PDA

View Full Version : Гримът и гаджетата



mmm_sweet
10-23-2011, 19:02
Гаджето ви виждало ли ви е без грим (без фон-дьо тен,сенки,очна линия,молив,гланц/червило,спирала и др.) ?

Имахме такъв спор с гаджето ми и според него по-хубаво за него е да съм без грим,аз пък предпочитам да съм,защото въпреки,че аз не си слагам кой знае какво,все пак се чувствам една идея по-женствена ако си драсна една лимия очна линия поне,но на въпроса: какво е положението при вас :D :o

mmm_sweet
10-23-2011, 19:05
Междудругото не съм сигурна тази тема дали трябва да е точно в този раздел,защото засяга фактически два раздела от форума,за това предпочетох да е в този,защото става въпрос за грим.Спестете си коментарите,че тази тема не е за раздела,моля

dream1707
10-23-2011, 19:08
Моя ме е виждал и със страаааашно много грим и без никакъв грим, казва, че повече ме харесвам с по-малко грим или без съвсем .... Даже ме е виждал 10тина минути след като съм се събудила, без никакъв грим и рошава.. и каза, че съм била много сладка :D :D :D

Rebirthing
10-23-2011, 19:08
Да виждал ме е, пък и ние живеем заедно. Мен отначало повече ме притесняваше това, че ще ме гледа как спа от колкото това, че съм без грим :D .

Goddess
10-23-2011, 19:13
Виждал ме е, твърди, че дори съм по-красива иначе ме харесва всякак, но казва, че като жена е съвсем нормално и хубаво да ползвам грим.
Обичайното... ;д

mmm_sweet
10-23-2011, 19:14
Да виждал ме е, пък и ние живеем заедно. Мен отначало повече ме притесняваше това, че ще ме гледа как спа от колкото това, че съм без грим :D .

И това го има при мен :D

Rebirthing
10-23-2011, 19:17
Абе няма какво толкова да се притесняваме...пък и то за това любовта е сляпа 8-) !

Infinity
10-23-2011, 19:20
Виждал ме е и твърди, че изглеждам много по-сладка без грим ама няма шанс да му повярвам. 8-)
Квото и да говори , не се чувствам особено добре без абсолютно никакъв грим пред него. :?

vampire_girl_
10-23-2011, 19:25
Ей, за туй нещо и топирането се караме най-много :D
Като ще се срещам с него,гледам да съм с възможно най-малко грим /примерно спирала,очна линия и балсам,през зимата/,че мрънкането му ме побърква...ФДТ - цапа,мирише му,вредял ми.Гланцовете и те му пречат - цапат и са мазни,изобщоо...блях :booooomb: Понякога,ако имаме някакъв повод се примирява по-лесно,ама никога не се разминавам съвсем без досадното мрънкане,че ме предпочита без грим :booooomb: Виждал ме е много намацана,нормално гримирана и като пълен изрод /без никакъв грим/ :D

imaginemoi
10-23-2011, 19:57
Забелязала съм, че момчетата попринцип предпочитат момичетата да са без грим или с малко грим. Аз не слагам много грим , само спирала и гланц, и затова не се притеснявам, че някой ще ме види сутринта :D С моя приятел много често спим заедно, така че ме е виждал всякак.

rosencetooo
10-23-2011, 20:04
Виждал ме е, твърди, че дори съм по-красива иначе ме харесва всякак, но казва, че като жена е съвсем нормално и хубаво да ползвам грим.
Обичайното... ;д Мхм.. и при мен е същото ;д

PullMeCloser
10-23-2011, 20:06
Бившия ми твърдеше, че съм много хубава, сладка и нежна без грим и много ми се кефеше. 8-) Нямам проблем с ходенето без грим, защото самата аз се харесвам. А иначе всичките ми приятели казват, че съм много хубава без грим и съм била много 'миличка, като кукличка'. :lol: Един от тях пък е твърдо на мнението, че ВСИЧКИ,ама ВСИЧКИ жени са по-красиви без грим. 8-)

OtkrovennoBezrazlichna
10-23-2011, 20:28
http://dudelol.com/img/how-girls-think-they-look-without-makeup.jpg

Та.. не ме притеснява, ме вижда без грим, аз по принцип си ходя без, пък и той така ме харесва повече

marin4itu
10-23-2011, 21:17
Аз по принцип слагам грим, когато ходя на дискотека или рожден ден, иначе си ходя без. Приятелят ми също ме харесва повече без грим, напълно натурална.

Cve7y1
10-24-2011, 06:52
Забелязвам , че повечето момчета харесват по-естествени момичета.
По темата.. виждал ме е без грим и май май му се ще да не се гримирам често ама няма как да стане прекалено съм суетна

Hilary_
10-24-2011, 06:58
Няма момче, с което като сме стигали на тая тема да не е последвало "по - хубава си без грим!", но това си е тяхно мнение и не бих се съобразила с него. Смятам, че гримът (в нормални количества) е направен точно, за да подчертае женската красота. ;)

