PDA

View Full Version : Господ е Българин - Доказателство !



Wax
10-23-2011, 18:17
http://bg.wikipedia.org/wiki/Измитско_земетресение

http://novatv.bg/news/view/2011/10/23/22347/Силно-земетресение-в-Турция--срутени-сгради-има-затрупани-хора/

KumchoValcho
10-23-2011, 18:21
Самата архитектура и структура на сградите в Турция и особено в Истанбул е много смотана и е нормално да има силни разрушения дори и от слаби земетресения. А и отдавна бе прогнозирано в Турция да има земетресения.

Господ /ако съществуваше/ сам по себе си нищо не е направил, турците са виновни, че не могат да си строят качествено сградите.

StringTheoryPracticist
10-23-2011, 18:22
Вярно е, българин съм.

Wax
10-23-2011, 18:23
Не точно. Тези теми ги следя с интерес и е имало и по-силни трусове в Турция без много щети, та всичко зависи от небето.

StringTheoryPracticist
10-23-2011, 18:26
всичко зависи от небето.
фейл

KumchoValcho
10-23-2011, 18:26
КАк така от небето ще зависи какви щети ще има при земетресение, не разбирам
Или искаш да изтъкнеш идеята, че бог съществува лол

Wax
10-23-2011, 18:27
Да не повтарям "бог" още веднъж не исках.
И то има бог. В ада ще ви просветне.

DogShit
10-23-2011, 18:29
Вярно е, българин съм. Не е повод за гордост.

KumchoValcho
10-23-2011, 18:29
И то има бог. В ада ще ви просветне.Като вярваш в Бог и изтъкваш, че съм грешник защо имаш разголени курви за аватар бе, простветения :lol:

Wax
10-23-2011, 18:30
кой казва, че и аз няма да ходя в ада :wink:

DogShit
10-23-2011, 18:31
И то има бог. В ада ще ви просветне.Като вярваш в Бог и изтъкваш, че съм грешник защо имаш разголени к**ви за аватар бе, простветения :lol: В природата на бозайниците е да търсят женски, за да продължат поколението! :lol: :lol:

KumchoValcho
10-23-2011, 18:32
кой казва, че и аз няма да ходя в ада :wink:тъкмо, когато си мислех, че не можеш да станеш по-глупав

StringTheoryPracticist
10-23-2011, 18:33
Да не повтарям "бог" още веднъж не исках.
И то има бог. В ада ще ви просветне.
Не стига, че си нискоинтелигентен, но имаш и dysrationalia. Sad for you :<

Wax
10-23-2011, 18:33
кой казва, че и аз няма да ходя в ада :wink:тъкмо, когато си мислех, че не можеш да станеш по-глупав
Не ти харесва идеята, че осъзнавам, че рано или късно ще си платя за простотиите?

Wax
10-23-2011, 18:34
нискоинтелигентен,

lol

KumchoValcho
10-23-2011, 18:35
кой казва, че и аз няма да ходя в ада :wink:тъкмо, когато си мислех, че не можеш да станеш по-глупав
Не ти харесва идеята, че осъзнавам, че рано или късно ще си платя за простотиите?просто мисля идеята ти за тъпа и забавна, не че не ми харесва -.-

StringTheoryPracticist
10-23-2011, 18:36
Всъщност прав си, не си нискоинтелигентен, дори май си над средното ниво донякъде.

Но си под средното за форума.

Wax
10-23-2011, 18:36
ами с ...
Карай, не ми се спори.

Wax
10-23-2011, 18:38
Добре бе, адаш. Хубава теория... Как ще я докажеш?

xxxbrokenhearthxxx
10-23-2011, 18:40
"We're bored to death in heaven
and all alone in hell
We only want to be ourselves..
We scream! We shout!
We are the fallen angels!" :D

Concussion
10-23-2011, 18:41
"We're bored to death in heaven
and all alone in hell
We only want to be ourselves..
We scream! We shout!
We are the fallen angels!" :D

Ооо, моля ти се...

StringTheoryPracticist
10-23-2011, 18:45
Как ще го докажа ли? Кое, това за интелекта ти (което всъщност май даже не беше обидно) или това за рационалността? Ще докажа второто...

