PDA

View Full Version : Дженифър Лопес била казала, че



rabbito
10-23-2011, 09:32
бебетата и никога няма да обличат една дрешка два пъти поред....
WTF???

KumchoValcho
10-23-2011, 09:33
ок

LadyDi
10-23-2011, 09:34
Ми жената може да си го позволи. Кво толкоз.

CupcakeKitty
10-23-2011, 09:37
мии хуу :-o

Concussion
10-23-2011, 09:39
Това за мен е ненужно разхищение.

LadyDi
10-23-2011, 09:47
Това за мен е ненужно разхищение.
бе и за мен, ама има хора, за които е въпрос на показване на вкус... :?

lightcameraction
10-23-2011, 09:52
може да прави к'вот си иска,щото тя е известна,успяла и богата,а вие сте нищо и вероятно няма да станете повече от чистачи,може би и аз.тя ще прави ,к'вот иска,а ние колкото и да злобеем,няма да стане по-богати в тази толкова ужасна държава.

KumchoValcho
10-23-2011, 09:53
може да прави к'вот си иска,щото тя е известна,успяла и богата,а вие сте нищо и вероятно няма да станете повече от чистачи,може би и аз.тя ще прави ,к'вот иска,а ние колкото и да злобеем,няма да стане по-богати в тази толкова ужасна държава.държавата не е ужасна, подобно мислене е ужасно :-o

LadyDi
10-23-2011, 09:55
може да прави к'вот си иска,щото тя е известна,успяла и богата,а вие сте нищо и вероятно няма да станете повече от чистачи,може би и аз.тя ще прави ,к'вот иска,а ние колкото и да злобеем,няма да стане по-богати в тази толкова ужасна държава.
защо си мислиш, че злобеем? и защо си мислиш, че не можем да станем повече от чистачи?
не ти е хубавата нагласата

Concussion
10-23-2011, 09:57
може да прави к'вот си иска,щото тя е известна,успяла и богата,а вие сте нищо и вероятно няма да станете повече от чистачи,може би и аз.тя ще прави ,к'вот иска,а ние колкото и да злобеем,няма да стане по-богати в тази толкова ужасна държава.

Ти не си добре, бе. Как, кажи ми, като знам че там някъде има хора, на които всеки един ден им е БОРБА за оцеляването, КАК да разхищавам така?!?!?! Малoумник, кой знае к'во лапе си ти, нищо не знаеш, нищо.

KumchoValcho
10-23-2011, 09:59
може да прави к'вот си иска,щото тя е известна,успяла и богата,а вие сте нищо и вероятно няма да станете повече от чистачи,може би и аз.тя ще прави ,к'вот иска,а ние колкото и да злобеем,няма да стане по-богати в тази толкова ужасна държава.

Ти не си добре, бе. Как, кажи ми, като знам че там някъде има хора, на които всеки един ден им е БОРБА за оцеляването, КАК да разхищавам така?!?!?! Малoумник, кой знае к'во лапе си ти, нищо не знаеш, нищо.Е, ти пък. Защо чуждото нещастие по света трябва да играе роля в живота ти? Ако съм милионер няма да се ограничавам само, защото има гладуващи борещи се за оцеляване хора по света, не е моя работа това. Недей да гледаш на хората като на жертви

lightcameraction
10-23-2011, 10:02
:lol: тея па,нали било 'кофата' ,що взимате 'сичко на сериозно хаха,чак се репчат :lol:
ще стане като на Том Круз малката ***** .. с обувки колкото цялата ми къща и да ми ходи на екскурзии насам и натам през 2 дни да обикаля Европа .. ама т'ва е положението.
Concussion ,ти много ли разбираш :lol: ?Айде,се едно те интересува ,че има хора,дето живота им е борба за оцеляване..и в Сомалия има такива хора ,ти за тях мислиш ли?
Но да,държавата ни е ужасна.

KumchoValcho
10-23-2011, 10:07
:lol: тея па,нали било 'кофата' ,що взимате 'сичко на сериозно хаха,чак се репчат :lol:
ще стане като на Том Круз малката ***** .. с обувки колкото цялата ми къща и да ми ходи на екскурзии насам и натам през 2 дни да обикаля Европа .. ама т'ва е положението.и защо това е нещо лошо? Ако имах мноого пари естествено, че детето ми задължително би обикаляло света постоянно и ще има най-доброто

Concussion
10-23-2011, 10:10
...
Concussion ,ти много ли разбираш :lol: ?Айде,се едно те интересува ,че има хора,дето живота им е борба за оцеляване..и в Сомалия има такива хора ,ти за тях мислиш ли?
Но да,държавата ни е ужасна.

