PDA

View Full Version : премахване



kariix
10-23-2011, 14:16
Как мога да изтрия, че съм влизала в няколко сайта.Без да минавам цялата история и да трия едно по едно или пък да трия цялата история.Става въпрос за Google Chrome.

nepowtorima
10-23-2011, 16:31
Редактиране на елементи>маркираш си това, което искаш да триеш>Премахване на избраните елементи

mRRR
10-23-2011, 17:53
теглиш ccleaner от тука : https://secure.piriform.com/502/uurl-e5a4fek91a .. това премахва цялата история и почиства машината от ненужни файлове . :)

ZloboMiR
10-23-2011, 21:00
Как мога да изтрия, че съм влизала в няколко сайта.Без да минавам цялата история и да трия едно по едно или пък да трия цялата история.Става въпрос за Google Chrome.

теглиш ccleaner от тука : https://secure.piriform.com/502/uurl-e5a4fek91a .. това премахва цялата история и почиства машината от ненужни файлове . :)

Прочети, преди да пишеш, за да не пишат, след като те прочетат.

10-24-2011, 06:40
теглиш ccleaner от тука : https://secure.piriform.com/502/uurl-e5a4fek91a .. това премахва цялата история и почиства машината от ненужни файлове . :)

Мога ли да те помоля да ми услужиш с 20$, за да я пробвам?


За мен не става за нищо, а да инсталираш програма, за да ти чисти историята е пълна глупост.

JuStIc3
10-24-2011, 15:19
CCleaner може да я намериш безплатна по-лесно отколкото ще намериш 2 ст на улицата .. Google It Guys. . Google It !

anonymous682486
10-24-2011, 15:52
По-добре е да пускаш програмата Google Shrome влизаш в история и натисни редактиране на елементите и там избираш изчистване на всички данни за сърфиране, след това ти излиза такива неща да изчистиш историята, за изтегляне, бисквити и т.н и махни всички ограждения избери само изчистване на данни за сърфиране и отгоре има една опция последния час, последния ден и т.н ти избираш там каквото искаш и натискаш изчистване на данни за сърфиране и изчакаш малко и готовооооо :)

InnoraX
10-24-2011, 16:20
CCleaner може да я намериш безплатна по-лесно отколкото ще намериш 2 ст на улицата .. Google It Guys. . Google It !
Вместо да ги караш да търсят програмата, можеш просто да я RAR-неш и да я метнеш в докса, като им дадеш линк, защото знаеш че не могат да я Google-нат, нали ? :)

JuStIc3
10-24-2011, 18:00
Не са я поискали, не съм я rar-нал :)

10-25-2011, 07:06
Ако знаех, че тук обичате да сваляте rar от всеки да съм започнал играта на котка и мишка, а се знае кои ще са мишките.
Не ползвай скапаният Хром, за да не ти се налага да инсталираш друг боклук като CCleaner, който да чисти след него.

ZloboMiR
10-25-2011, 12:42
CCleaner може да я намериш безплатна по-лесно отколкото ще намериш 2 ст на улицата .. Google It Guys. . Google It !
Вместо да ги караш да търсят програмата, можеш просто да я RAR-неш и да я метнеш в докса, като им дадеш линк, защото знаеш че не могат да я Google-нат, нали ? :)

Тук оказваме помощ. Но не специализирана за умствено изостанали.
Един вид азбуката не се преподава. По информатика в училище се учи как се ползва Гугъл.