PDA

View Full Version : Дали ще успея ??!?!?



shaunaa
10-24-2011, 18:40
Първо се извинявам дали темата ми е правилния раздел, но честно казано това ми е първата тема и все още незнам нищо, така че сори !!

КАкто всички и аз си имам мечта- да стана актриса, и се нуждая от вашите мнение просто искам да знам какво мислят околните/
Момиче съм на 13 година и мечтая от доста време да стана актриса, даже вече съм планирала къде да уча затова след като стана на 18, смятам да замина за Ню Йорк и се запиша в една школа точно за това. НАправила съм си списък със филми които ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да гледам :-D и смятам скоро време да си пускам клипчета с монолози и др. работи в някой сайт за видео споделен като ютуб !! Смятам да уча испански, защото този език много се говори в щатите и мога да кажа, че съм умна и ще успея да вляза в елитна гимназия. В края на лятото ходих на нещо като кастинг за една школа по актьорско майсторство, но преподавателката напшраво ми каза че не ствам за НИЩО, честно казано думите й доста ме засегнаха, все пак това ми беше мечтата а тя ми я разби и сега искам да й покажа че е сбъркала !! ИСкам да го направя повече от всичко, за да покажа на хората, които не вярват изобщо в мен (като родителите ми и приятелите ми), смятат, че това да бъдеш известен е неизвестно и още повече, че съм от Бг. Искам го и за да покажа на света, че в Бг има и много талантливи хора, а не като тия изроди дето правят клипове против родината ни !! И най-вече го искам заради самата себе си и смятам да направя всичко възможно, за да успея !!!
Е, според вас дали ще успея. Наистина нуждая се от вашето мнение, нуждая се от думите и подкрепата на някой !! Аз вярвам в себе си , но леко се обезнадеждавам като слушам другите какво мислят за това, не смятам да се отказвам, но все пак се нуждая от мнението Ви !!!!

Youudontknowme
10-24-2011, 19:25
Хубаво е че имаш толкова големи амбиции и мислиш за бъдещето си , но не е толкова лесно колкото си го представяш. В САЩ е ужасно трудно 1-во ще ти трябват доста пари 2-ро не се знае дали ще успееш да влезеш
, но виж някъде в Европа може би ще е по-лесно .
Всеки е имал по една такава мечта по - късно се замисляш и виждаш че не всичко е толкова лесно , но все пак не казвам че е невъзможно.

thegreenzombie
10-24-2011, 19:29
мдаа... мечтите са хубаво нещо... :lol: добре, че си още малка :)

shaunaa
10-24-2011, 19:45
Хубаво е че имаш толкова големи амбиции и мислиш за бъдещето си , но не е толкова лесно колкото си го представяш. В САЩ е ужасно трудно 1-во ще ти трябват доста пари 2-ро не се знае дали ще успееш да влезеш
, но виж някъде в Европа може би ще е по-лесно .
Всеки е имал по една такава мечта по - късно се замисляш и виждаш че не всичко е толкова лесно , но все пак не казвам че е невъзможно.
ДА знам и точно за това смятам доста здраво да уча, за да успея !!

shaunaa
10-24-2011, 19:53
Хубаво е че имаш толкова големи амбиции и мислиш за бъдещето си , но не е толкова лесно колкото си го представяш. В САЩ е ужасно трудно 1-во ще ти трябват доста пари 2-ро не се знае дали ще успееш да влезеш
, но виж някъде в Европа може би ще е по-лесно .
Всеки е имал по една такава мечта по - късно се замисляш и виждаш че не всичко е толкова лесно , но все пак не казвам че е невъзможно.
ДА знам и точно за това смятам доста здраво да уча, за да успея !!

thegreenzombie
10-24-2011, 19:55
няма да стане 8) ... чал :)

Rebirthing
10-24-2011, 20:24
Ти явно искаш да ти напишем "да ще успееш", но не, лично аз няма да ти напиша това, защото нито те познавам, нито имам представа за възможностите ти.

Тази мечта за актрисата в Ню Йорк съм я чувала милион и двеста пъти.
По-добре наблегни на английския и на акцента, освен ако не искаш да играеш в някоя испанска сапунка на Телемундо...

dPa3HuTeJl
10-24-2011, 20:49
Здравей! Много се радвам че има хора като теб,който мислят да станат нещо повече от продавачи в магазин.От това което прочетох виждам,че имаш упоритостта и всичко останало което е на психическа основа и което може да те изтласка нагоре към успеха! Проблем е,че си още малка и най-вече това,че така се влияеш от чуждото мнение,но това е нормално за момиче на твоята възраст.Сигурно много си слушала как не трябва да слушаш другите какво говорят и да вярваш в себе си,може да звучи банално,но наистина е така! Ако искаш нещо толкова много не трябва да позволяваш на другите да те дърпат надолу със думите си и действията си.Ти си само на 13 години,за това хората не мислят,че можеш да постигнеш нещо такова,защото децата не знаят какво искат (поне повечето) това което трябва да направиш е да ги опровергаеш,ако наистина мислиш да станеш актриса.Ако си толкова упорита и вдъхновена от това да станеш актриса ще го постигнеш и още как.Бих ти препоръчал да гледаш някой филми,като например този (http://zamunda.net/details.php?id=277048&hit=1) или този (http://zamunda.net/details.php?id=96622&hit=1).Не съм сигурен дали филмите ще ти харесат,но смисъла им е никога да не се предаваш щом искаш нещо,независимо какво говорят другите,просто трябва да разбереш филмите :). Може би и това (http://www.ehow.com/how_2256579_start-acting-career.html) ще ти помогне,всъщност според мен е задължително да го прочетеш,ако не знаеш английски можеш да ми пишеш на лично или тук,за да ти го преведа.Ще е добре да се запишеш на някакви курсове.Дано и за в бъдеще си толкова 'надъхана' и упорита! Успех!!

Colouring
10-24-2011, 20:54
Много филми гледаш.Да,повечето оттук ще те отрежат,защото са реалисти.Включително и аз.Разбира се,всичко това може да стане реалност,но шансът е много,много малък.Хубаво,на 13 си,имаш мечти-супер.Но:
1.Имаш много време докато решиш с какво ще се занимаваш.Ако това в момента ти е мания,догодина може да искаш да станеш световно известна певица,готвачка,учителка по физическо или шеф на банка.Капиш?
2.Само с искане не става.Много лесно звучи 'ще отида в Ню Йорк и ще стана актриса'.За да отидеш в Ню Йорк са нужни средства,а за да влезеш и в елитно учебно заведение-много знания.Залягаш над учебниците,над езика и ставаш МНОГО,АМА МНОГО сериозна.
3.И талант трябва.Преценяй дали го имаш или само си въобразяваш.

Съжелявам,но много далечно ми изглежда тази твоя мечта.Да,няма лошо от цели,но нека те бъдат в мярката на постижимото,а и дори да големи,трябва да покажеш,че можеш да ги постигнеш.Тоест да имаш самочувствие с покритие.Ще те разочаровам,но хиляди,ако не и милиони,имат мечта,същата като твоята,но колко са постигнали исканото?
Не винаги е като по филмите.

xxKiFlAxx
10-25-2011, 01:25
uspqvat idiotti. a boluci kato az i dr ne!!!!!!!!!

shaunaa
10-25-2011, 07:04
няма да стане 8) ... чал :)
Много е яко да се правиш на идиот, нали ??? И защо да не успея ?? Много е лесно да кажеш няма да станеш нали ?? Но ще ти кажа, че този който иска успява, а тия като теб стават обикновенни работници, не защото немогат повече, а защото не вярвар в себе и невярват в това, което искат, мислят си че то е невъзможно, а с всъщност то е в рамките на допустимото, просто трябва да си по-упорит и да вярваш в себе си и мечтите си !! 8)

sapphire5
10-25-2011, 11:42
thegreenzombie що си толко лошА към момичето бе, остави го да мечтае. :)

Colouring
10-25-2011, 11:46
няма да стане 8) ... чал :)
Много е яко да се правиш на идиот, нали ??? И защо да не успея ?? Много е лесно да кажеш няма да станеш нали ?? Но ще ти кажа, че този който иска успява, а тия като теб стават обикновенни работници, не защото немогат повече, а защото не вярвар в себе и невярват в това, което искат, мислят си че то е невъзможно, а с всъщност то е в рамките на допустимото, просто трябва да си по-упорит и да вярваш в себе си и мечтите си !! 8)

ОК,вярвай в себе си,но освен вяра и желание,трябва упоритост и постоянство.Вместо да висиш тук и да си просиш изказвания от рода "да,ще успееш да постигнеш мечтата си",залегни над учебниците и учи!Пробиването в чужбина е адски трудно,пък за актриса е още по,защото на всеки втори мечтата му е да отиде в Ню Йорк/Лондон,да пробие и да стане световноизвестен.

xoxi
10-25-2011, 12:41
Аз останах с впечатлението, че искаш да ставаш актриса, защото искаш да натриеш носовете на някои хора, а не защото наистина това те влече.

Jessie
10-25-2011, 13:01
Аз пък ще ти кажа да преследваш мечтата си докрай и да не се отказваш. :)

lightcameraction
10-25-2011, 14:05
след като видях заглавието си помислих ' това 100% е 12-13 годишно момиче,дето иска да иде в САЩ и да стане актриса ' .. прочетох първото изречение и пиша коментара..сега 'сички ще ти пишат,че ще успееш въпреки че има още 150 такива теми с по 10 страници размисли..сега ще прочета темата ти,всички идиотски коментари без никакъв смисъл и ще кажа моето мнение.

lightcameraction
10-25-2011, 14:17
Потресен съм ,имало хора,които разбират какво е положението.
Първо - не можеш да заминеш след 12ти клас туко-така в Ню Йорк.Трябват ти МНОГО ама МНОГО пари,ти знаеш ли колко са 20 хиляди долара за един семестър и знаеш ли,че дори и да вземеш няк'ва стипендия за такова училище тя ще ти бъде макс 3-4 хиляди долара?
Второ - знаеш ли,че не ти трябва само учене?Много е смешно да си мислите,че като учите биология и физика и имате 6ци ще успеете в живота,тъпо е просто..
Трето - не съм компететен толкова тук,но имаш ТОЛКОВА много изпити и не става така,аз ще уча много .. колкото и много да учиш,ако не си талантлива и амбициозна - нема да стане.И да,ще добавя още нещо,мога да ти линкна всички теми до сега в които съм писал романи относно тоя въпрос и ще видиш,че ВСЯКО ама ВСЯКО момиче мисли,че е амбициозно,само щото гледа клипчета във Вбокс и тубата и се надъхва на готини песни като си мисли,че точно той е различен и не знам си к'во,няма друг като него .. Еми да,но познай к'во,ти с твойте амбиции си същата,като още поне 15 хиляди малки дечица и да познай ,какво..Ти ще си помислиш,че ти си доста по-различна от тези 15 хиляди и да ,познай какво - те си мислят същото.
Четвърто - Много сте ми смешни,като определяте момичето за амбициозно, ?И как разбрахте ,че е амбициозно?Като е видяла Селена Гомез в Лос Анджелис и вече погледнала 2 готини университети в ЛА и Ню Йорк и айде,ще ходим там - еми няма да стане..Не можеш с 4 изречения ,които впрочем са пълни глупости и ги слушам всеки ден,да изглеждаш амбициозна.
Пето - ЗАЩО ХОРА,ЗАЩО ЗАЩО ЗАЩО ЗАЩО вие си мислите,че ние сме гадатели и добри хорица,дето ще ви напишат,че вие МОЖЕ да успеете?!А бе момиче,казала ти е жена,която сигурно не иска да обижда никого,че си абсолютно ужасна,не мисля,че греши толкова ,дори и да е така покажи го мамка му стара..
Запиши се да правиш МОНОЛОГ,ПЕСЕН,ТАНЦ - 'сичко,което е нужно на един истински актьор ..покажи ни го тук,кажи че си амбициозна и другите глупости дето всички плямпат,но дай да те видиме ти ставаш ли или не?На думи всеки е добър..
Шесто и последно - Не си мислете,че вярата е най-важна..с вярата си, СИ СТОЙТЕ У ВАС .. Всеки се успокоява,мисли за славата и парите и казва,че ще успее един ден и не знам си к'во,иде на две школи и вече айде аз съм най-подготвения..Хора,не става с вяра,става с ТАЛАНТ И ТРУД ..в този бранш никой няма да те подкрепя,ще ти казват,че си мръсна ,тъпа филмарка,която не знае нищо за живота,ще те мачкат и ще ти казват,че си зле,ще те подиграват,ще правят всичко за да ти сломят духа и когато оцелееш на целия този натиск и продължаваш напред С ТАЛАНТА СИ ,тогава ще успееш..на празни приказки не става..

chereshka7
10-25-2011, 15:44
Аз останах с впечатлението, че искаш да ставаш актриса, защото искаш да натриеш носовете на някои хора, а не защото наистина това те влече.
и аз така :(

shaunaa
10-25-2011, 17:15
няма да стане 8) ... чал :)
Много е яко да се правиш на идиот, нали ??? И защо да не успея ?? Много е лесно да кажеш няма да станеш нали ?? Но ще ти кажа, че този който иска успява, а тия като теб стават обикновенни работници, не защото немогат повече, а защото не вярвар в себе и невярват в това, което искат, мислят си че то е невъзможно, а с всъщност то е в рамките на допустимото, просто трябва да си по-упорит и да вярваш в себе си и мечтите си !! 8)

ОК,вярвай в себе си,но освен вяра и желание,трябва упоритост и постоянство.Вместо да висиш тук и да си просиш изказвания от рода "да,ще успееш да постигнеш мечтата си",залегни над учебниците и учи!Пробиването в чужбина е адски трудно,пък за актриса е още по,защото на всеки втори мечтата му е да отиде в Ню Йорк/Лондон,да пробие и да стане световноизвестен.

Aма на мен мечтата ми не чак толкова за известноста, ами заради любовта ми към киното, даже и не мечтая да бъда страшно богата просто искам да съм актриса, защото филмите ми доставят удоволствието да гледам как някой актьор си изпълнява роля и бих изкала аз да съм на неговото място !!

shaunaa
10-25-2011, 17:16
Аз останах с впечатлението, че искаш да ставаш актриса, защото искаш да натриеш носовете на някои хора, а не защото наистина това те влече.
Ами да и аз като си го прочетах, това изглежда, че искам да кажа, но всъщност е любовта ми към киното и актьорската игра !!

shaunaa
10-25-2011, 17:17
Аз пък ще ти кажа да преследваш мечтата си докрай и да не се отказваш. :)
Много ти благодаря !!

NoMore
10-25-2011, 17:22
На 13 всички си мечтаем да станем актриси или певици... спокойно с времето ще ти мине :?

shaunaa
10-25-2011, 17:36
Потресен съм ,имало хора,които разбират какво е положението.
Първо - не можеш да заминеш след 12ти клас туко-така в Ню Йорк.Трябват ти МНОГО ама МНОГО пари,ти знаеш ли колко са 20 хиляди долара за един семестър и знаеш ли,че дори и да вземеш няк'ва стипендия за такова училище тя ще ти бъде макс 3-4 хиляди долара?
Второ - знаеш ли,че не ти трябва само учене?Много е смешно да си мислите,че като учите биология и физика и имате 6ци ще успеете в живота,тъпо е просто..
Трето - не съм компететен толкова тук,но имаш ТОЛКОВА много изпити и не става така,аз ще уча много .. колкото и много да учиш,ако не си талантлива и амбициозна - нема да стане.И да,ще добавя още нещо,мога да ти линкна всички теми до сега в които съм писал романи относно тоя въпрос и ще видиш,че ВСЯКО ама ВСЯКО момиче мисли,че е амбициозно,само щото гледа клипчета във Вбокс и тубата и се надъхва на готини песни като си мисли,че точно той е различен и не знам си к'во,няма друг като него .. Еми да,но познай к'во,ти с твойте амбиции си същата,като още поне 15 хиляди малки дечица и да познай ,какво..Ти ще си помислиш,че ти си доста по-различна от тези 15 хиляди и да ,познай какво - те си мислят същото.
Четвърто - Много сте ми смешни,като определяте момичето за амбициозно, ?И как разбрахте ,че е амбициозно?Като е видяла Селена Гомез в Лос Анджелис и вече погледнала 2 готини университети в ЛА и Ню Йорк и айде,ще ходим там - еми няма да стане..Не можеш с 4 изречения ,които впрочем са пълни глупости и ги слушам всеки ден,да изглеждаш амбициозна.
Пето - ЗАЩО ХОРА,ЗАЩО ЗАЩО ЗАЩО ЗАЩО вие си мислите,че ние сме гадатели и добри хорица,дето ще ви напишат,че вие МОЖЕ да успеете?!А бе момиче,казала ти е жена,която сигурно не иска да обижда никого,че си абсолютно ужасна,не мисля,че греши толкова ,дори и да е така покажи го мамка му стара..
Запиши се да правиш МОНОЛОГ,ПЕСЕН,ТАНЦ - 'сичко,което е нужно на един истински актьор ..покажи ни го тук,кажи че си амбициозна и другите глупости дето всички плямпат,но дай да те видиме ти ставаш ли или не?На думи всеки е добър..
Шесто и последно - Не си мислете,че вярата е най-важна..с вярата си, СИ СТОЙТЕ У ВАС .. Всеки се успокоява,мисли за славата и парите и казва,че ще успее един ден и не знам си к'во,иде на две школи и вече айде аз съм най-подготвения..Хора,не става с вяра,става с ТАЛАНТ И ТРУД ..в този бранш никой няма да те подкрепя,ще ти казват,че си мръсна ,тъпа филмарка,която не знае нищо за живота,ще те мачкат и ще ти казват,че си зле,ще те подиграват,ще правят всичко за да ти сломят духа и когато оцелееш на целия този натиск и продължаваш напред С ТАЛАНТА СИ ,тогава ще успееш..на празни приказки не става..

