PDA

View Full Version : ХОРА!?!



loveca777
10-23-2011, 20:49
ОТ ВСЯКА ИЗМИНАЛА ГОДИНА КАНДИТАТИТЕ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ СТАВЯТ все по-ТЪПИ , НЕИЗВЕСТНИ ГРАБИТЕЛИ И МАФИОТИ!

Някой знае ли символа на ГЕРБ - ГЕРБ какво означава?

Аве край Вече живот в България няма да има!
По хубаво да имигрираме в ЛИБИЯ!
Бойка Борисова ще ни направи магистрали за сметка на данъкоплатците и всички ще умрем в мизерия и бедност ! За да се похвалим пред ЕВРОПА! :lol:

PLEYGIRL
10-23-2011, 22:58
Мога много лесно да затапя твоят жесток , груб и дори гнусен песимизъм!
ПЪРВО. Българите имат манталитет на Бай Ганьовци!
ВТОРО. Има хора които се опитват да управляват по някакъв
начин, но те стават обект на злословене и присмех по една или друга причина.
ТРЕТО. Уповавайки се на горните две твърдения от моя страна заключвам ,че не е проблема в управниците а в хората.


Според мен е така , защото на където и да се обърна виждам хора които не могат да приемат различните неща не могат да приемат мнението на останалите и гледат на тях да им е добре. И когато видя някой да говори просто наизуст чутото от своите родители и приятели без да влага особено мисъл в думите си ми иддееее дааа гооооо гръъъммнааа!!!!

Влагайте мисъл хора .... мислете и разглеждайте всички гледни точки!!!!

В противен случай дори младото поколение което събира омраза и има расѝзки начин на мислене ще провокира още и още омраза.

Проблема не е в кмета,президента,правителс твото или в народното събрание а в народа!!!!

fear4o
10-23-2011, 23:00
расѝзки
I fucking loled..

А за коментара ти :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Bitch please

macromicro
10-23-2011, 23:03
Аз пък ще кажа,че днес не гласувах за Герб,а за Плевнелиев.Имам впредвид,че гласувах за него защото го харесвам като личност и въобще не ме интересуваше от коя партия е.Мисля,че ще бъде екстра на поста 8) .

PLEYGIRL
10-23-2011, 23:05
Еми това е много хубаво ,че мислиш така дано твоят избор да оправдая очакванията ти.

loveca777
10-24-2011, 09:42
Абе и народа и системата е проста!
Ето във Варненце отново гласуваха за най-големите мафиоти!
Идиоти сме българите!

PLEYGIRL
10-24-2011, 10:33
Вярно е ... Не знам дали е възможно да има промяна ... може би след 200 години