PDA

View Full Version : Flash Player за iPad 2



Wax
10-24-2011, 08:49
Такова нещо има ли?

InnoraX
10-24-2011, 08:52
Явно, да.
http://www.youtube.com/watch?v=_ERl1OC4WzQ

Wax
10-24-2011, 09:06
FU !
Тва са платени програмки.
Търсим безплатни.
Като не си усведомен - не поствай.

InnoraX
10-24-2011, 09:09
FU !
Тва са платени програмки.
Търсим безплатни.
Като не си усведомен - не поствай.
Какво имаше в устата да кажеш, че искаш безплатно бе тарикате? Това, че въпроса ти е малоумен, незначи че трябва да си го изкарваш на хората които се опитват да ти помогнат, неблагодарник. А относно постването, не си нито админ нито мод, за да ми обясняваш кога и къде да поствам, сеш' се?

Wax
10-24-2011, 09:11
Мне, просто съм опитен в раздела 8)

InnoraX
10-24-2011, 09:12
Като ти гледам елементарния въпрос, май не си от най-опитните :?

Wax
10-24-2011, 09:17
Ами не. Не съм се занимавал с iPad шитните и затова питам.
Явно си нов тука и не си виждал мой постове 8)

JuStIc3
10-24-2011, 14:17
Flash Player за iPad 2
Такова нещо има ли?

Не знам колко си опитен обаче той ти е отговорил правилно- има. Не си питал нито откъде да го намериш, нито че искаш безплатно. Просто дали има. И ако ти си от "опитните" в раздела .. представям си неопитните какви са..

kadishona
10-24-2011, 14:56
FU !
Тва са платени програмки.
Търсим безплатни.
Като не си усведомен - не поствай.

Не мисля, че си уточнил какви точно искаш...

Малко тъпо да попиташ колко е 2+2, да ти отговорят, че е 4 и после да се караш, че не са знаели, че цялото е умножено по 3...

Ако искаш да провериш влез в appstore, ако там няма мисля, че съществуват още няколко сайта за програми!

Wax
10-25-2011, 07:47
Хора, щом питам тука значи съм изпробвал всякакъв вариант.
Досега освен на Kadishona друго полезно пнение не съм видял.
Къде има Flash Player за iPad/ iPad 2 - от Adobe са казали пред Apple преди година, че поради някакви несъвместимости скоро няма да има.
Обаче програмисти от Apple UK са портнали Флаш плейър от последния Android Honeycomb.
Забравете предишните постове.
Питам сега - дайте ми линк към безплатен Flash Player или App, която поддържа Flash Player ако има такъв?

П.П. - Софтуерен техник съм :wink:

ZloboMiR
10-25-2011, 11:34
Хора, щом питам тука значи съм изпробвал всякакъв вариант.
Досега освен на Kadishona друго полезно пнение не съм видял.
Къде има Flash Player за iPad/ iPad 2 - от Adobe са казали пред Apple преди година, че поради някакви несъвместимости скоро няма да има.
Обаче програмисти от Apple UK са портнали Флаш плейър от последния Android Honeycomb.
Забравете предишните постове.
Питам сега - дайте ми линк към безплатен Flash Player или App, която поддържа Flash Player ако има такъв?

П.П. - Софтуерен техник съм :wink:

Може и да си космонавт, но се държа като каруцар. Вади си сега сам каруцата от калта.