PDA

View Full Version : Отново рожден ден



nikodine
10-23-2011, 20:00
Всъщност незнам защо пиша това, може би в някаква задънена улица изпаднах за да споделя.
На 26 октомври правя 21, имам приятелка от 3 години, тя все ме подпитва какво ще правя на моя рожден ден а аз просто не го празнувам от години насам, причината е един мой рожден ден на 16 когато от поканените хора дойдоха само 2 и стана.... тъпо меко казано. От тогава не празнувам, в момента нямам приятели които да поканя, то и няма къде, а и да имаше сигурно пак щях да се позачудя дали да правя нещо от мисълта да преживея отново тази тъпня, обаче гаджето напира и напира, къде та къде и как... :( Някой ден ше глътна 2 шишета успокоително така че да не преча на никой..... До тогава, кво да правя?
До преди 2 години всяка седмица се събирахме с едни приятели ама сега всеки тръгна на някъде в чужбината и в България. Останах и сам войнът е войн. Тъпото е че гаджето очаква нещо пък ако не направя нищо е ясно да си каже тоз къв калъф е станал скучен и тн. Пък няма къде и заедно нощта да прекараме... направо страхотно нямам думи

svodnika
10-24-2011, 06:40
направи се на болен










да си жив и здрав

NomNomNom
10-24-2011, 10:09
И аз не празнувам , ама съм си казала на всички , че нямам приятели , че хората , с които общувам са интернет тролове, че даже и тези в училище , та и съквартирантките ми , и т.н.
Просто си отидете някъде само двамата и се гушкайте .

Mi6inka
10-26-2011, 08:00
Тя като толкова напира да има купон да ти организира нещо бе... Парти изненада или там както му се вика..

Ама ти и ти си ба*ти мрачно настроения човек..

DogShit
10-26-2011, 16:18
Покани троловете от кофата.