PDA

View Full Version : Цикъл



LoveSick95
10-23-2011, 19:26
По принцип рових в нета за да намеря нещо за идваща по-рано менструация (съжалявам ако съм объркала двата термина някъде) но не намерих нищо затова питам тук. Досега всичко ми беше наред, цикъла ми беше абсолютно редовен и точен (10-12 число на месеца), този месец ми дойде за първи път на 5, беше около седмица и толкова... днеска като се събудих и намерих една приятна изненада.. тоест дойде ми отново днес, на 23.
Ако има някакво значение, се разболях преди два дни от отвратителна суха кашлица, болки в главата, а вчера имах болки в десния яйчник (ако не е бил той, значи някъде в дясната, долна част на корема ме болеше)
Възможно ли е да ми има нещо?

и, спокойно, знам, че не сте доктори, но ако сте преживяли нещо такова примерно да обясните?

Rebirthing
10-23-2011, 19:46
Ако до сега ти е идвал всеки път на 10-12 число на месеца, то значи, че цикъла ти идва на повече от 28 дни.
В момента забелязваш ли някаква промяна в цвета или в самото течение ?!
Една консултация с гинеколог няма да ти е излишна, въпреки, че не мисля, че е нещо от което трябва да се панираш :).

ImmortalSportFreak
10-23-2011, 20:29
Нормално е покрай боледуването да имаш такива промени в цикъла.Ако обаче продължи направи една консултация с гинеколог,но не се притеснявай)) Няма да е нещо сериозно. ;Р А болките в корема минаха ли ти? :)

LoveSick95
10-23-2011, 21:18
Ами, не, никаква промяна не виждм, само където ми дойде по едното никакво време.
А то боледуването ми не беше при първия път като ми дойде по рано, днеска може и да е за това.
Иначе, боли ме само десния яйчник (понякога и левия) когато се изправям и вървя.

ImmortalSportFreak
10-23-2011, 21:28
Ами, не, никаква промяна не виждм, само където ми дойде по едното никакво време.
А то боледуването ми не беше при първия път като ми дойде по рано, днеска може и да е за това.
Иначе, боли ме само десния яйчник (понякога и левия) когато се изправям и вървя.
Ако мн дълго те боли коремът не е зле да отидеш на лекар)) Иначе дано другият път ти дойде на време и на няма проблеми и изненади. :P

Rebirthing
10-24-2011, 08:52
Отиди най-добре при гинеколог да те види на видеозон :).