PDA

View Full Version : мачока



macromicro
10-24-2011, 18:18
Съгласен съм с него,не виждам нищо забавно в това да си правим майтапи за трагедий.На 11 септември коментарите също бяха много жестоки.Независимо от коя държава сме,каква религия изповядваме,каква сексуална ориентация имаме,всички сме хора на този свят.Обичайте се,дарявайте света с положителност,омразата само ни разяжда душите.

NarutoShippuuden
10-24-2011, 18:19
Съгласен съм с него,не виждам нищо забавно в това да си правим майтапи за трагедий.На 11 септември коментарите също бяха много жестоки.Независимо от коя държава сме,каква религия изповядваме,каква сексуална ориентация имаме,всички сме хора на този свят.Обичайте се,дарявайте света с положителност,омразата само ни разяжда душите.
Прав си, ама поне да си имаме малко поне малко омраза към тия турци... Толкова робство са изживели българите тогава ! :x

YoungBloodZ
10-24-2011, 18:19
+1

StringTheoryPracticist
10-24-2011, 18:22
Чудно, защо ли не писа ника на ZeroPoint в бан списъка...

О да, сигурно защото не е нарушил никое от правилата.

InnoraX
10-24-2011, 18:23
А ние с какво сме заслужили робство бе "пич" ? Как може да съжалявате народа, който ни е държал под робство, глад, мизерия, избивали са ни като улични мастии и прочее..... аре локвайте тая тема че ми кипна деби :-x :-x :-x

NarutoShippuuden
10-24-2011, 18:23
А ние с какво сме заслужили робство бе "пич" ? Как може да съжалявате народа, който ни е държал под робство, глад, мизерия, избивали са ни като улични мастии и прочее..... аре локвайте тая тема че ми кипна деби :-x :-x :-x

HotLife
10-24-2011, 18:25
А ние с какво сме заслужили робство бе "пич" ? Как може да съжалявате народа, който ни е държал под робство, глад, мизерия, избивали са ни като улични мастии и прочее..... аре локвайте тая тема че ми кипна деби :-x :-x :-x
мда и затова са виновни съвременните турци :-o

StringTheoryPracticist
10-24-2011, 18:26
А ние с какво сме заслужили робство бе "пич" ? Как може да съжалявате народа, който ни е държал под робство, глад, мизерия, избивали са ни като улични мастии и прочее..... аре локвайте тая тема че ми кипна деби :-x :-x :-x
Въпроса не е въобще в това - достатъчно е, че нападки на етническа основа са против Конституцията.

Смешно е как мачока не банна никой, който обижда турците, а делна ЗероПоинт, защото му се подигра. Явно не му пука особено за другите.

macromicro
10-24-2011, 18:27
А ние с какво сме заслужили робство бе "пич" ? Как може да съжалявате народа, който ни е държал под робство, глад, мизерия, избивали са ни като улични мастии и прочее..... аре локвайте тая тема че ми кипна деби :-x :-x :-x А сегашните турци какво са виновни,че техните прадеди са били такива.Ако се позаинтересоваш от българската история ще разбереш,че и ние не сме били цвете за мирисане.Но това няма значение всички са били такива,гледали са как да завземат нови територий включително и ние.Трябва ли да се мразим заради нещо за което в момента никой жив няма вина.Супер глупаво и нелогично е.

EinGutesKind
10-24-2011, 18:28
Всъщност благодарение на турското робство, си взех три изпита досега като говоря за него :razz:

InnoraX
10-24-2011, 18:28
А ние с какво сме заслужили робство бе "пич" ? Как може да съжалявате народа, който ни е държал под робство, глад, мизерия, избивали са ни като улични мастии и прочее..... аре локвайте тая тема че ми кипна деби :-x :-x :-x
мда и затова са виновни съвременните турци :-o
Вълкът кожата си мени, нрава не, затова моля http://4.bp.blogspot.com/_UdxYSPBFtYM/Sqlwf-D1dfI/AAAAAAAAAbc/owS2tzY9gW8/s400/i_want_you_to_shut_the_fuck_up.jpg

Pr0Test
10-24-2011, 18:29
Някой май след мен ще гори, а? По - добре си махайте мненията, за да не изгорите. Сериозно ви говоря.

NarutoShippuuden
10-24-2011, 18:31
Някой май след мен ще гори, а? По - добре си махайте мненията, за да не изгорите. Сериозно ви говоря.
Еее па, ние коментираме ти да не си турчин и да ни заплашваш ?

machoka
10-24-2011, 18:31
А ние с какво сме заслужили робство бе "пич" ? Как може да съжалявате народа, който ни е държал под робство, глад, мизерия, избивали са ни като улични мастии и прочее..... аре локвайте тая тема че ми кипна деби :-x :-x :-x

аре преди да ти кипне деби, вместо да си бъркаш в носа и да гледаш прашките на предния чин, в часа по история вземи да прочетеш как половината от 'българите' са искали (и са го правили) да предадат собствената си земя и деди, за да се облажат от последващите придобивки, и всъщност чорбаджиите са си живели охоооолно по време на 'робството'..

деба и малките недорасляци, по инерця само знаят да повтарят 'робство, робство'.. тъпи сте за трима и грам култура няма в надрусаните ви глави.

Кво са ти виновни събитията преди столетия, че ше се радваш на смъртта на хора, които сигурно въобще и нямат представа кво се е случвало някога си?
Да хулиш Василий Българоубиец, ок. А да злорадстваш над трагичната смърт на хиляди, по никакъв начин свързани с тогава?

Пълен дебилизъм.

Pr0Test
10-24-2011, 18:33
Някой май след мен ще гори, а? По - добре си махайте мненията, за да не изгорите. Сериозно ви говоря.
Еее па, ние коментираме ти да не си турчин и да ни заплашваш ?

Не, аз съм ZeroPoint, баннаха ми супер якия профил преди 5 минути и се опитвам да ви спася кожите. Веднага трийте мненията си.

YoungBloodZ
10-24-2011, 18:34
А ние с какво сме заслужили робство бе "пич" ? Как може да съжалявате народа, който ни е държал под робство, глад, мизерия, избивали са ни като улични мастии и прочее..... аре локвайте тая тема че ми кипна деби :-x :-x :-x

аре преди да ти кипне деби, вместо да си бъркаш в носа и да гледаш прашките на предния чин, в часа по история вземи да прочетеш как половината от 'българите' са искали (и са го правили) да предадат собствената си земя и деди, за да се облажат от последващите придобивки, и всъщност чорбаджиите са си живели охоооолно по време на 'робството'..

Д**а и малките недорасляци, по инерця само знаят да повтарят 'робство, робство'.. тъпи сте за трима и грам култура няма в надрусаните ви глави.

Кво са ти виновни събитията преди столетия, че ше се радваш на смъртта на хора, които сигурно въобще и нямат представа кво се е случвало някога си?
Да хулиш Василий Българоубиец, ок. А да злорадстваш над трагичната смърт на хиляди, по никакъв начин свързани с тогава?

Пълен дебилизъм.

Напълно съм съгласен!

NarutoShippuuden
10-24-2011, 18:35
Сългасен съм с мачока, ама не всичко е толкова розово нали? Не сте ли виждали как някакви турци или цигани говорят лошо за България? Как я псуват и как казват, че ние сме нисши и ще ни завладеят? Как лъжат и крадат? Винаги си има минуси и плюсове, вижте и минусите. :o

InnoraX
10-24-2011, 18:37
А ние с какво сме заслужили робство бе "пич" ? Как може да съжалявате народа, който ни е държал под робство, глад, мизерия, избивали са ни като улични мастии и прочее..... аре локвайте тая тема че ми кипна деби :-x :-x :-x

аре преди да ти кипне деби, вместо да си бъркаш в носа и да гледаш прашките на предния чин, в часа по история вземи да прочетеш как половината от 'българите' са искали (и са го правили) да предадат собствената си земя и деди, за да се облажат от последващите придобивки, и всъщност чорбаджиите са си живели охоооолно по време на 'робството'..

Д**а и малките недорасляци, по инерця само знаят да повтарят 'робство, робство'.. тъпи сте за трима и грам култура няма в надрусаните ви глави.

Кво са ти виновни събитията преди столетия, че ше се радваш на смъртта на хора, които сигурно въобще и нямат представа кво се е случвало някога си?
Да хулиш Василий Българоубиец, ок. А да злорадстваш над трагичната смърт на хиляди, по никакъв начин свързани с тогава?

Пълен дебилизъм.
Само не ми стана ясно защо си мислиш че ми харесва, че са измрели. Просто няма да търпя да защитавате тираните схващаш ли ми идеята? Когато Българите спрат да защитават Турците с изрази от сорта на " сегашни" и "променени" тогава и аз ще мълча :-x

Pr0Test
10-24-2011, 18:41
Да спориш с админа не е на добре.

macromicro
10-24-2011, 18:51
Да спориш с админа не е на добре.Да мразиш хора без да са ти направили нищо също не е на добре :? .

Pr0Test
10-24-2011, 18:53
Да спориш с админа не е на добре.Да мразиш хора без да са ти направили нищо също не е на добре :? .

Но първото е по - лошо