PDA

View Full Version : странни пъпки по кожата на бедрата и дупето



n3ri7ka
10-24-2011, 12:44
Здравейте с поредният проблем на чувствителната ми кожа :(

Преди 2-3 седмици на дупето (не на лигавицата, а на самата кожа) ми се появиха 2 пъпки- не са гнойни, сърбяха ме в началото и ме боляха..помислих, че е от превръзки понеже бях в цикъл. Но от тогава постоянно се появяват нови, нагоре към кръста и по гънките на бедрата и дупето- в момента имам към 10, в началото са червени и сърбят, а след това са лилаво-кафеви и не сърбят. Не мога да го свържа с нищо- смених праха и омекотителят за пране, преместих си бельото в друг шкаф, всеки ден след баня ги почиствам със спирт и ги мажа с крем, но си стоят, даже днес ми се е появила още една.. много са досадни, не се махат от нищо.
Някой имал ли е подобни пъпки, и имате ли представа от какво се получават? На лекар ще мога да отида чак след месец и половина, понеже съм в чужбина, затова се обръщам към вас.

P.S. мама каза, че й приличат на ухапване от комар или нещо подобно, но защо точно на дупето :x

imamkrasivouho
10-24-2011, 12:47
Леле много страшно! Намажи ги с някакъв омекотителен крем (бочко, невен) и забележи може да изчезнат.

Red_Hair
10-24-2011, 16:55
Миличка, единственото нещо което ми идва на ум в момента, и което отговаря на описаното от теб е ухапването от дървеница, тъй като комар или бълха трудно биха достигнали до дупето ти, защото им пречат дрехите ти.Също така ухапаното от комар или бълха не е болезнено при допир, докато това на дървеницата може да бъде.Но пък от друга страна дървениците вече не срещат толкова често.Можеш ли горе-долу да ме насочиш за формата и големината на пъпките, има ли зачервяване извън ареола на пъпката или лек обрив?Не знам, дано пишат и други с по-добри мнения. :)

n3ri7ka
10-24-2011, 18:00
Миличка, единственото нещо което ми идва на ум в момента, и което отговаря на описаното от теб е ухапването от дървеница, тъй като комар или бълха трудно биха достигнали до дупето ти, защото им пречат дрехите ти.Също така ухапаното от комар или бълха не е болезнено при допир, докато това на дървеницата може да бъде.Но пък от друга страна дървениците вече не срещат толкова често.Можеш ли горе-долу да ме насочиш за формата и големината на пъпките, има ли зачервяване извън ареола на пъпката или лек обрив?Не знам, дано пишат и други с по-добри мнения. :)

Ох, ужас.. от бълха не е, защото знам какво представлява и не е същото. Тъкмо прочетох какво представлява ухапването от дървеница и много прилича на моето- а и пише, че повече хапят през нощта, а аз винаги намирам нови пъпки сутрин. Обаче пък, понеже съм в Англия и мама от много време е тук и казва, че никога не е виждала или чувала да има дървеници.. дано не е, че е ужасно само да си помисля, че нещо такова ме е ухапало :-#
А иначе пъпките, първите няколко дни са ярко червени, доста надути, но не са много големи- колкото леща например. Постепенно диаметърът се увеличава и стават тъмно червени, а по края е синьо-лилаво и вече не са надути, не болят и не сърбят. Появяват се една по една.
Благодаря много за отговорите.. :-)

Verminaard
10-24-2011, 21:19
(на)Дървеници са със фетиш към дупета.
Моят съвет е да изгориш леглото си или да го удавиш в инсектицид.

n3ri7ka
10-24-2011, 22:13
Аз обърнах цялата си стая, но няма и следа от дървеници. А и си мисля, че щеше да ги има в цялата къща, не само в моето легло :-o Но сега няколко вечери ще спя в друга стая, да видим какво ще стане.. че ми писна от тия пъпки..
сега добре, че няма кой да ги види там, но след месец и малко като се прибера как ще правя секс с приятелят ми с тия гадни пъпки :D силно се надявам да ми минат до тогава :smt120

SunT
10-25-2011, 11:40
Мен пък ми прилича на подкожни косми ако ги махаш с нещо.

n3ri7ka
10-25-2011, 15:25
Мен пък ми прилича на подкожни косми ако ги махаш с нещо.

Ами точно където са най-много не си махам космите, просто защото там (на кръста и отстрани) няма косми- по-скоро мъх, а по бедрата ги махам с дамска ел. самобръсначка и друг път не са ми ставали подкожни от нея.
Днес няма нови, дано да спрат да се появяват :(