Вярата в религии е признак на dysrationalia, защото една проява на dysrationalia е когато смяташ неща за напълно сигурни, без да имаш нужната информация да си напълно сигурен. Освен че религията се базира на приемането на недоказани факти, по-рано в темата показа изкривено приемане на информация за да подкрепиш хипотезите си, което също е признак на dysrationalia. Но не се садвай, сигурно поне 20-40% от света има dysrationalia на твоето ниво.

Wax
10-23-2011, 18:46
Как ще го докажа ли? Кое, това за интелекта ти (което всъщност май даже не беше обидно) или това за рационалността? Ще докажа второто...

Вярата в религии е признак на dysrationalia, защото една проява на dysrationalia е когато смяташ неща за напълно сигурни, без да имаш нужната информация да си напълно сигурен. Освен че религията се базира на приемането на недоказани факти, по-рано в темата показа изкривено приемане на информация за да подкрепиш хипотезите си, което също е признак на dysrationalia. Но не се садвай, сигурно поне 20-40% от света има dysrationalia на твоето ниво.

Добре, вече знам кво е dysrationalia.
Опровергай първото.

StringTheoryPracticist
10-23-2011, 18:48
Кое да опровергая, това с интелигентността ли? Не разбрах...

Wax
10-23-2011, 18:49
това с интелигентността ли?

Да.

Hicho
10-23-2011, 18:52
http://www.youtube.com/watch?v=YrsMhVG60NQ&feature=player_embedded

Шокиран съм. Как да няма жертви, като хората прогресивно затъпяват? Става земетресение, а някой незнаен турчин си мисли:
"Я, земетресение! Къде ми е камерата да го снимам? Ще стане страхотно клипче в Ютуб!?"
Не че искам да осмея или да се подиграя с трагедията по някакъв начин, ама, хора, накъде отиваме? Загубили сме елементарното си чувство за самосъхранение. :-o

StringTheoryPracticist
10-23-2011, 18:56
Искаше да кажеш да го докаже / аргументирам? Добрем.

Бележка: тези преценки не са напълно точни и понякога допускам грешки, затова има някакъв (невисок) шанс да греша. Специално това с интелекта не е стабилно доказано.

Човек с по-висок интелект намира за повърхностни неща, на които хора с по-нисък интелект се кефят. Затова, често като дойдат нюфагове в Кофата им личи по глупавите изрази и изглеждат невероятно ретардед.

Другото, което е, че като цяло, по-интелигентните хора имат тенденцията да харесват по-сложен тип хумор, въпреки че не му личи, че е сложен. Така например, повечето шеги от детско предаване ще са тъпи според повечето хора.

Прецених интелекта ти по тези два фактора - хумора, който използваш (и нещата, които намираш за забавни), както и нещата, които ти се струват готини. Освен това може на места да не си схващал сарказъм.

Сега като се замисля, не се сещам ясни примери, в които си проявявал това, така че може и да греша. Но помня, че отначалото се осъмних, после май някакви неща го попотвърдиха.

Wax
10-23-2011, 18:59
просто щото не съм угоден за повечето хора от форума с възгледа ми.
Този мой онлайн профил е само 50% истина.
Все пак съм тук за да разпускам, а не да си тровя нервичите допълнително със сериозни теми.
Половината тука са както казаха по БТВ "зодия Хейтър" ама съм свикнал.

StringTheoryPracticist
10-23-2011, 19:02
Базирам малко от мнението си на възгледите ти. сад :с

Wax
10-23-2011, 19:05
Всъщност, като се замисля и в реалния живот играя няква роля, пък камо ли тука да съм истински.
Имаш леко повърхностно схващане за хората.
Примерно и аз пиша, че онзи кипи ли къв е, е гей, ама имам само повърхностна база върху която да го оценя.
Извинявай, ако съм те объркал

yakuza_
10-23-2011, 19:07
Смърт за господ ! :x

StringTheoryPracticist
10-23-2011, 19:14
Разсъжденията ти ми изглеждат сложни, но не съм сигурен и за жалост не мога да ги оценя, защото има псевдологични връзки в тях поради dysrationalia - например мислиш, че всеки е различен в интернет - това е горе-долу точно, но колкото и да си различен, повечето качества (особено интелекта) си личат.

Но вече ме обърка за интелекта си, а не помня на каква база го бях установил.

Wax
10-23-2011, 19:15
ок

fibichkaa
10-23-2011, 19:20
Вярно е, българин съм.
:razz: :razz: :razz: