PDA

View Full Version : Приятеля ми си "скъса" пениса



ElinaK
10-23-2011, 20:52
Здравейте, форумци!
Предварително да се извиня,ако е имало такава подобна тема, но току що се регистрирах в сайта, а темите са безброй много и няма начин как да ги проследя. Рових се в много други различни форуми, за да намеря нужна информация ,но се спрях на този.
Та, да минем към същинската част. Вчера, по време на секс приятеля ми си "сцепи" , "скъса" (или както искате го наречете) кожичката, която се вижда след оголване на пениса (говоря за тази, която е под гемчето), текна страшно много кръв. Каза ,че го боли и че трудно го забелва. Въпросът ми към вас е : По какъв начин може да се оправи това нещо?
Казах на приятеля си да отиде на лекар и да го прегледа, но мисля ,че се срамува.
Ще съм ви много благодарна ,ако откликнете на въпроса ми и дадете някой адекватен съвет.
Предполагам, че ако ида в някоя аптека може да ми предложат някакво мазило, най-малко :)

asdzxccc
10-23-2011, 21:06
всъщност ако го е толкова срам да отиде да каже в аптеката, ще му дадат някакво мазило да не го боли и до няколко дни всичко пак ще си му е наред това е нормално случва се на доста хора ;) (а за да не се случват такива работи някой се обрязват ;д)

dPa3HuTeJl
10-24-2011, 00:17
Здравей! Кажи на приятеля си,че няма от какво да се притеснява,даже е много хубаво че му се е случило! Някой хора прибягват до операции за да си 'махнат' кожичката и да могат да го забелват нормално.Чел съм много по въпроса,някой хора наистина се обрязват (казват че ако се обрежеш дори издържаш повече,не съм го тествал 8-) ) за да премахнат или по точно скъсат тази кожичка.Трябва да изкача няколко дена,за да може всичко да се нормализира,няма повод за притеснения.Трябва да се поддържа добра хигиена за да не се инфектира 'раната'. Ако приятеля ти наистина много се притеснява му кажи да се порови из интернет за проблема.Ето ти няколко примера:

цък (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%81)
цък (http://www.puls.bg/forum/viewtopic.php?f=18&t=17918)
цък (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=1736855&sid=d166086f15e5a6dcc64ccf0a4dcd0f2e)

Надявам се тези линкове да ти помогнат,това беше всичко което успях да намеря,дано помогне,успех!

Imagine
10-24-2011, 02:24
Здравей! Кажи на приятеля си,че няма от какво да се притеснява,даже е много хубаво че му се е случило! Някой хора прибягват до операции за да си 'махнат' кожичката и да могат да го забелват нормално.Чел съм много по въпроса,някой хора наистина се обрязват (казват че ако се обрежеш дори издържаш повече,не съм го тествал 8-) ) за да премахнат или по точно скъсат тази кожичка.Трябва да изкача няколко дена,за да може всичко да се нормализира,няма повод за притеснения.Трябва да се поддържа добра хигиена за да не се инфектира 'раната'. Ако приятеля ти наистина много се притеснява му кажи да се порови из интернет за проблема.Ето ти няколко примера:

цък (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%81)
цък (http://www.puls.bg/forum/viewtopic.php?f=18&t=17918)
цък (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=1736855&sid=d166086f15e5a6dcc64ccf0a4dcd0f2e)

Надявам се тези линкове да ти помогнат,това беше всичко което успях да намеря,дано помогне,успех! Аз също знам доста по темата и според мен няма какво да се притеснявате след няколко дно всичко ще се нормализира и ще го правите както никога до сега ;д помня дори когато аз си го махах сам под душа явно приятеля ти е малък след като все още не си го е махнал това нещо..

SisiStrange
10-24-2011, 03:57
Съгласна с горните мнения, но според мен все пак е по-добре да иде на лекар, за да види лекаря как се е скъсало и да не е замърсено, че едва ли приятелят ти сам ще си промие болезнената рана с кислородна вода (и май не е разумно на пениса да се слага, не съм запозната), а една инфекция там не е бъзик.

maybeone
10-24-2011, 18:41
Съгласна с горните мнения, но според мен все пак е по-добре да иде на лекар, за да види лекаря как се е скъсало и да не е замърсено, че едва ли приятелят ти сам ще си промие болезнената рана с кислородна вода (и май не е разумно на пениса да се слага, не съм запозната), а една инфекция там не е бъзик.
+

DiabolicalSoul
10-24-2011, 19:29
ЛЕКАР!!!

imamkrasivouho
10-24-2011, 19:31
Ми заший му го за какво са ти тия ръце?

