PDA

View Full Version : снощи видях Jason Statham в..



NqmamName
10-23-2011, 18:15
в бар Синатра :D :D няма майтап, ония дойде с 5-6 човека от екипа му супер нормален порка си бира и то на крак,не се гъзари да поръчва някви питиета, хахо-хихи 2-3 часа и си тръгна :D :D
ама ме досрамя да се снимам с него иначе тамън го фокусирах с апарата в лице таман ще снимам и тоя ме погледна и го снимах и ме хвана много срам и се правя такъв че снимам някой друг,иначе снимката стана чук,ама няма да я кача :D :D

също и видях Асдис Ран беше точно до мене цяла вечер с един негър един катил си лафи :D :D

LovEsIckk
10-23-2011, 18:16
що не взе автогграф за Мартин :shock:

NqmamName
10-23-2011, 18:18
е то не беше удобно то имаше едно моминско парти 13-14 момичета ходиха да му искат автограф и да се снимат и тоия ги отпрати и тая Асдис Ран и тя ходи ама и нея я изгони,пък какво остава аз да ида.. :D :D

то беше интересно 15-20 минути всички го гледаха и после омръзна :D :D

LovEsIckk
10-23-2011, 18:20
каза ли му на мартин, че си го видял

JagAlskarDig
10-23-2011, 18:20
е то не беше удобно то имаше едно моминско парти 13-14 момичета ходиха да му искат автограф и да се снимат и тоия ги отпрати и тая Асдис Ран и тя ходи ама и нея я изгони,пък какво остава аз да ида.. :D :D

то беше интересно 15-20 минути всички го гледаха и после омръзна :D :D

Поне човекът е готин, отпратил е всички, не примерно само вас като някакви хлапета, а да приеме Асдис. 8-)

NqmamName
10-23-2011, 18:21
аз да не движа в компания на 18 годишни наркомани бре.. :D :D


на мартин му писах в скайп ама не пише,а пък телефона му е изключен :D :D