PDA

View Full Version : help !



anonymooous
10-23-2011, 17:52
Здравейте, имам нужда от съвет. Преди 2 седмици се разболях и трябваше да пия антибиотици, но тъй като не ми помогнаха, минах на още по-силен антибиотик. Остава ми само още един ден да го пия.
Вече се излекувах почти напълно, настинката ми мина, но има нещо което ме притеснява - от няколко дни насам имам обилно бяло течение (никога преди не е било толкова силно) коремът също много ме боли, но така и не ми идва. Закъснява ми вече с една седмица. Правя секс, но винаги е безопасен.
Искам да попитам има ли място за притеснение или ми закъснява заради хапчетата? :/

imamkrasivouho
10-23-2011, 18:28
Тест.

anonymooous
10-23-2011, 18:31
Една позната ми каза, че заради антибиотиците тестът може да покаже друг резултат и се панирам още повече. (не знам колко е така)
Друго нещо, което ме посъветваха е да изчакам докато спра да пия каквито и да е хапчета, защото 1 седмица закъснение не било кой знае какво, но не знам....

imamkrasivouho
10-23-2011, 18:36
Познатата дрънка глупости. На листовката на теста пише от кои хапчета може да се повлияе резултата, но те не са антибиотици. Така че ще ти покаже верен резултат.
Ако не-лекар егати. На мене като ми закъсня изтичах до лекарката, каза, че нямам проблем и след 2 дена ми дойде, не е трудно.

Rebirthing
10-23-2011, 19:28
Възможно е да ти закъснява от антибиотика, бялото течение също може да е в следствие на антибиотика.

ImmortalSportFreak
10-23-2011, 21:51
Възможно е да ти закъснява от антибиотика, бялото течение също може да е в следствие на антибиотика.
++
Изчакай да спреш приема на хапчета и малко време след това би трябвало да ти дойде. :)

anonymooous
10-24-2011, 04:18
Благодаря, ще изчакам и все пак си е доста гадно чувството.. :neutral: