, а и да има няма да са евтини .. 8)

ImmortalForever
10-23-2011, 12:58
Моят приятел ми е правил такава изненада, но не пишеше "Обичам те".Беше за годишнината ни.Гръмнаха 11 фоерверки пред блока ми и 12-тата беше във формата на сърце.Може да го питам откъде ги е взимал .Идеята е уникална, btw.

xILoveMyselfx
10-23-2011, 13:01
Страшно хубава идея!Жалко, че много трудно можеш да намериш.

50AE
10-30-2011, 23:18
Съвсем по случайност намерих темата. Иначе никога не бих се регистрирал в този форум.
Като админ на настоящия български форум за любителска пиротехника, хареса ми идеята ти за сърце.
Дано любовта ти си заслужава :Р. Като ви знам днешно време тинейджърите с какви простотии се занимавате, дали въобще можете да познавате какво е любов?

По темата - надпис "обичам те" изключително трудно ще направиш в небето. Но не е невъзможно.

Обаче напълно възможно е приготвянето на пиротехнически надпис, на английски се нарича lancework. Обаче е прави наземно. Напиши lancework в гугъл изображения и разгледай.

Нареждат се факла след факла, които са напълнени с пиротехнически състав и изгарят доста бавно, придавайки желания ефект (цвят, искри). Факлите са тъй наредени, че да се образуват букви и от тях съответно думи.

А още по-лесно е използването на някакъв петролен дестилат, например нафта или бензин и напояването на букви от въжета. Но дали ще бъде романтично мацката да види бурно горящо "ОБИЧАМ ТЕ" в жълти и страшни пламъци? Съмнявам се, това по-скоро го обмисли, ако скъсваш :Р.

Също така съществуват звездни снаряди под формата на сърце.
Изстрелването на такава ще ти изисква намесата на професионален пиротехник, тук говорим за калибър 150мм. А ако разбереш цената, тогава ще се замислиш колко обичаш момичето :Р.

Ако успееш по някакъв начин да ме убедиш, може и да ти помогна, тъй като любовта ми е слабост :Р. Но това занимание е изключително сериозно отговорно и няма да търпя каквато и да е проява на най-малка немарливост.

Тъй като не мога да пускам линкове, следните неща можеш да видиш:
-Звезден снаряд сърце- потърси в youtube "150mm Heart Shaped Shell "
-Форум за пиротехника - напиши го в google.

Между другото дамите имат невероятна, безценна реакция към фойерверките. Не мога да отрека, обожавам да пусна някоя, само и само за да чуя едно "Ааааах" или "колко е красивооо".


Поздрави, 50АЕ :)

gabsit000
10-31-2011, 06:30
Филмите са ти в повече .. 8-)
Надали има такива в България, а и да има няма да са евтини .. 8)


да не кажа,че са му в прекалено :D :D

ren4ity123
10-31-2011, 19:45
Момиче съм.. :-D

50AE
10-31-2011, 19:59
Момиче ли? Извинявам се. Необичайно ми се вижда нежният пол да желае да направи такъж жест. Дали онзи ще оцени?

Хубаво, според мен съм обяснил всичко, от което имаш нужда. Но такова нещо не можеш да си купиш от магазин за фойерверки.

Според мен най-удачният вариант е този с факличките. При всички случаи, ще трябва някой да ти го направи. Не е сложно, но е работна ръка все пак ;)

Поздрави, 50АЕ