Maaggiiee
10-24-2011, 07:22
Според всеки мъж една жена е по-красива с по-малко грим естествено. :-D

mmm_sweet
10-24-2011, 08:36
Наистина момчетата КАЗВАТ,че ни харесват повече без грим,но доста кофти е,когато съвсем "случайно" загледат някое маце с 3 тона грим по себе си. На мен лично ми става доста гадно,защото ту сме по-красиви без грим по техни думи,ту пък когато се разделим отиват прия някоя кифла или пък като сме заедно по улицата "случайно" погледа им се зяпва в някоя "много яка" мадама. :o Малко се получава двусмислица,вие забелязвали ли сте подобно нещо?

schhhhhhh
10-24-2011, 08:47
Виждал ме е във всякакви състояния - без грим, с малко грим, с МНОГО грим, с размазани спирала и очна линия след бурни вечери :D, така чее....
Като всички останалии той постоянно ми казва "По-хубава си без грим, защо момичетата постоянно си губите времето да си правите косите и да се гримирате.... бла бла" и като му кажа, че за него се правя не ми вярва, но whatever :D

Vannesa
10-24-2011, 11:08
Виждал ме е , разбира се. Принципно нося много малко грим , и той все твърди, че със / без - нямало разлика, само съм си тероризирала лицето ;д И за косата същата работа... Хубаво е да съм алл натюралле около него и да не ми пука, но когато излизаме предпочитам да се пооправям малко, имаме статус да защитаваме ;д

sapphire5
10-24-2011, 11:13
Не на всеки му отива силен грим, още повече не всеки знае как да го слага... Аз също обичам гримът, но в умерени количества. :)

Teddi2006
10-24-2011, 11:16
ами няма лошо, че гаджето ти предпочита да си без грим :P ама все пак и ти си права, защото все пак нали сме момичета;)

FuCKkK13
10-24-2011, 11:24
виждал ме е много пъти без грим.. иначе и много пъти с грим, но моя грим е фдт. + спирала и понякога гланц.. и се гримирам много рядко.. иначе мнение.. не знам.. не съм го питала :-D

xxKiFlAxx
10-24-2011, 11:30
нямям гадже.но като имах ме харесваше най мн сутрин без нищо :D
иначе през деня освен молив,спирала, гланц и вечер малко сенки друго не слагам..

XxInn0cencexX
10-24-2011, 13:17
Виждал ме е във всякаква светлина .. много пъти сме спали заедно а и аз не се притеснявам от това,че съм без грим - харесвам се :)

CupcakeAndCoffee
10-24-2011, 13:33
естествената жена винаги е по-хубава 8-)

an0niimka
10-24-2011, 13:37
Виждал ме е много пъти без грим... Често когато съм с грим ми натяква, че и без грим съм хубава и нямало нужда да се гримирам... :D Но в крайна сметка като видя, че не го слушам си млъкна... :D

whitebunny
10-24-2011, 14:32
виждал ме е без грим (то моя грим е само спирала и мн рядко молив 8-) ) Даже когато съм с него гледам да не слагам никакъв грим защото все спорим за него :?

Cve7y1
10-24-2011, 15:13
Наистина момчетата КАЗВАТ,че ни харесват повече без грим,но доста кофти е,когато съвсем "случайно" загледат някое маце с 3 тона грим по себе си. На мен лично ми става доста гадно,защото ту сме по-красиви без грим по техни думи,ту пък когато се разделим отиват прия някоя кифла или пък като сме заедно по улицата "случайно" погледа им се зяпва в някоя "много яка" мадама. :o Малко се получава двусмислица,вие забелязвали ли сте подобно нещо?

Да наистина е интересно.. хем повечето твърдят , че харесват естествени момичета , хем си въртят главите след някакви порцеланки :D

InsatiableTemptation
10-24-2011, 16:06
Виждал ме е и твърди, че изглеждам много по-сладка без грим ама няма шанс да му повярвам. 8-)
Квото и да говори , не се чувствам особено добре без абсолютно никакъв грим пред него. :?


Same. 8-)

koshtramba
10-24-2011, 16:56
НЯМАМ ГАДЖЕ, НИКОГА НЕ СЪМ ИМАЛА И НЯМА ДА ИМАМ! :lol:

mmm_sweet
10-24-2011, 17:10
НЯМАМ ГАДЖЕ, НИКОГА НЕ СЪМ ИМАЛА И НЯМА ДА ИМАМ! :lol:

за всеки влак си има пътници :) Просто някои закъсняват

koshtramba
10-24-2011, 17:11
Просто се правех на една много емблематична за нашия форум потребителка! Ама бих добавила и : "ЗА КВО МИ Е МЪЖ, МЪЖЪТ Е ЗА ИЗТРИВАЛКА!" от нейно име. Малко неграмотно тряяше да го напиша, ама не можах, сърце не ми даде. :lol:

mmm_sweet
10-24-2011, 17:13
:D Просто се правех на една много емблематична за нашия форум потребителка! Ама бих добавила и : "ЗА КВО МИ Е МЪЖ, МЪЖЪТ Е ЗА ИЗТРИВАЛКА!" от нейно име. Малко неграмотно тряяше да го напиша, ама не можах, сърце не ми даде. :lol:

:D

MoonPie
10-24-2011, 17:44
Виждал ме е, да. И винаги казва, че съм по-хубава без грим. За червила не може и да става дума - винаги мрънка, когато се оказва, че устните, бузата и врата му блестят или са в някакъв друг цвят.

fenkaaa
10-24-2011, 17:58
Вижда ме всеки ден без грим,както и със.Все му е тая,казва че всякак ме харесва,пък незнам 8-)