Преди да помисля за хората в Сомалия, първо мога да помисля за себе си и хората живеещи като мен и родителите ми. Един ден, дори да стана много богата, абсурд да правя такова прахосничество. Преди време, бях чела за един човек, който от много изпаднал и беден станал заможен, с огромно богатство и хората му се чудили защо пак си обира трохичките от масата... Еми т'ва е, просто такива неща не мога да приема.

MillionKHM
10-23-2011, 10:16
За мен това също не е нормално, защото една дрешка, която ще бъде облечена 1 път струва заплатите на баща ми сигурно за няколко месеца, но всичко си е въпрос на разбиране и възпитание. Аз, ако ще си мечтая да обиклоля Европа и света, тези лапета ще бъдат където си поискат, само ако пожелаят.. Но това е живота - за едни има, за други не :neutral: :neutral:

HotLife
10-23-2011, 11:25
Не знам какъв е проблемът, като може да си го позволи, кво толкова!?

Greennight
10-23-2011, 11:27
Дрисла богата,а има деца дето няма кво да облекат...

endzeit
10-23-2011, 12:13
а някой замисли ли се кво ще прави с всичките тея дрешки ? :D
може да ги подарява на домове за деца

FeelMyPain
10-23-2011, 12:27
и аз така ще правя с моите бебета и ще ми излезе по-евтино
доказателство:
спестявам няколко стотин лева за пералня
спестявам пари за ток, вода и други разходи свързани с прането
спестявам пари за сушилня и други разходи свързани с простирането


купувам нови дрехи от оня магазин "мания", които са на килограм, а всички знаем, че бебешките дрешки са леки и струват стотинки.така ще мога да го облека за по-малко от лев на ден.

Nevazmutima
10-23-2011, 12:30
Парите са нейни и може да прави с тях кФото си Ще, защото сама си ги е "изработила". Кой знае колко й е било трудно, никой не знае, това си е нейният живот, но наистина си е малко разхищение, или поне като прави така да дарява дрехите после.
Аз ако имах милиони като нея сигурно щях да заделям по 2 000лв и да ги пускам в шепата на случайни хора или бездомници или домове за сираци. Дори по - големи суми.
Хубаво е човек да помага
Оная, Марая Кери пък купувала памперси на бебето си с диаманти.... като че ли в тях няма да сере и пикае ми....

lightcameraction
10-23-2011, 12:31
Дрисла богата,а има деца дето няма кво да облекат...

и тя к'во да направи по въпроса?да не е майка тереза .. има си пари,ще си ги харчи ??щом така и се е уредил живота,прекрасно,защо трябва да помага на няк'ви непознати?дарявала е достатъчно за благотворителност и след като е успяла в живота може да се поглези

rabbito
10-23-2011, 12:32
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4230411

Ето, тук пише за Марая Кери и отдолу е сулнато и за ЖЕЙ ЛО

WaterLilly
10-23-2011, 12:43
ДАЙ ЛИНК.
http://earthfirst.com/jennifer-lopezs-twin-babies-never-wear-same-outfit-twice/

Но не се учудвам. Тя винаги е била тъпа дебелогъза пача.

xILoveMyselfx
10-23-2011, 12:44
И какво толкова?Може да си го позволи все пак е звезда.
Голяма работа станало. ;д

FeelMyPain
10-23-2011, 12:58
Дрисла богата,а има деца дето няма кво да облекат...

и тя к'во да направи по въпроса?да не е майка тереза .. има си пари,ще си ги харчи ??щом така и се е уредил живота,прекрасно,защо трябва да помага на няк'ви непознати?дарявала е достатъчно за благотворителност и след като е успяла в живота може да се поглези
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/316934_286022321416750_163251197027197_1134228_133 4892437_n.jpg

chereshka7
10-23-2011, 13:11
бебетата и никога няма да обличат една дрешка два пъти ПОРЕД....
WTF???
не мислите ли , че е искано да се каже, че примерно 2 последователни дни няма да се носят едни и същи дрехи?!? ..а не въобще.. :-o

Concussion
10-23-2011, 13:21
бебетата и никога няма да обличат една дрешка два пъти ПОРЕД....
WTF???
не мислите ли , че е искано да се каже, че примерно 2 последователни дни няма да се носят едни и същи дрехи?!? ..а не въобще.. :-o

:shock: оф... :razz: