PDA

View Full Version : End of the story?



GOODNESS
10-24-2011, 12:20
Здравейте! Искам да разкажа за развитието, което мисля че стигна към краен етап. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=439327
Обадих се на момичето понеже е в труден момент и и казах, че ще бъда до нея. И ако иска да излезем на морето ще и дойде добре. Смятах да и кажа какво чувствам тогава, но тя каза че има работа.
След 1 час влезе във фб и я попитах как мина банкета онзи ден. Тя каза страхотно.
Постнах онова там дето кажи число и ще ти кажа какво мисля за теб и тя взе че ми го каза. Написах, че е добър приятел, i che drugoto shtqh da i go kaja kato izlezem. Tq kaza da go kaja v chata, no az otkazah. Tova e typo da kaja na momicheto che q obicham v facebook. Tq kaza emi shans skoro da izlezem..
Samo ako znaeshe kakvo shtqh da napravq za neq..
:-x

SiNiStEr
10-24-2011, 12:31
прекалено бързаш,всичко хубаво става бавно.
няма смисъл да пишеш по една тема за всяка едно малко развитие,трябва сам да решаваш както да правиш.
съгласна съм с теб,че е тъпо да и го кажеш в фб,но все ще намериш начин да и кажеш какво чувстваш към нея.
само не и казвай,че я обичаш,тъй като ще я изплашиш,пък и едвали е така.това е много силна дума.
късмет :)

Sh@d0w
10-24-2011, 12:34
Нали е от твоя клас, виждате се всеки ден. Какъв е проблема да общувате на живо.

И твърде много бързаш с нещата, намали темпото.

GOODNESS
10-24-2011, 12:34
Izvinqvam se che pisha na latinica no poneje mi e bugnata na windows 7..
tova ne e li vid otrqzvane? mislq che e kraino vreme da spra da se zanimavam s neq prosto iskah posleden suvet otnosno tazi tema i da se svurshva

SiNiStEr
10-24-2011, 12:41
защо да спреш да се занимаваш с нея?
тя не те е отрязала буквално,просто е нямала шанс да излезе с теб...
кажи и го,нищо не губиш :)

GOODNESS
10-24-2011, 12:46
защо да спреш да се занимаваш с нея?
тя не те е отрязала буквално,просто е нямала шанс да излезе с теб...
кажи и го,нищо не губиш :)
Sled kato i kazah che shte kaja ostanalata chast na moreto i vikam emi ima vreme .. no tq vika edva li.. :D
pyk neka da vidim ot hubavata strana ne sum spal kato horata ot 1 mesec zaradi neq ama ne me ceni ;)
pyk i ne mi puka v tva tapo daskalo kvo she mi kajat
idei?

kyon
10-24-2011, 17:07
Иска все нейното да е, ако не е, лишава теб от нещо.
Не се занимавай по - хубаво.

GOODNESS
10-24-2011, 17:40
Poprincip jenite haresvat muje na koito mogat da poplachat vinagi. Az iskam da q podkrepq, no ne iskam da otloja da i go kaja.
Ironiqta e che vseki pyt edno i sushto :)
nespodelena rules

leadyflame
10-24-2011, 17:47
Ааааа ,..... поне си изтегли кирилица :shock:

GOODNESS
10-24-2011, 18:40
lock i se izvinqvam za latinicata
za takuv chovek ne iskam da mislq poveche , prekaleno sym chustvitelen da si igrae sus surceto mi
zaradi putka , putka ne stavai :)

Mi6inka
10-24-2011, 18:42
Малко май ставаш досаден.... Мисля, че до сега се е усетила, че имаш нещо към нея и ако и тя имаше - щеше да ти отвърне. С това "Еми шанс скоро да излезем" мисля, че е достатъчно ясна.

Star1ight
10-27-2011, 03:25
Здравейте! Искам да разкажа за развитието, което мисля че стигна към краен етап. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=439327
Обадих се на момичето понеже е в труден момент и и казах, че ще бъда до нея. И ако иска да излезем на морето ще и дойде добре. Смятах да и кажа какво чувствам тогава, но тя каза че има работа.
След 1 час влезе във фб и я попитах как мина банкета онзи ден. Тя каза страхотно.
Постнах онова там дето кажи число и ще ти кажа какво мисля за теб и тя взе че ми го каза. Написах, че е добър приятел, i che drugoto shtqh da i go kaja kato izlezem. Tq kaza da go kaja v chata, no az otkazah. Tova e typo da kaja na momicheto che q obicham v facebook. Tq kaza emi shans skoro da izlezem..
Samo ako znaeshe kakvo shtqh da napravq za neq..
:-x Тя не е задължена с нищо пред теб. А ти - реално не я обичаш, самозалъгваш се. Това често се случва. Прочети тази статия и се замисли сам - http://progresiray.me/osnova/statii/samozalagvaneto.html

gabsit000
10-27-2011, 05:59
на мацката въобще не й се занимава,не знам за какво си губиш времето,тя може да иска да си я чакаш вечно,бий й игнора да видим,ще се прави ли на трудна..

GOODNESS
10-27-2011, 07:08
Смешното е , че вчера ме пита защо съм намусен. Аз отговорих няма значение вече.
След 5 минути тишина тя не издържа да ме пита дали харесвам нейната приятелката (понеже седят на 1 чин) което е много тъпа логика и е искала да се увери, че е тя самата.
И аз викам : хах глупости аз ако харесвам момиче ще и го кажа само и само защото съм мъж който знае какво иска.

?

gabsit000
10-27-2011, 08:08
хаха наистина уникална логика има тази 8-) казвам ти не си заслужава или ако не прави се ти на недостъпен и на интересен,да видим няма ли да ти тръгне след тебе като кученце...