PDA

View Full Version : СЛОЖНО Е .. ПИСНА МИ !! ;@



angel9
10-23-2011, 14:39
Здравейте , аз съм момиче на 14 години . Ако не ви се чете по-добре въобще не четете , защото е много дълго. :D
Значи всичко започна доста отдавна , с едно момче се забивахме доста време 6 - 7 месеца . Не се бяхме виждали да подчертая . След това известно време той не сядаше на компа и аз не сядах много и започнахме да се отдалечаваме един от друг така да го кажем . И аз уж го забравих , цяло лято мъки не спирах да си повтарям продължавам напред не знам си какво и уж го отписах тотално . Да ама не понеже след 7 клас кандидатствах и съм в ново училище и от толкова училища в София точно той в моето ебаси късмета . Видяхме се на 15 септември аз го викнах и нали да се запознаем казахме си здрасти абе обичайното. И се почна две седмици аз го подминавах постоянно като се видехме по коридорите се гледахме , но и двамата се обръщахме . И един ден с една моя приятелка доста минавахме през неговата стая и той беше с един негов приятел и приятеля му каза '' тоя те харесва '' а той '' обичам те '' ..... така естествено не му повярвах и се качих към моята стая и той дойде с тоя неговия приятел и с още един от техния клас и искаха да ме запознаят с някакъв и ме питаха кой избирам нали от тоя моя и от другия и аз казах никой и те отидоха в тяхната стая ама всичко това става на базик , и две - три седмици се подминавахме с моя се едно не се познаваме . И аз реших да спре това и да си поговорим какво ще правим най - накрая обаче не знаех какво да кажа и така няколко дена мислеше мъки какво да кажа какво да направя и накрая реших да го изчакам след училище и да го викна , викнах го питах го какво ще правим последно ще се подминаваме ли или ще си казваме здрасти и той вика ми здрасти и започна нали да ми подава ръка и аз се направих на разсърдена и викам ми чао . Ама в момент зацепих , че явно няма да има друг път , в който да си говора с него и му казах чакай и викам , че много се прегръща с тези неговите и той реши , че искам да ме прегърне и ме прегърна де ама аз имах друго предвид ама нищо намазах . :D И сега вече като се видим прегръщаме се в петък пак се прегърнахме и той нещо ме държеше и ме буташе викаше айде с мен и аз къде и той '' да пушим '' беше с един негов приятел и той вика '' базикам се аз не пуша '' и аз викам сигурен ли си и той разбира се за какво да те лъжа и аз казах , че не искам и се качих в стаята . Обаче една моя приятелка от класа искаше до лавката и после излезнахме навънка седнахме на една пейка и той беше на оградата на училището и беше с едно момиче , с което се прегръщаха преди , моята приятелка гледаше към тях и каза , че той не е спирал да гледа към нас , но ето , че свършихме училище и той не ме изкача да се прегърнем нали уж гледа към мен ПУКА МУ , защо не ме изкача не знам какво иска ама явно и той не знае писна ми така всеки ден различно. Като изключим , че има още доста случки , но ме мързи да пиша . :D Знам , че не си заслужава , но просто нямам сили да си кажа край , защото знам , че пак нещо ще стане , че да сме двамата . Моля ви кажете си мнението какво да правя ? Благодаря ви . :)

svodnika
10-23-2011, 14:53
с тва синьото мн тъпо е написано

Bozichko
10-23-2011, 14:57
Така синьо, няма и да си направя труда да го прочета ! :-x

wasch0
10-23-2011, 15:01
Взимаш всичко много навътре.
Това, че е погледнал към теб не означава, че му пука.
Казваш, че прегръща всяка защо се вълнуваш толкова, когато прегръща и теб?

П.П. Ако искаш да се получи излизайте, прекарвайте време заедно, опознай го и спри да си вадиш изводи от дреболии.

granger
10-23-2011, 15:03
Прочетох го - ебаси тъпата история честно!
Извинявай ,моме, ама тооолкова ли е важно ,че се гушкаш с някого , пък го харесваш ,пък не знам ти кво ... пък сложно било,пък ти писнало :grin: баси детската история! Вземи се в ръце и ,ако искаш да имаш някого до себе си , си намери някой сериозен!