Честно казана много ти благодаря за изказването може би се нуждаех точно то това. И всъщност не искам да уча в униврсите там, защото е ацки скъпо, а смятам на първо време да работя и така да си платя за школата в която смятам да влизам. Обаче мога да ти кажа, че различното междо мен и другите е че аз каквото съм казала съм направвила, не смятам да се отказвам, дори и да е невъзможно и вече гледам (по-точно чета) за квартири и работи там , а и какво ми трябва, за да успея!!! Има нещо за което грешиш във вярата е всичко - не е нито таланта, нито това да не обръщам внимание на останалите, точно ако вярвам в себе си че имам талант и ще успея, затова просто трябва да вярваш в себе си, ако не вярвам ще стана като останалите, които си стоят тук, защото си мислят, че в другите страни е просто невъзможно да се живее, или заминават се целта да се махнат от тук защото не им харесва и да утидат в Испания да работят като общ работник и да са доволни. Аз смятам да замина, не защото тук не ми харесва, а защото искам да се развия в Щатите, защото там киното е доста добре развито !! Но сега като се замисля бих изкала да замина за Корея, защото киното (особенно ужасите) са им страхотни, но просто езика им е доста сложен, а и не смятам, че ще ме изберат, заради външния вид, аз съм различна, а актьорите им са азиатци и може би няма да търрсят европейци. Но честно казана искам в САЩ, дори и първоначално да не живея в Ню Йорк и АЗ ВЯРВАМ В СЕБЕ СИ И ВЯРВАМ ЧЕ ТОВА Е НЕВЪЗМОЖНО . Да праив сте милиони други хора искат да бъдат актъори, но повечето се отказват заради хора като вас, които им казват, че това е НЕВЪЗМОЖНО !!!!!

lightcameraction
10-25-2011, 17:57
да и останалите хора дето пускат темите говореха същите неща .. теб ти казват,че явно не ставаш и си ужасна,а ти си вярвай...

thegreenzombie
10-25-2011, 18:05
thegreenzombie що си толко лошА към момичето бе, остави го да мечтае. :)

колкото и злобно да прозвуча, трябваше някой да спре да увърта и да и го каже направо :? любов към киното.. окей то и аз гледам много филми, амм не съм хукнала към САЩ :lol: не, че не искам да ходя, амм това е друг въпрос.... мисля, че този мой начин на изказване беше много по-добър, от колкото да я окуражават напразно и като вече разбере наистина, че няма да стане, да е пълна с напразни надежди :)

InfiNity09
10-25-2011, 18:49
Да ти кажа честно, колкото и да не ти се вярва сега, през тези години докато станеш на 18 ще имаш много мечти някои от тях нереални като тази, други по- реални. Няма нищо лошо в това, че си толкова амбициозна а и мечтите са безплатни :) Определено не става толкова лесно колкото си мислиш, но ако през тези следващи години запазиш този ентосиазъм, което не ми се вярва, можеш да постигнеш и невъзможното :)

lightcameraction
10-25-2011, 19:15
Да ти кажа честно, колкото и да не ти се вярва сега, през тези години докато станеш на 18 ще имаш много мечти някои от тях нереални като тази, други по- реални. Няма нищо лошо в това, че си толкова амбициозна а и мечтите са безплатни :) Определено не става толкова лесно колкото си мислиш, но ако през тези следващи години запазиш този ентосиазъм, което не ми се вярва, можеш да постигнеш и невъзможното :)

а ти как реши ,че е нереална?защото ти не си могла да я сбъднеш или щото си чула други да го говорят?

IlovEmyPuffYToY
10-25-2011, 19:21
Уоу явно си голяма мечтателка :-o БТУ и аз съм на 13 ^^ Амии....Да ти кажа и аз като бях малка много исках да завърша медицина и да съм ветеринарка, да съм художничка (и на мен това ми се отдава), да съм не знам си кво си....Ама ся уча в музикалното и съм супер горда от себе си и повече от всичко искам като порасна да работя музикантка....Така че всичко се мени, не знаеш и дори след още малко време каква ще искаш да станеш, накъде ще се обърнат нещата....Човек пораства и се мени, мени си и мнението, така че надали това да е "мечтата на живота ти", но все пак ако толкова го искаш - всичко е възможно...Аз до 5 клас нямах никакво понятие от музика,но страшно много исках да се преместя, затова си научих си материала за 4 и 5 клас и ме приеха с приравнителен...Без връзки, без нищо :) Така че според мен наистиа ако го искаш и ако положиш усилие (доста усилие), хората ще го оценят :) Да не ти пука - пробвай за спорта колкото и да си неуверена, ако те приемат - супер, ако не - здраве да е, поне ще знаеш, че си опитала, нищо не губиш :) Пък после ще опиташ пак и пак, докато успееш.Колкото по-рано започнеш, толкова по-добре :) И темата ти май наистина е за друг раздел - "Училище и приятели", но няма нищо...

IlovEmyPuffYToY
10-25-2011, 19:28
няма да стане 8) ... чал :)
Много е яко да се правиш на идиот, нали ??? И защо да не успея ?? Много е лесно да кажеш няма да станеш нали ?? Но ще ти кажа, че този който иска успява, а тия като теб стават обикновенни работници, не защото немогат повече, а защото не вярвар в себе и невярват в това, което искат, мислят си че то е невъзможно, а с всъщност то е в рамките на допустимото, просто трябва да си по-упорит и да вярваш в себе си и мечтите си !! 8) Излез от филма, милкичка :) Никой не те напада, просто тя е реалист...Пусна си темата, молиш за съвет - ние ти го даваме и ти си недоволна от отговора? :? В такъв случай се едно да питаш някой колко е часа, той да ти отговори и ти да му кажеш нещо от сорта на "Не ми харесва този час, кажи ми, че е друг"...

shaunaa
10-25-2011, 19:41
няма да стане 8) ... чал :)
Много е яко да се правиш на идиот, нали ??? И защо да не успея ?? Много е лесно да кажеш няма да станеш нали ?? Но ще ти кажа, че този който иска успява, а тия като теб стават обикновенни работници, не защото немогат повече, а защото не вярвар в себе и невярват в това, което искат, мислят си че то е невъзможно, а с всъщност то е в рамките на допустимото, просто трябва да си по-упорит и да вярваш в себе си и мечтите си !! 8) Излез от филма, милкичка :) Никой не те напада, просто тя е реалист...Пусна си темата, молиш за съвет - ние ти го даваме и ти си недоволна от отговора? :? В такъв случай се едно да питаш някой колко е часа, той да ти отговори и ти да му кажеш нещо от сорта на "Не ми харесва този час, кажи ми, че е друг"...
дА може би си правя, но него нападам, зашото не ми харесва, а зашото писа два пъти и втория път се напрай на "големияТ" с това "чал"

shaunaa
10-25-2011, 19:45
Да ти кажа честно, колкото и да не ти се вярва сега, през тези години докато станеш на 18 ще имаш много мечти някои от тях нереални като тази, други по- реални. Няма нищо лошо в това, че си толкова амбициозна а и мечтите са безплатни :) Определено не става толкова лесно колкото си мислиш, но ако през тези следващи години запазиш този ентосиазъм, което не ми се вярва, можеш да постигнеш и невъзможното :)
Знам колко е трудно, знам всичко относно мечтата си !! АКо си мислите, че просто ей тъй си имам една мечта и се нуждая от думите ми не сте познали !! Търсила съм много информация за академията в коятто смятам да вляза, за града , за работа там, за жилищата, кватралите и всичко и че трябва да се пазя добре, защото в евтините квартали(където смятам да живея) или е пълно с мексикнаци или негри :shock: така че опасно и трудно ЗНАМ ТОВа, но не исках да чуя това, защото го знам !!

