PDA

View Full Version : Нужда от HELP! много ще съм ВИ Благодарен на всички ! :(



g1lzaTa
10-23-2011, 00:34
Първо Здравейте! на всички Съфорумници!

Имам един проблем с приятелката ми.Ходим от доста време доста с една дума сега на 3-ти Ноември правим 1 година.Супер много я обичам,но немога си обесна едно.Защо се пред някой си се прави на добра,весела,супер си искарваме и т.н.Но вечер,като се прибере и след известно време почва някакви теми отностно връзката ни,че не иска да е с мене :( защото не съм можел да промена това онова и само почваме да спорим за супер тъпи работи.Не иска да е с мене защото не съм променил държанието си към нея тфа,че не и обръщам внимание постоянно ми казва че никакво внимание не и обръщам.Незнам какво да правя супер яко съм разбит от вътре. Някой да даде някаф съвет какво да направя.!?


П.П.Със сигорност не съм обеснил като Хората но в момента немога да обеснявам Извинявам се ! :( :( :( :( :(

SisiStrange
10-23-2011, 05:35
А ти в крайна сметка обръщаш ли и внимание?

Seattle
10-23-2011, 06:06
Ми обръщай и внимание бе, толкова ли е трудно? Ако и обръщаш достатъчно внимание а тя иска още, кажи и че неможе всичкото внимание за нея. Имаш си родители, имаш си занимания и куп разни други глупости на главата. Имаш си приятели и познати на които също трябва да се обърне внимание. Всеки трябва да си има приятелите, както ти така и тя. Неможе да сте залепени 1 за друг, и аз много се дразня на хора които си мислят обратното :x
И кво държание да променяш? Кат ти сервира въпроса направо и отвръщаш с въпрос... Кво искаш да променя? Не си баба Ванга нали?

NightGuardian
10-23-2011, 06:11
То винаги така стават разделите и изневерите. Изведнъж ти изцепва "Липсвало и внимание"! Тя иска само около нея да се върти света , е не става. Не знам , какво да ти кажа човек. Попитай я , какво иска и какво точно и липсва във взаимоотношенията ви , ние не можем да знаем. :)

zoreto
10-23-2011, 07:53
Добре, като и липсва внимание по нейни думи ,защото е още с теб? Не е толкова трудно всеки да направи компромис и да се разбирате, ама явно има нещо дето ти го спестява. Поговори с нея, защо се чувства така и тн.
Успех

bubkaa93
10-23-2011, 08:02
Това ми е толкова познато в момента.
Попитай я,какво и липсва във връзката ви,излизайте само двамата навънка без компания и опитай се да и обръщаш повече внимание.

ManonDilova
10-23-2011, 08:04
че и плеснеш един, че млъкне :)

сега сериозно... има тенденция във форума винаги виновен и упрекван, за каквото и да било, да бъде авторът на темата, но може пък момичето да е лигла? В случая излиза така - момчето се чувства зле, защото приятелката му го обвинява за щяло и нещяло, а вие го съветвате да и ходи зад гъза. Ако не я устройва, както каза zoreto, нека си ходи. :) Но не си ходи, нали? Според мен си позволява лигавщини, защото не си държиш здраво да думата.

NomNomNom
10-23-2011, 09:16
Ами или се променяш, или я оставяш да си ходи.

cigarettekisses
10-23-2011, 09:18
Еми промени се-обръщай и внимание и т.н.

Gr0zDan0v
10-23-2011, 09:20
Отскочи до ''Джъмбо'' купи и един мечок за 80лв ръст 1.50 някъде след това едно букетче по възможност голямо.. кутия бонбони в формата на сърце .. ии от сега нататък и обръщай повече внимание - Успех 8)

g1lzaTa
10-23-2011, 14:16
А ти в крайна сметка обръщаш ли и внимание?


Еми не,чак толкова много по нейни думи постоянно стоя на компа и аблолютно внимание не и обръщам пък тя е същата с една дума тоя "КОМП" :o

fenkaaa
10-23-2011, 15:06
Ами сам си отговаряш на въпроса,нормално да искам малко повече "внимание" .. :x И не, не съм някоя "лигла" и т.н, опитвам се да оправя нещата по всякакъв начин,но ТИ не се опитваш заедно с мен,а после пускаш теми тук.Едва ли не аз съм виновната,аз съм тази която не ти обръща внимание,я се замисли как стоят нещата и после пускай теми тук !

anonymous708973
10-23-2011, 15:16
Омг, вземете се уточнете двамата, кви са тия теми във форума?!

fenkaaa
10-23-2011, 15:31
Когато един човек не може да говори с другия,така прави.Аз постояно говоря,но получавам само мълчание..

SisiStrange
10-23-2011, 15:35
А ти в крайна сметка обръщаш ли и внимание?


Еми не,чак толкова много по нейни думи постоянно стоя на компа и аблолютно внимание не и обръщам пък тя е същата с една дума тоя "КОМП" :o
Ем, ако по цял ден седиш зад монитора и аз бих те скъсала. Много е гадно гаджето ти да предпочита да седи и да цъка нещо вместо да излезете, да се поразходите и да си поговорите. Случвало ми се е нещо подобно и накрая се разделихме. Просто изключи компютъра и заживей реално.

valdesbg
10-23-2011, 20:08
Айде ся сподели и това дето ни го спестяваш. Освен че седиш на копа по цял ден :)

Щото има още нещо.

kyon
10-23-2011, 21:19
явно има нещо дето ти го спестява.
Успех

IlovEmyPuffYToY
10-23-2011, 21:29
Според мен тя е леко кифла и само леко те използва да си пробутва игричките...Но т'ва си е само моето мнение - не ме нападайте :)

IlovEmyPuffYToY
10-23-2011, 21:32
http://www.youtube.com/watch?v=0C_oNMH0GTk&feature=relmfu малко така ще стане...

kyon
10-23-2011, 21:41
Според мен тя е леко кифла и само леко те използва да си пробутва игричките...Но т'ва си е само моето мнение - не ме нападайте :)

Каза най - голямата кифла..

N3v3Rm0r3
10-23-2011, 21:48
Ами незнам кво' да ви посъветвам.Що не опиташ с мечок и бомбони+букет.Поговорете на спокойствие...Гледай да не я убидиш като и намекнеш нещо.Допускам,че може и да крие нещо.Мен едно момиче ми изневери и след тва' каза " Не ми обръщаш внимание ! " " Дразни ме,тва' че ме целуваш непрекъснато" "Искам да късаме,немога повече.Обичам те много,но просто не сме един за друг" Такива неща...

IlovEmyPuffYToY
10-24-2011, 11:01
Според мен тя е леко кифла и само леко те използва да си пробутва игричките...Но т'ва си е само моето мнение - не ме нападайте :)

Каза най - голямата кифла.. Не съм....

Vladel
10-24-2011, 11:24
Мръдни си задника от тоя компютър малко,и ако пак не и харесва,е време да се разделите.Няма по-лошо от връзка,в която двамата са заедно,щото им е станало навик.

g1lzaTa
10-25-2011, 12:11
Мръдни си задника от тоя компютър малко,и ако пак не и харесва,е време да се разделите.Няма по-лошо от връзка,в която двамата са заедно,щото им е станало навик.


Да точно това мисля да направя да вида дано нещата се подобрят


мерси на всички ! :)

WhiteOnly
10-29-2011, 00:32
изхвърли компа щи изяде глава(връзката в случая) или има нещо скрито(кат мрънкат за внимание рядко свършва добре

iBiteHard
11-14-2011, 21:24
А ти в крайна сметка обръщаш ли и внимание?