PDA

View Full Version : Моята птичка с моята обич



ShtrudeL
10-22-2011, 23:30
Случвало ли ви се е да мислите над сложен въпрос, да имате помоща, която ви е нужна по разрешаването му в лицето на друг човек, който се е досетил за отговора много преди вас и ентусиазирано ви обяснява на висок тон как всичко има решение, но въпреки това наблюдавате врабчето кацнало на онова клонче в далечината, как се оглежда безцелно и механично и си мислите какво ли търси и какъв ли е живота на врабчетата изобщо? Погледа ви е толкова фокусиран, че всичко около ви е замъглено, заглушено, turn off. Човека до вас се радва на извода, до който е стигнал и когато най-накрая ви пита "Слушаш ли ме? Ей, чу ли ме?", ентусиазма му се сбръчква като току що залята с киселина кожа и в следващия момент усещате как нещо ви сръчква в ребрата, и птичката излита в резултат на земетресението от разфокусирания ви поглед, и всичко се размазва, и нямате стабилизатор, и мислите ви отлитат заедно с нея, и предишните, и новите, и питате отново "Извинявай, какво каза?"
В следващия момент птичката с малкото сърце, биещо 100 пъти в минута е отлетяло, за да занесе хоризонта ви на въпроса, чийто отговор сте търсили.

Oy7ofCon7roL
10-22-2011, 23:35
http://en.wikipedia.org/wiki/Mental_disorder

NightGuardian
10-22-2011, 23:37
http://www.youtube.com/watch?v=5WJiWx0YbZo

Seattle
10-23-2011, 07:11
В тоя форум нема ли "like" бутон

Claymore
10-23-2011, 07:14
прочетох "пичка" и се шокирах, че ти си могла да го напишеш

ShtrudeL
10-23-2011, 09:09
Проблема е във вашия телевизор.

yakuza_
10-23-2011, 09:11
Вземи отиди да гласуваш :x

ShtrudeL
10-23-2011, 09:19
Няма пък. Не разбирам от това, не им знам имената, от коя партия са, какво правят и ще правят и изобщо ако отида, ще си затворя очите и само ще посоча с пръстче. По-добре ли е така?

yakuza_
10-23-2011, 09:22
Бедняшко, много !

ShtrudeL
10-23-2011, 09:25
Защото?

Сериозно... Защо да гласувам като не разбирам и не ме интересува? Все едно да ми сложат 10 вида сирена и да ме накарат да избера най-доброто. Само дето тях поне ще мога да ги опитам. С негласуването си дори мисля, че правя добро. Пък и т'ва е работа на големите хора. ^_

ohluv
10-23-2011, 09:32
поне ще си пуснеш гласа мейна

yakuza_
10-23-2011, 09:35
Защото?

Сериозно... Защо да гласувам като не разбирам и не ме интересува? Все едно да ми сложат 10 вида сирена и да ме накарат да избера най-доброто. Само дето тях поне ще мога да ги опитам. С негласуването си дори мисля, че правя добро. Пък и т'ва е работа на големите хора. ^_
на 20 години си, време ти е да пораснеш и да почне да мислиш като 20 годишна

ShtrudeL
10-23-2011, 09:42
поне ще си пуснеш гласа мейна

Айде стига с тоя банализъм. "Ще си пуснеш гласа." Не се чувствам зле като не си го пускам. Ти ако се бориш за нещо много важно и зависиш от всички останали и половината не разбират за какво иде реч, ама искат да си пуснат гласа, ще е правилния избор ли накрая?

ShtrudeL
10-23-2011, 09:43
на 20 години си, време ти е да пораснеш и да почне да мислиш като 20 годишна

Говориш като възрастен. Възрастните са скучни.

ohluv
10-23-2011, 09:44
поне ще си пуснеш гласа мейна

Айде стига с тоя банализъм. "Ще си пуснеш гласа." Не се чувствам зле като не си го пускам. Ти ако се бориш за нещо много важно и зависиш от всички останали и половината не разбират за какво иде реч, ама искат да си пуснат гласа, ще е правилния избор ли накрая?
същото може да бъде казано и за твойте "розови" виждания,ти си знаеш де

lightcameraction
10-23-2011, 09:46
ще бъде обожествяван,ще стана легенда и ще вляза във всяка възможна митология като най-великия..мерси за вниманието

JagAlskarDig
10-23-2011, 09:56
ще бъде обожествяван,ще стана легенда и ще вляза във всяка възможна митология като най-великия..мерси за вниманието

Да, като перфектния провалил се модел за подражание. 8-) Тези с голямото его в митологията не остават живи принципно. 8)

ShtrudeL
10-23-2011, 09:58
Зейфод: Ако има нещо по-голямо от моето его държа да бъде заловено и разтреляно.