shaunaa
10-25-2011, 19:52
да и останалите хора дето пускат темите говореха същите неща .. теб ти казват,че явно не ставаш и си ужасна,а ти си вярвай...
ЕМи ще си вярвам, защото когато ходих на онзи кастинг не се бях подготвила изобщо научих едно нещо на изуст и отидох, но сега разбирам, че трябва да се науча да говоря изразително и мисля, че ще се науча, никой не се е родил с талант, той просто го е научил от някъде без да го осъзнава, и всички сме били напълно еднакви, когато сме се родили, но средата в която сме живели е различна. НАпример да кажем ти си живяла с майка актриса и баща адвокат и покрай тях си се научила да говориш силно, изразително, да заблуждаваш хората и това да нямаш интерес какво мислят другите, а моята майка например работив офис и е по-стеснителна, а баща ми работи като шофьор и двамата нямат развити творчески умения, защото не са искали, но аз ако искам и Опитвам докато успея, мога и да се науча, ВСЕ ОЩЕ НЕ Е КЪСНО !!

thegreenzombie
10-25-2011, 19:53
братле, не разбра ли, че съм момиче.... и да ти кажа честно, много готино е да си реалист, поне знаеш какво те очаква 8) ии да.. вече ти пиша за 4ти път в темата :)

IlovEmyPuffYToY
10-25-2011, 19:59
братле, не разбра ли, че съм момиче.... и да ти кажа честно, много готино е да си реалист, поне знаеш какво те очаква 8) ии да.. вече ти пиша за 4ти път в темата :) Брат, не се разпражяй с такива болни от непокрита амбиция хора - не си заслужава....Вече й отговориха по темата, тя ако иска, да слуша.

shaunaa
10-25-2011, 19:59
братле, не разбра ли, че съм момиче.... и да ти кажа честно, много готино е да си реалист, поне знаеш какво те очаква 8) ии да.. вече ти пиша за 4ти път в темата :)
ЗНаеш ??? Никой да знае, и като си реалист и си мислиш, че по сериозните мечти не се сбъдват ли >???

shaunaa
10-25-2011, 20:04
братле, не разбра ли, че съм момиче.... и да ти кажа честно, много готино е да си реалист, поне знаеш какво те очаква 8) ии да.. вече ти пиша за 4ти път в темата :) Брат, не се разпражяй с такива болни от непокрита амбиция хора - неси заслужава....Вече й отговориха по темата, тя ако иска, да слуша.
Добре де извън темата, защо си мислиш, че е невъзможно ??? Нещо по-специално ли е ??- НЕ !! Обикновенна мечта само че те знаят повече хора !! Кое му е невъзможното ??? Това, че всички ги е страх да пробват или изобщо не пробващ щото мислели, че няма да успеят :D Ама ако можеш, имаш амбицията и вярваш в себе си може и да успееш, може да не получа световна слава, ама мечтата ми е да бъда актриса, не световно известа или супер богата, просто актриса в някой американски филм( е, не един ...) Няма невъзможно, това, че тия човека дето изобщо не са пробвали не са успели не значи, че невъзможно !!

IlovEmyPuffYToY
10-25-2011, 20:15
братле, не разбра ли, че съм момиче.... и да ти кажа честно, много готино е да си реалист, поне знаеш какво те очаква 8) ии да.. вече ти пиша за 4ти път в темата :) Брат, не се разпражяй с такива болни от непокрита амбиция хора - неси заслужава....Вече й отговориха по темата, тя ако иска, да слуша.
Добре де извън темата, защо си мислиш, че е невъзможно ??? Нещо по-специално ли е ??- НЕ !! Обикновенна мечта само че те знаят повече хора !! Кое му е невъзможното ??? Това, че всички ги е страх да пробват или изобщо не пробващ щото мислели, че няма да успеят :D Ама ако можеш, имаш амбицията и вярваш в себе си може и да успееш, може да не получа световна слава, ама мечтата ми е да бъда актриса, не световно известа или супер богата, просто актриса в някой американски филм( е, не един ...) Няма невъзможно, това, че тия човека дето изобщо не са пробвали не са успели не значи, че невъзможно !! Оффф ми като за начало на български не можеш да пишеш - ще ми тръгнеш по Америки да ми говориш и пишеш на английски...Не знам, твоя си работа, но и най-малките неща (като правописа) оказват влияние на такова голямо начинание...Английският не е лесен ;) Но какво ли съм тръгнала да ти обяснявам - аз, която нямам ни най-малка представа от aktiorsko майсторство ;) Ти си мислиш, че е много просто...Баща ми искаше да ме прати извън страната за лятото-Виена (на някакъв лагер) сама да пътувам със самолет и накрая да пристигна при някакви напълно непознати учителки и деца и искам само да ти кажа, че си умрях от страх...Ти ще го приемеш ли? Това си е голяма отговорност - т'ва не е БГ, където няма закони, правиш си квот си искаш, замърсяваш и после държавата не ти търси сметка - отидеш ли в друга страна, започваш да се съобразяваш с технит принципи и т.н...Не, просто се опитвах да ти обясня, че вече ти отговориха напълно адекватно и ти нямаш никакви основания да се оправдаваш ;) Какво сега на нас и на себбе си ще се доказваш, че можеш ли? Ние откъде да знаем?

thegreenzombie
10-25-2011, 20:18
братле, не разбра ли, че съм момиче.... и да ти кажа честно, много готино е да си реалист, поне знаеш какво те очаква 8) ии да.. вече ти пиша за 4ти път в темата :)
ЗНаеш ??? Никой да знае, и като си реалист и си мислиш, че по сериозните мечти не се сбъдват ли >???