FuckedUp
10-23-2011, 16:00
Прочетох го - ебаси тъпата история честно!
Извинявай ,моме, ама тооолкова ли е важно ,че се гушкаш с някого , пък го харесваш ,пък не знам ти кво ... пък сложно било,пък ти писнало :grin: баси детската история! Вземи се в ръце и ,ако искаш да имаш някого до себе си , си намери някой сериозен!

На 14 е, не я съди :lol:

LeprikonA
10-23-2011, 18:15
ужасно е написано, цветът е ужасен избор, особено за многото текст, който между другото е адски тъп. не го дочетох.

sunman
10-23-2011, 19:10
Детство мое!

marilyn
10-23-2011, 19:22
Това, че обръщаш ужасно много внимание на някой, с който само се поздравявате и сте се прегърнали няколко пъти, го отдавам на това, че си на 14. Не се връзвай толкова на нещата, не вземай всичко толкова навътре. :)

krone1596
10-23-2011, 19:25
Ох омръзна ми от такива дето обиждат тоя, който решил да сподели,. На вас всичко ви е виновно и цвета и шрифта и всичко. Уж вие сте нямали детство и не сте преживяли първата любов. Пфф омръзна ми от хейтъри!!!!!! :-x :-x
Бтв.. за твоята история момиче, знам какво ти е,. Уж не ти пука, ама когато го видиш всичко ти се обръща.. Знам!! Готско е , но в същото време и ужасно!! Съвет?! М не знам, като се замисля по-добре да го забравиш. Но има ли смисъл като го кажа, уж сърцето ще ме послуша. :)

sasha_90
10-23-2011, 19:29
Превързала си се към него и затова ти е трудно да сложиш край,на нещото,което всъщност е нищо.

LeprikonA
10-23-2011, 20:08
Ох омръзна ми от такива дето обиждат тоя, който решил да сподели,. На вас всичко ви е виновно и цвета и шрифта и всичко. Уж вие сте нямали детство и не сте преживяли първата любов. Пфф омръзна ми от хейтъри!!!!!! :-x :-x
Бтв.. за твоята история момиче, знам какво ти е,. Уж не ти пука, ама когато го видиш всичко ти се обръща.. Знам!! Готско е , но в същото време и ужасно!! Съвет?! М не знам, като се замисля по-добре да го забравиш. Но има ли смисъл като го кажа, уж сърцето ще ме послуша. :)

каза някой, който още е в детството?

sashko705
10-23-2011, 20:24
Хаха.. как така сте се забивали като не сте се били виждали? :lol:

dPa3HuTeJl
10-23-2011, 20:58
Детство мое!

kyon
10-23-2011, 21:02
Всички разбрахме, че цвета е ужасен може да не го повтаряте повече.
Към авторката: Виждаш какво става като помолиш за съвет в форум нали?
Според мен има симпатии към теб.. От тук нататък всичко си зависи от вас двамата.

N3v3Rm0r3
10-23-2011, 22:02
Привързала си се към него..Тоест подходила си наивно,а той не е вложил никви' емоций във въпросната прегръдка.Тва' е моето мнение.

gabsit000
10-24-2011, 06:29
От тук нататък всичко си зависи от вас двамата.

neeDaBosS
10-24-2011, 07:32
Прочетох го - ебаси тъпата история честно!
Извинявай ,моме, ама тооолкова ли е важно ,че се гушкаш с някого , пък го харесваш ,пък не знам ти кво ... пък сложно било,пък ти писнало :grin: баси детската история! Вземи се в ръце и ,ако искаш да имаш някого до себе си , си намери някой сериозен!
+ 1
Спрях да чета след това '' викнах го питах го какво ще правим последно ще се подминаваме ли или ще си казваме здрасти и той вика ми здрасти и започна нали да ми подава ръка и аз се направих на разсърдена и викам ми чао '' Какво ще правим последно,дали да си казвате здрасти или не? Адски тъпо.И от къде пък реши да се направиш на разсърдена и да кажеш чао? И не те е изчакал за да се прегърнете? ОМФГ. Той се прегръща с всички,а ти го приемаш прекалено на сериозно...Няма да си правя труда да напиша и некво свястно обяснение,няма смисъл.Все пак от тук нататък ако не се държиш като дете и сериозно поговориш с него на тема дали иска да имате нещо общо,не да го питаш дали ще си казвате здрасти..може и да стане работата.