PDA

View Full Version : Well, that sucks.



PatientlyWaiting
10-23-2011, 22:20
Здравейте.
Чета теми във форума от няколко години, когато си нямам работа, но досега така и не се бях регистрирал.Наистина, не са малко трудностите, с които някои хора във форума са се сблъсквали, но пък и на фона на "проблемите" на масата потребители не са и много.Като се замисля, на повечето от вас, това може да ви се стори, като поредната банална тема за объркани чувства и прочие,но все пак искам да си споделя мислите с вас и да поискам съвет от тези, които ще ме разберат.
Честно казано, не съм предполагал, че ще се сблъскам с чувството наречено любов (макар че, в моя случай считам, че е повече привързаност, поне за момента) още поне в следващите десетина години, но уви, явно съм грешал.
Не мисля, че моята или нейната възраст са от особено значение, тъй като забелязах, че това е най-често задавания въпрос в повечето теми...достатъчно е да кажа, че и двамата сме над 18.
Познаваме се от няколко години, напоследък започнахме да си разговаряме много често и да излизаме.Много ми допада по абсолютно всяко отношение и мисля (всъщност, почти съм сигурен), че чувствата са взаимни.
До сега съм нямал връзка, било тя сериозна или не, затова не мога да се досетя, какво точно става. Мисля, че започвам да се влюбвам, което е доста неприятно за мен в дадената ситуация, защото тя си има приятел..Днес, когато се видяхме и аз тъкмо започнах да споделям с нея моите опасения и чувства, й се наложи да тръгва и не успях да се доизкажа.Та, седя си у нас от няколко часа и се чудя какво да й кажа утре и по какъв начин.С риск да прозвуча, като идиот, не мисля, че най-близките ми приятели ще успеят да ми дадат най-добрите съвети по тази тема, затова се обръщам към вас, и по-точно към хората, които са имали сходни проблеми..
Искрено ви моля, ако нямате какво да напишете, не се чувствайте задължени да не ръсите общи приказки.На тези(силно се надявам да има такива), които могат да ми дадат съвет, благодаря предварително.

eclipse3
10-23-2011, 22:28
Започнал си да говориш с нея за чувствата си, но е трябвало да тръгва..океей намерете достатъчно време и си поговорете за това,но е тъпо ,че момичето е обвързано , и се занимава с друго момче(както ти каза чувствата са взаимни) просто не е честно спрямо приятелят и. Кажи и как се чувстваш и вижте кво ще правите,но аз съм против тва месенето на 3то лице във връзката на 2ма души

SisiStrange
10-24-2011, 03:40
1. По какво съдиш, че чувствата ви са споделени?
2. Какво не е наред между нея и приятеля и?

balu4ka
10-24-2011, 03:49
Понякога хората си правят грешни изводи,има ли довод да остави приятелят си ?!А , и това с тебе е тъпо,има момче,а "чувствата са взаимни"..какво е това животно?
Може да се е усетила на къде биеш, и да е палила подметките. (:

dPa3HuTeJl
10-24-2011, 03:55
Здравей! Аз мисля,че трябва да си поговорите по-същата тема когато пак се видите,това според мен е най-добрия съвет който можем да ти дадем.Поговорете си,да се разбере дали чувствата са взаимни и дали тя е готова да напусне приятеля си заради теб.Добре е,че сте възрастни,би трябвало да знаете какво правите,но все пак ми се струва малко детско,не знам от колко време се познавате,но тя просто така да зареже приятеля си заради някой друг.. помисли малко,ти в момента очакваш тя да каже на другото момче че иска да се разделят и да дойде при теб,хората на по 15-16 правят такива работи :). Тя от колко време е с това момче? Ако връзката им е сериозна не мисля,че тя може ей така да го напусне,но вие си знаете.Надявам се следващия път като говорите да разбереш дали и тя чувства същото.. и се надявам тя да не направи същото със теб ако тръгнете заедно,защото ако това стане...well...не ми се иска да съм на мястото на другото момче :). Успех!

ManonDilova
10-24-2011, 09:18
Много зависи, както казаха преди мен, какви са отношенията и с приятеля и. Ако са "щастлива двойка" според мен, ако и кажеш, отношенията ви ще се променят и въобще няма да е добра идея. Но ако все пак се решиш на действия, моля те от цялата си душа да е на живо и насаме, а не по скайп/фейсбук и смс-и, сериозно.

PatientlyWaiting
10-24-2011, 09:40
Здравейте, благодаря за досегашните ви съвети.
Мисля, че чувствата са споделени заради начина, по който говори с мен и по-точно заради нещата, които ми казва.Ако е искрена, съм почти убеден, че няма начин да не изпитва нещо към мен..Относно въпроса с приятеля, ходили са преди, късали са, пак са тръгвали..Лично аз не мисля, че вървят много нещата между тях, но това е изцяло мое мнение, не съм говорил с нея по тази тема.В никакъв случай не очаквам да скъсат заради мен, дори снощи си мислих, че с нея трябва да си изясним, каква е нейната цел с цялата тази работа..Ако не успее да ми даде поне малко сносни доводи за начина, по който се отнася с мен, ще й кажа, че трябва да се отдръпна и ще й обясня защо.
Та, това са моите гледни точки по въпроса досега, отново поднасям своята благодарност към тези, които ми са ми дали съвети до този момент.Ще ви кажа какво е станало, след като разговарям с нея.

BrainlessROCKBABY
10-24-2011, 10:47
Много зависи, както казаха преди мен, какви са отношенията и с приятеля и. Ако са "щастлива двойка" според мен, ако и кажеш, отношенията ви ще се променят и въобще няма да е добра идея. Но ако все пак се решиш на действия, моля те от цялата си душа да е на живо и насаме, а не по скайп/фейсбук и смс-и, сериозно.

Vladel
10-24-2011, 11:27
Просто и кажи,а после каквото сабя покаже,щом си убеден,че чувствата са взаимни.

BlindedAngel
10-24-2011, 15:28
Не й казвай директно, така ще избегнеш наистина кофти ситуация, ако се окаже че чувствата са несподелени.Намекни й го, но го направи по някой наистина явен начин, дето и най - простата блондинка да е пак ще се усети и чакаш вече какво ще каже, направи...

П.П. Пиши ко е станало че ми стана интересно а и повечето теми тука са все боза... 8)

PatientlyWaiting
10-24-2011, 15:43
Много зависи, както казаха преди мен, какви са отношенията и с приятеля и. Ако са "щастлива двойка" според мен, ако и кажеш, отношенията ви ще се променят и въобще няма да е добра идея. Но ако все пак се решиш на действия, моля те от цялата си душа да е на живо и насаме, а не по скайп/фейсбук и смс-и, сериозно.

При всички положения и аз искам да е на живо и насаме, ще направя всичко възможно да е така.


Не й казвай директно, така ще избегнеш наистина кофти ситуация, ако се окаже че чувствата са несподелени.Намекни й го, но го направи по някой наистина явен начин, дето и най - простата блондинка да е пак ще се усети и чакаш вече какво ще каже, направи...

П.П. Пиши ко е станало че ми стана интересно а и повечето теми тука са все боза... 8)

Ще ви държа в течение.

П.П. Благодаря на всички за досегашните съвети, няма да се сърдя и на още.

ewiow
10-24-2011, 15:50
Според мен трябва да поговорите в/у тази тема. И като се замисля, като че ли ми се струва "тя, к'во търси при теб, след като си има приятел"... Ако връзката им не е достатъчно сериозна, тогава може да си сигурен, но и не съвсем, само трябва да поговорите, за да се изясните и двамата. Успех! ;)