не знаех, че това е сериозна мечта.... а и мечтите не са лошо нещо, но е хубаво да правиш разлика между мечти и реално осъществими планове :)

IlovEmyPuffYToY
10-25-2011, 20:22
И въпреки всичко...0к давай, ние вярваме в теб ѝ :) Наистина ще направиш мн хора горди, включително и нас, ако пробиеш :) Какво, не ме нападайте, казвам, защото го мисля, наистина ще е прекрасно, ако успееш! Ето това искаше да чуеш- ето това ти казвам :) Ние тук от този форум ТЪЙ КАТО НЕ РАЗБИРАМЕ НИЩО ОТ ТОВА (наистина хора, не се правете, че разбирате, колкото и да е гот ;)), можем само да ти пожелаем успех и аз така ще направя :)

thegreenzombie
10-25-2011, 20:24
братле, не разбра ли, че съм момиче.... и да ти кажа честно, много готино е да си реалист, поне знаеш какво те очаква 8) ии да.. вече ти пиша за 4ти път в темата :) Брат, не се разпражяй с такива болни от непокрита амбиция хора - не си заслужава....Вече й отговориха по темата, тя ако иска, да слуша.

нда... права си :)

shaunaa
10-25-2011, 20:37
братле, не разбра ли, че съм момиче.... и да ти кажа честно, много готино е да си реалист, поне знаеш какво те очаква 8) ии да.. вече ти пиша за 4ти път в темата :) Брат, не се разпражяй с такива болни от непокрита амбиция хора - неси заслужава....Вече й отговориха по темата, тя ако иска, да слуша.
Добре де извън темата, защо си мислиш, че е невъзможно ??? Нещо по-специално ли е ??- НЕ !! Обикновенна мечта само че те знаят повече хора !! Кое му е невъзможното ??? Това, че всички ги е страх да пробват или изобщо не пробващ щото мислели, че няма да успеят :D Ама ако можеш, имаш амбицията и вярваш в себе си може и да успееш, може да не получа световна слава, ама мечтата ми е да бъда актриса, не световно известа или супер богата, просто актриса в някой американски филм( е, не един ...) Няма невъзможно, това, че тия човека дето изобщо не са пробвали не са успели не значи, че невъзможно !! Оффф ми като за начало на български не можеш да пишеш - ще ми тръгнеш по Америки да ми говориш и пишеш на английски...Не знам, твоя си работа, но и най-малките неща (като правописа) оказват влияние на такова голямо начинание...Английският не е лесен ;) Но какво ли съм тръгнала да ти обяснявам - аз, която нямам ни най-малка представа от aktiorsko майсторство ;) Ти си мислиш, че е много просто...Баща ми искаше да ме прати извън страната за лятото-Виена (на някакъв лагер) сама да пътувам със самолет и накрая да пристигна при някакви напълно непознати учителки и деца и искам само да ти кажа, че си умрях от страх...Ти ще го приемеш ли? Това си е голяма отговорност - т'ва не е БГ, където няма закони, правиш си квот си искаш, замърсяваш и после държавата не ти търси сметка - отидеш ли в друга страна, започваш да се съобразяваш с технит принципи и т.н...Не, просто се опитвах да ти обясня, че вече ти отговориха напълно адекватно и ти нямаш никакви основания да се оправдаваш ;) Какво сега на нас и на себбе си ще се доказваш, че можеш ли? Ние откъде да знаем?
не смятам да ти се доказвам, а просто ти казвам и да със сигорност имам грешки, защото пиша в тетрадки, а не по форуми където наистина е мн. по-трудно да пишеш правилно, а за английския не се тревожи, знам го мн добре той даже е по-лесен и от бг. език, защото няма 100000000000 правила

IlovEmyPuffYToY
10-25-2011, 20:51
И въпреки всичко...0к давай, ние вярваме в теб ѝ :) Наистина ще направиш мн хора горди, включително и нас, ако пробиеш :) Какво, не ме нападайте, казвам, защото го мисля, наистина ще е прекрасно, ако успееш! Ето това искаше да чуеш- ето това ти казвам :) Ние тук от този форум ТЪЙ КАТО НЕ РАЗБИРАМЕ НИЩО ОТ ТОВА (наистина хора, не се правете, че разбирате, колкото и да е гот ;)), можем само да ти пожелаем успех и аз така ще направя :)

Noja
10-26-2011, 00:53
Първо пишеш и се изразяваш изключително грамотно за 13 годишна, похвално, браво! Това малко или много говори за дадена сериозност. Всяка една мечта има реална почва за развитие, тя вече съществува в една сфера на мислите, до колко ще се рализира и в практическата сфера зависи до голяма степен от теб, ако си ТВЪРДО решила, че това е твоито призвание и си сигурна, че искаш да бъдеш актриса даваи, пробваи вложи енергия и труд и резултати ще има дали ще са желаните немога да кажа. Другото е колко вече си сигурна, че това искаш и да си сигурна, че го искаш за себе си. Другото е подробности и изпитание на волята, а колко е голяма волята ти само времето и ти могат да покажат.
Ал Пачино е бил бая изпаднал, но е успял, гледам и доста от вас слагат Нина Добрев насам на там, та ако не ме лъже паметта тя е българка и ако не е грешна преценката ми маи до голяма степен е доста напред в кино идустрията, Пауло Куелю е бил в интернати за деца с умствени проблеми ако не ме лъже паметта, не е един от наи продаваните автори, хората са имали мечта и явно са е следвали за да успеят говоря по принцип. Аиде и успех, пък ако е дал Бог и станеш актриса да ме запознаеш с колешките.

InfiNity09
10-26-2011, 08:21
Да ти кажа честно, колкото и да не ти се вярва сега, през тези години докато станеш на 18 ще имаш много мечти някои от тях нереални като тази, други по- реални. Няма нищо лошо в това, че си толкова амбициозна а и мечтите са безплатни :) Определено не става толкова лесно колкото си мислиш, но ако през тези следващи години запазиш този ентосиазъм, което не ми се вярва, можеш да постигнеш и невъзможното :)

а ти как реши ,че е нереална?защото ти не си могла да я сбъднеш или щото си чула други да го говорят?