ElinaK
10-24-2011, 21:18
Ми заший му го за какво са ти тия ръце?
Ха-Ха, колко забавно :)))

ElinaK
10-24-2011, 21:21
Благодаря ви много за коментарите и съветите, предполагам че ще са от полза. Мисля да отида до някоя аптека и да се консултирам с фармацефт, тъй като моето момче излезе адски срамежливо хах :)))

ledenakrasota
10-24-2011, 21:26
Задължително на лекар-уролог, защото след обрязване не трябва да го прави цял месец. 8-)

imamkrasivouho
10-24-2011, 21:32
Задължително на лекар-уролог, защото след обрязване не трябва да го прави цял месец. 8-)
MУХАХАХАХА! 8)

10-25-2011, 06:23
Задължително на лекар-уролог, защото след обрязване не трябва да го прави цял месец. 8-)

Ако той няма да го прави месец дали мога да го заместя?
Пича просто си е скъсал кожичката, а вие дори евреин го направихте.

amk933
10-25-2011, 07:18
За какво говорите изобщо? Какво обрязване????

Прави се операция на гемчето (за 10-15 минути) и след това няма проблеми с това...

:)

Да заминава на доктор веднага...не е хубаво да се къса и да си зараства от самосебе си гемчето, защото започват да се струпват нервни възли и главичката става по чувствителна.

g1lzaTa
10-25-2011, 12:31
dPa3HuTeJl написа:

Здравей! Кажи на приятеля си,че няма от какво да се притеснява,даже е много хубаво че му се е случило! Някой хора прибягват до операции за да си 'махнат' кожичката и да могат да го забелват нормално.Чел съм много по въпроса,някой хора наистина се обрязват (казват че ако се обрежеш дори издържаш повече,не съм го тествал 8-) ) за да премахнат или по точно скъсат тази кожичка.Трябва да изкача няколко дена,за да може всичко да се нормализира,няма повод за притеснения.Трябва да се поддържа добра хигиена за да не се инфектира 'раната'. Ако приятеля ти наистина много се притеснява му кажи да се порови из интернет за проблема.Ето ти няколко примера:[/b]

Vladel
10-25-2011, 13:43
Да гледа да не го надървя и да чакa да зараcтне,щом го е стах от аптеката.

ForzaFelipe
10-25-2011, 17:07
За какво говорите изобщо? Какво обрязване????

Прави се операция на гемчето (за 10-15 минути) и след това няма проблеми с това...

:)

Да заминава на доктор веднага...не е хубаво да се къса и да си зараства от самосебе си гемчето, защото започват да се струпват нервни възли и главичката става по чувствителна.

Еми...самия аз имам такова и от колко време се карам да отида на лекар,ама на инат....дано само да не се скъса нещо че 8-)

Та приятеля ти е дебела глава като мен и не си е направил труда да отиде и да изтрае 10 минутната операция и 2те седмици зарастване и се е случило логичното,при по бурни условия гемчето се е скъсало.Кажи му ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да отиде на лекар,трябва да се направи същата операция за да може да зарасне както трябва.Иначе се получава струпване на нервни възли и...при по голяма чувствителност което води до по-бързо свършване.Така че ако гаджето ти не иска да свършва 2но по бързо да отиде на лекар ;)

sapa91
11-06-2011, 18:30
Здравейте, форумци!
Предварително да се извиня,ако е имало такава подобна тема, но току що се регистрирах в сайта, а темите са безброй много и няма начин как да ги проследя. Рових се в много други различни форуми, за да намеря нужна информация ,но се спрях на този.
Та, да минем към същинската част. Вчера, по време на секс приятеля ми си "сцепи" , "скъса" (или както искате го наречете) кожичката, която се вижда след оголване на пениса (говоря за тази, която е под гемчето), текна страшно много кръв. Каза ,че го боли и че трудно го забелва. Въпросът ми към вас е : По какъв начин може да се оправи това нещо?
Казах на приятеля си да отиде на лекар и да го прегледа, но мисля ,че се срамува.
Ще съм ви много благодарна ,ако откликнете на въпроса ми и дадете някой адекватен съвет.
Предполагам, че ако ида в някоя аптека може да ми предложат някакво мазило, най-малко :)

един приятел си беше цепнал хуя от много чикии :lol:, пръснах се от смях като ми каза, после вика че му зараснало само, ама да отиде на лекар най-добре :)