PDA

View Full Version : ОС bada



nepowtorima
10-23-2011, 15:29
Кажете ми всичко за тази ОС/операционна система/, което знаете.
Искам да си взема телефон с такава ОС - SAMSUNG Wave 525 La Fleur
Разбрах, че неговата ОС bada e 1.1 ..
Това много малко ли е?
И каква е разликата между android i bada?

JuStIc3
10-23-2011, 16:32
Аз имах такъв само че не La Fleur ами обикновения .. Добро телефонче беше .. ма го изгубих :x Заслужава си определено .. за тая цена .

autista88
10-23-2011, 17:54
bada е разработка на samsung и се ползва само от samsung, тоест има по-малко хора, които разработват приложения/игри за тази ОС. От друга страна андройд е разработка на гугъл и се ползва от всякакви производители, та има доста неща за него.

nepowtorima
10-23-2011, 18:17
bada е разработка на samsung и се ползва само от samsung, тоест има по-малко хора, които разработват приложения/игри за тази ОС. От друга страна андройд е разработка на гугъл и се ползва от всякакви производители, та има доста неща за него.

Да знам за това, мерси все пак
И все пак струва ли си въобще телефона..

nepowtorima
10-23-2011, 20:03
А може ли 1.1 bada да се актуализира в 2.0?

nepowtorima
10-24-2011, 14:49
Йейй вече имам телефона, но имам малко проблеми.
Търся начин как да си инсталирам скайпа на телефона Къде да ги сложа, за да го инсталирам и т.н. Ако може малко разяснение. И ако може някакъв линк за скайп на този телефон /т.е. Skype for java mobile/
Ще съм много благодарна на обясненията ви.

JuStIc3
10-24-2011, 17:04
Мисля че в data.bg имаше .. пишеш Skype.jar download дори и в google Да е и трябва да излезнат :) Аз моя от там си го свалих и си работеше добре :) После само го инсталираш и го пускаш. Само че гледай да е през wi fi-то за да не ти натрупа сметка.

http://www.4shared.com/get/B1qsmYIH/Skype.html