PDA

View Full Version : И сега какво?



gabsit000
10-24-2011, 06:18
Историята за някои е ясна,за тези които не ето
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=438719&postdays=0&postorder=asc&start=0 , та продължението на това продължи точно седмица и половина,като преди два дни той скъса с мен,просто явно наистина не е готов,и сега не знам какво да правя,той е ясно защо избяга,страх го е,а аз исках да му докажа и покажа,че може да продължи напред и да я забрави и да се отърси,но той не ми даде тая възможност :( имам нужда от съвет,сега вие сте единствените на които мога да споделя и очаквам адекватен съвет и отговор... благодаря предварително ...

Sh@d0w
10-24-2011, 06:56
Аз ти казах оше в предната тема, че няма смисъл да се надяваш на нещо сериозно от негова страна.

Какво му е било оправданието, да няма чувства към друга?

kyon
10-24-2011, 07:24
Обича друга до колкото разбрах?
- В такъв случай, ако искаш да си с него ще трябва да се бориш за любовта му.

gabsit000
10-24-2011, 07:24
Аз ти казах оше в предната тема, че няма смисъл да се надяваш на нещо сериозно от негова страна.

Какво му е било оправданието, да няма чувства към друга?


е да каза,но и каза,че иска да спи с мен,а ние дори не си и говорехме на тая тема,това беше доста далеч,от нещата които си говорехме и правехме,а онзи ден като се видяхме каза,че няма смисъл да продължаваме,щото нещата почвали да стават сериозни,а той просто не му се получава-да даде някакви чувства,не се чувствал още готов,явно му е трябвало още време,но аз не искам да се откажа,мисля че това е просто начин да се измъкне и пак да изпадне в някаква дупка,а аз искам да му покажа,че има някой до него (не че няма в момента,той постоянно си е с приятелите),но ако наистина нещата не са заради мен както твърди защо да не се опитам да го разубедя,докато накрая не ме отреже директно и да си седна на задника :D ... оф не знам но наистина от няколко дни насам съм пълен хаос,а имам толкова други задължения по университета едно друго след 2 седмици имам изпити,аз гледам как да променя един човек,за какво се занимавам...

gabsit000
10-24-2011, 07:55
Обича друга до колкото разбрах?
- В такъв случай, ако искаш да си с него ще трябва да се бориш за любовта му.


не е ли много досадно от една страна...да се опитвам да го накарам да е с мен при условие,че няма как,просто не е готов??

Jessie
10-24-2011, 13:58
Историята за някои е ясна,за тези които не ето
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=438719&postdays=0&postorder=asc&start=0 , та продължението на това продължи точно седмица и половина,като преди два дни той скъса с мен,просто явно наистина не е готов,и сега не знам какво да правя,той е ясно защо избяга,страх го е,а аз исках да му докажа и покажа,че може да продължи напред и да я забрави и да се отърси,но той не ми даде тая възможност :( имам нужда от съвет,сега вие сте единствените на които мога да споделя и очаквам адекватен съвет и отговор... благодаря предварително ...Извинявай за офф-топика, ама тва в подписа ти Радина Кърджилова ли е? :grin:

kyon
10-24-2011, 17:03
Обича друга до колкото разбрах?
- В такъв случай, ако искаш да си с него ще трябва да се бориш за любовта му.


не е ли много досадно от една страна...да се опитвам да го накарам да е с мен при условие,че няма как,просто не е готов??


От началото по полека. Кафета, разходки, кино и т.н. (приятелски работи)
Много търпение и време трябва за целта ти, ако нямаш едно от двете въобще не се захващай.

gabsit000
10-25-2011, 06:56
Обича друга до колкото разбрах?
- В такъв случай, ако искаш да си с него ще трябва да се бориш за любовта му.


не е ли много досадно от една страна...да се опитвам да го накарам да е с мен при условие,че няма как,просто не е готов??


От началото по полека. Кафета, разходки, кино и т.н. (приятелски работи)
Много търпение и време трябва за целта ти, ако нямаш едно от двете въобще не се захващай.


ама как сега пак да започна да излизаме,нали това беше замисъла-късаме не се чуваме,не се виждаме,няма ли да е някак си натрапчиво от моя страна,но ако се заема трябва наистина да имам дяволско търпение...

gabsit000
10-25-2011, 06:57
Историята за някои е ясна,за тези които не ето
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=438719&postdays=0&postorder=asc&start=0 , та продължението на това продължи точно седмица и половина,като преди два дни той скъса с мен,просто явно наистина не е готов,и сега не знам какво да правя,той е ясно защо избяга,страх го е,а аз исках да му докажа и покажа,че може да продължи напред и да я забрави и да се отърси,но той не ми даде тая възможност :( имам нужда от съвет,сега вие сте единствените на които мога да споделя и очаквам адекватен съвет и отговор... благодаря предварително ...Извинявай за офф-топика, ама тва в подписа ти Радина Кърджилова ли е? :grin:


тя е !