Когато бях в 8 клас половината ми съоченички искаха да стават актриси... Всичко си отмина с времето. Не ми се вярва на 13 да може да вземе такова сериозно решение за вбъдеще, някои от най- талантливите ни актьори, които се занимават с това от ранна възраст не могат да пробият извън Българското кино и театър. Ако наистина и се занимава толкова с актьорско майсторство може да стане актриса с много усилия тук... Но ако толкова иска да иде в Америка само защото знае, че като стнане известна ще живее като някой нейн идол тогава наистина говорим за баналната тийн мечта.

lightcameraction
10-26-2011, 12:06
Оф а бе момиче СПРИ се разбираш ли ?Не виждаш ли ,че си ПОРЕДНАТА,която мисли ,че е РАЗЛИЧНА с жажда за ДОКАЗВАНЕ..ТИ СИ СЪЩАТА КАТО ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ИСКАШ ИЛИ НЕ !Вие нищо не правите 13 годишните .. И какво като си чела /хахах..аз ако науча цялата история на Харвард и всичко свързано с него,за кварталите там и т.н,значи ли ,че ще уча там ?? ОМГ !
И ме загуби с ' не бях подготвена ' .. истинския актьор умее да импровизира и дори и нищо да не знае,пак може да се справи страхотно ако е добър,той ще импровизира от най-малкото и ще го направи както трябва..стига си писала идиотщини дето се пишат през 2 дни,направи си клипче как рецитираш нещо и го сложи тука,не ни обяснявай ти ,12 годишна пикла,как си била много амбициозна и не знам си каква само щото си чела за некви академии..Гледала 2 пъти Селена Гомез и айде,ще ставам звезда.

sashko705
10-26-2011, 15:53
Имаш ли връзки успяваш, нямаш ли връзки- не :grin:
lightcameraction е напълно права! :)

shaunaa
10-26-2011, 17:37
Оф а бе момиче СПРИ се разбираш ли ?Не виждаш ли ,че си ПОРЕДНАТА,която мисли ,че е РАЗЛИЧНА с жажда за ДОКАЗВАНЕ..ТИ СИ СЪЩАТА КАТО ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ИСКАШ ИЛИ НЕ !Вие нищо не правите 13 годишните .. И какво като си чела /хахах..аз ако науча цялата история на Харвард и всичко свързано с него,за кварталите там и т.н,значи ли ,че ще уча там ?? ОМГ !
И ме загуби с ' не бях подготвена ' .. истинския актьор умее да импровизира и дори и нищо да не знае,пак може да се справи страхотно ако е добър,той ще импровизира от най-малкото и ще го направи както трябва..стига си писала идиотщини дето се пишат през 2 дни,направи си клипче как рецитираш нещо и го сложи тука,не ни обяснявай ти ,12 годишна пикла,как си била много амбициозна и не знам си каква само щото си чела за некви академии..Гледала 2 пъти Селена Гомез и айде,ще ставам звезда.

Добре де, защо говориш без да ме познаваш ??? Просто кажи не вярвам, а не да пишеш неща които са свързани с мен, а ти даже не ме познаваш ??? ЗА онзи кастинг, никога преди не бях правила нещо подобно и честно казано нямам никакви умения, но мога да се науча, защото всичко се учи !!! Знаеш ли колко актьори има които също са били като мен и са започнали с киното на доста късни години, а преди това са били доста стеснителни ???? АКо го упражнявам достатъчно дълго ще успея и никъде не казвам, че искам да ставам суперзвезда, а просто актриса, естествено бих искала да съм известна, но честно казано бих се радвала и ако просто съм актриса, а после ако съм достатъчно упорита и искам повече, ще пробвам да стана достатъчно добра, за да продължда напред и да стана СУПЕРИЗВЕСТНА !!! Защо тръгна да ме нападаш без да ме познаваш, откъде знаеш, че няма да успея и ще си променя решението ?? ТОВа, че другите го правят не означава, че всички са като тях. Замисляла ли си, че може да бъде така >??? Или просто ти си от "онези" реалисти, които мислят, че малко по-сериозните мечти не се осъществяват !!?!? Но ще ти кажа нещо, ако някой наистина вярва в това което постигне и прави всичко възможно, за да го осъществи УСПЯВА !!!! Не е толкова невъзможно, колкото си мислиш!!! И ще ти дам един прост пример с мен, нещо което беше важно за мен и което успях да направя САМА, не е нещо кой знае какво, но все пак показва нещо: играя една игра, и се опитвах да направя рекорд. Всеки ден я играех и почти никога не успявах да стигна следващото ниво. Един ден след толкова опити и провали УСПЯХ !! Чуството беше уникално, защото се сетих, че имаше моменти, в които исках да се откажа но не го направих, защото САМО СЛАБИТЕ СЕ ОТКАЗВАТ ОТ ТОВА КОЕТО СА ЗАПОЧНАЛИ !! Това беше примера, сигорно за теб не доказва нищо, но според мен това показва, че съм упорита и не съм се отказалла, а съм продължила напред, затова мисля, че ще успея да сбъдна мечтата си !! :grin: :grin:

shaunaa
10-26-2011, 17:38
Оф а бе момиче СПРИ се разбираш ли ?Не виждаш ли ,че си ПОРЕДНАТА,която мисли ,че е РАЗЛИЧНА с жажда за ДОКАЗВАНЕ..ТИ СИ СЪЩАТА КАТО ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ИСКАШ ИЛИ НЕ !Вие нищо не правите 13 годишните .. И какво като си чела /хахах..аз ако науча цялата история на Харвард и всичко свързано с него,за кварталите там и т.н,значи ли ,че ще уча там ?? ОМГ !
И ме загуби с ' не бях подготвена ' .. истинския актьор умее да импровизира и дори и нищо да не знае,пак може да се справи страхотно ако е добър,той ще импровизира от най-малкото и ще го направи както трябва..стига си писала идиотщини дето се пишат през 2 дни,направи си клипче как рецитираш нещо и го сложи тука,не ни обяснявай ти ,12 годишна пикла,как си била много амбициозна и не знам си каква само щото си чела за некви академии..Гледала 2 пъти Селена Гомез и айде,ще ставам звезда.

