PDA

View Full Version : цветна бременност



cool_angel
10-24-2011, 13:18
напоследък все слушам за това и как момичетата разбират чак към 4-5 месец и почвам да се притеснявам малко.. цикълът ми беше по- оскъден от обикновено, миналата седмица нещо ми беше станало и ми се гадеше 2 дена, имаше и повръщане една нощ и това сигурно от настинка.. ама сега пък от 1 седмица постоянно ям, дали защото си наваксвам от предните дни не знам.. и исках главно да попитам понеже четох, че е съпроводено с често уриниране, което пак може да е от настинката, ама има почти прозрачен цвят.. та някой знае ли при тази бременност дали е такъв цвета, или трябва да си е нормален. И някои други симптоми ако напише ще съм благодарна.. иначе и тест ще накарам една приятелка да ми вземе, ама чак след 2-3 дена и мн се притеснявам..

YoungBloodZ
10-24-2011, 13:26
Как ще се казва? :oops:

naksdy
10-24-2011, 13:37
Айде пак стандартната процедура:

1. Дата на рисковия полов акт?
2. Продължителност на МЦ?
3. Защо по дяволите се чукате без презервативи...?

P.S. На страха очите са големи!

cool_angel
10-24-2011, 13:41
Айде пак стандартната процедура:

1. Дата на рисковия полов акт?
2. Продължителност на МЦ?
3. Защо по дяволите се чукате без презервативи...?

P.S. На страха очите са големи!не,не.. с презерватив е било и нямам спомен да се е късал или да е имало нещо нередно.. ама симптомите не мога да разбера дали са от настинката., защото се припокриват с другите

silverRose
10-24-2011, 14:53
Ами тогава от въздуха не може да забременееш...

DragonLady
10-24-2011, 14:58
Ами тогава от въздуха не може да забременееш...

+1
Щом няма скъсан кондом - НЯМА БЕБЕ
Излез от филма ;)

naksdy
10-24-2011, 15:16
Ами щом няма скъсан презерватив, вземи си лекувай настинката и стига си се шашкала. ;)

leadyflame
10-24-2011, 15:53
Напвавете един подфорум "бременна ли съм" втръсна ми вече като вляза в този раздел ендо и също :booooomb:

DragonLady
10-24-2011, 17:26
Напвавете един подфорум "бременна ли съм" втръсна ми вече като вляза в този раздел ендо и също :booooomb:

На там отиват нещата ...

imamkrasivouho
10-24-2011, 18:34
ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕСССССССССССССС ССССССССССССТТТТТТТТТТТТТ ТТТТ!!!!!!!!!!!!!!!! Ние не ти проверяваме превръзките. Не ти следим колко ти е оскъдна менструацията. Не се интересуваме колко полови акта, колко презервативи етц. ПРОСТО ТЕСТ! Нищо не можем да ти кажем!

granger
10-24-2011, 18:42
^ Не се ядосвай и аз бях така ,ама да ти кажа ли...няма файда!
Както ти каза момичето с хубавото ухо,направи си тест или иди при гинеколог!

Mi6inka
10-24-2011, 19:02
Напвавете един подфорум "бременна ли съм" втръсна ми вече като вляза в този раздел ендо и също :booooomb:

ПОДКРЕПЯМ! :-x

robles
10-24-2011, 23:54
Казваш, че си била настинала, ако си пила хапчета е нормално цикъла да се ошашави.

Цветната бременност при всяка жена е различна (имам предвид, че не е задължително при всяка жена цвета на менструацията да е по-светъл както се говори по много места, може и да е по-тъмен...)

Доколкото съм чела, един от най-първите симптоми на бременност е промяната в гърдите.

Мисля, че апетита и честото пишкане са в по-късен етап на бременноста, когато бебето вече е оформено и притиска пикучния мехур на жената.

Теста е вариант, да се убедиш, че (не) си бременна.
Ако видиш, че проблемите ти с цикъла продължават, иди на гинеколог и се прегледай профилактично. С тези неща шега не бива.