PDA

View Full Version : Мисъл



Manafov
10-23-2011, 09:23
Привет уважаеми съфорумници! ...пиша, поради простата причина, че и днес се събудих с мисълта, която ме измъчва. И понеже тенденцията мълчанието да променя към по-добро не проявява ни най-малката искра на реалност, реших учтови да помоля за някой услужлив съвет. :D
Ще бъда макс. кратък, ситуацията е следната: Аз съм привидно стандартно момче :D 10-ти клас, любовта- 11 . Драмата се състои в това, че когато преди година се запознахме, тя предяви "интерес" към мен /впрочем към приятелите ми също до известна степен- а това какво ли значи?/ ...но аз не се чувствах уверен и готов. Част от ежедневието ми преди година беше писане, разговори и прочие с нея. Сега- не е. :( Въпреки, че това е логичното, спрямо всички закони, развитие на нещата предвид моето бездействие, именно сега се чувствам готов. А и надеждата ми се крепи на разни подозрения, че не съм и безраличен дори сега. Таа питам се, смятате ли че има достоен и разумен начин да й обясня всичко това, и най-вече да покажа любовта си. Питам си дали е правилно, при все сичката любов...

lina15
10-23-2011, 09:37
Смятам, че до сега трябва да си разбрал чудесно, що за човек е.
А иначе, няма какво да изгубиш ако ѝ споделиш какво чувстваш.

balu4ka
10-23-2011, 09:52
Щом сте спрели,пробвай се отново да подновиш връзката си с нея.Драсни и ти ,кажи и ,че сте се забравили,а си се сетил за нея .А,защо сега не общувате както преди?

ManonDilova
10-23-2011, 09:53
Привет уважаеми съфорумници! ...пиша, поради простата причина, че и днес се събудих с мисълта, която ме измъчва. И понеже тенденцията мълчанието да променя към по-добро не проявява ни най-малката искра на реалност, реших учтови да помоля за някой услужлив съвет. :D
Ще бъда макс. кратък, ситуацията е следната: Аз съм привидно стандартно момче :D 10-ти клас, любовта- 11 . Драмата се състои в това, че когато преди година се запознахме, тя предяви "интерес" към мен /впрочем към приятелите ми също до известна степен- а това какво ли значи?/ ...но аз не се чувствах уверен и готов. Част от ежедневието ми преди година беше писане, разговори и прочие с нея. Сега- не е. :( Въпреки, че това е логичното, спрямо всички закони, развитие на нещата предвид моето бездействие, именно сега се чувствам готов. А и надеждата ми се крепи на разни подозрения, че не съм и безраличен дори сега. Таа питам се, смятате ли че има достоен и разумен начин да й обясня всичко това, и най-вече да покажа любовта си. Питам си дали е правилно, при все сичката любов...

Това, че предявява интерес към теб и приятелите ти не значи, че е курва, което 100% си си помислил, възможно е да е по-контактна и отворена и да търси нови приятелства - има и такива хора. :) Нормално е в началото да има повече активност във взаимоотношенията ви, тъй като се стремите към запознанство и е напълно нормално след време, ако и от двете страни не се предложи нещо интересно, тази активност да замре. Според мен начинът да се сближите отново и да стигнете до връзка е да поемеш инициативата, но не да и обясняваш "напоследък не се чуваме честно, много ми е тъпо ала-бала", започваш начисто, все едно нищо не е имало, все едно до вчера сте си писали, занимаваш я известно време, каниш я на кафе и от там нанатък предполагам знаеш как могат да се развият нещата - срещи, купони, барове ала-бала, естествено като и показваш, че имаш интерес към нея, а не изведнъж да и го стовариш :)

Manafov
10-23-2011, 10:13
Щом сте спрели,пробвай се отново да подновиш връзката си с нея.Драсни и ти ,кажи и ,че сте се забравили,а си се сетил за нея .А,защо сега не общувате както преди?

Откровенно казано, сам не си давам разумен оговор, но със сигурност е голяма грешка. Определено не ми се иска това мълчание да продължава.... А иначе въобще не ми е минавала през ума хипотезата"к**ва" ...попринцип съм далече от такива категоризации. По-скоро се чудех дали иска просто нови приятели, един от които съм аз, или пък иска мен, но все пак да е позната с приятелите ми.