Добре де, защо говориш без да ме познаваш ??? Просто кажи не вярвам, а не да пишеш неща които са свързани с мен, а ти даже не ме познаваш ??? ЗА онзи кастинг, никога преди не бях правила нещо подобно и честно казано нямам никакви умения, но мога да се науча, защото всичко се учи !!! Знаеш ли колко актьори има които също са били като мен и са започнали с киното на доста късни години, а преди това са били доста стеснителни ???? АКо го упражнявам достатъчно дълго ще успея и никъде не казвам, че искам да ставам суперзвезда, а просто актриса, естествено бих искала да съм известна, но честно казано бих се радвала и ако просто съм актриса, а после ако съм достатъчно упорита и искам повече, ще пробвам да стана достатъчно добра, за да продължда напред и да стана СУПЕРИЗВЕСТНА !!! Защо тръгна да ме нападаш без да ме познаваш, откъде знаеш, че няма да успея и ще си променя решението ?? ТОВа, че другите го правят не означава, че всички са като тях. Замисляла ли си, че може да бъде така >??? Или просто ти си от "онези" реалисти, които мислят, че малко по-сериозните мечти не се осъществяват !!?!? Но ще ти кажа нещо, ако някой наистина вярва в това което постигне и прави всичко възможно, за да го осъществи УСПЯВА !!!! Не е толкова невъзможно, колкото си мислиш!!! И ще ти дам един прост пример с мен, нещо което беше важно за мен и което успях да направя САМА, не е нещо кой знае какво, но все пак показва нещо: играя една игра, и се опитвах да направя рекорд. Всеки ден я играех и почти никога не успявах да стигна следващото ниво. Един ден след толкова опити и провали УСПЯХ !! Чуството беше уникално, защото се сетих, че имаше моменти, в които исках да се откажа но не го направих, защото САМО СЛАБИТЕ СЕ ОТКАЗВАТ ОТ ТОВА КОЕТО СА ЗАПОЧНАЛИ !! Това беше примера, сигорно за теб не доказва нищо, но според мен това показва, че съм упорита и не съм се отказалла, а съм продължила напред, затова мисля, че ще успея да сбъдна мечтата си !! :grin: :grin:

shaunaa
10-26-2011, 17:43
Да ти кажа честно, колкото и да не ти се вярва сега, през тези години докато станеш на 18 ще имаш много мечти някои от тях нереални като тази, други по- реални. Няма нищо лошо в това, че си толкова амбициозна а и мечтите са безплатни :) Определено не става толкова лесно колкото си мислиш, но ако през тези следващи години запазиш този ентосиазъм, което не ми се вярва, можеш да постигнеш и невъзможното :)

а ти как реши ,че е нереална?защото ти не си могла да я сбъднеш или щото си чула други да го говорят?

Когато бях в 8 клас половината ми съоченички искаха да стават актриси... Всичко си отмина с времето. Не ми се вярва на 13 да може да вземе такова сериозно решение за вбъдеще, някои от най- талантливите ни актьори, които се занимават с това от ранна възраст не могат да пробият извън Българското кино и театър. Ако наистина и се занимава толкова с актьорско майсторство може да стане актриса с много усилия тук... Но ако толкова иска да иде в Америка само защото знае, че като стнане известна ще живее като някой нейн идол тогава наистина говорим за баналната тийн мечта.

Знаеш ли защо добрите български акьори не успяват в чужбина, защото не опитват !! Виж например Нина Добрев - тя как успява?? Имаше един филм, в койот имаше сцена с Азис(май), имаше и още един филм, койото бе сниман от части в Бг с Хилари Дъф и в него участваше един български актьор от "Шоуто на СЛави " Това, че един е пробвал няколко пъти и не са го одобрили си е негов проблем, зазщо слагаш под едно число всички ???

InfiNity09
10-26-2011, 17:44
Оф а бе момиче СПРИ се разбираш ли ?Не виждаш ли ,че си ПОРЕДНАТА,която мисли ,че е РАЗЛИЧНА с жажда за ДОКАЗВАНЕ..ТИ СИ СЪЩАТА КАТО ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ИСКАШ ИЛИ НЕ !Вие нищо не правите 13 годишните .. И какво като си чела /хахах..аз ако науча цялата история на Харвард и всичко свързано с него,за кварталите там и т.н,значи ли ,че ще уча там ?? ОМГ !
И ме загуби с ' не бях подготвена ' .. истинския актьор умее да импровизира и дори и нищо да не знае,пак може да се справи страхотно ако е добър,той ще импровизира от най-малкото и ще го направи както трябва..стига си писала идиотщини дето се пишат през 2 дни,направи си клипче как рецитираш нещо и го сложи тука,не ни обяснявай ти ,12 годишна пикла,как си била много амбициозна и не знам си каква само щото си чела за некви академии..Гледала 2 пъти Селена Гомез и айде,ще ставам звезда.

Много добре го каза, това е цялата истина !

shaunaa
10-26-2011, 17:59
Оф а бе момиче СПРИ се разбираш ли ?Не виждаш ли ,че си ПОРЕДНАТА,която мисли ,че е РАЗЛИЧНА с жажда за ДОКАЗВАНЕ..ТИ СИ СЪЩАТА КАТО ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ИСКАШ ИЛИ НЕ !Вие нищо не правите 13 годишните .. И какво като си чела /хахах..аз ако науча цялата история на Харвард и всичко свързано с него,за кварталите там и т.н,значи ли ,че ще уча там ?? ОМГ !
И ме загуби с ' не бях подготвена ' .. истинския актьор умее да импровизира и дори и нищо да не знае,пак може да се справи страхотно ако е добър,той ще импровизира от най-малкото и ще го направи както трябва..стига си писала идиотщини дето се пишат през 2 дни,направи си клипче как рецитираш нещо и го сложи тука,не ни обяснявай ти ,12 годишна пикла,как си била много амбициозна и не знам си каква само щото си чела за некви академии..Гледала 2 пъти Селена Гомез и айде,ще ставам звезда.

Много добре го каза, това е цялата истина !

И на теб ти казвам, недей да говориш без да ме познаваш !!! КАкво ми обясняваш разни работ, които не ме засягат " че съм щяла да си променя мечтата " ти ппък откъде знаеш ??? Да не би да си медиум или този сорт ??? Тръгнала вече да ми говориш излишни работи, дай коментар с който казваш, че не вярваш и това, не да ми казваш, че ще се откажа, ЗАШОТО АЗ НЕ СЕ ОТКАЗВАМ ОТ МЕЧТАТА КОЯТО ИСКАМ ТОЛКОВА СИЛНО И ДАЖЕ ВЕЧЕ ПОЛАГАМ УСИЛИЯ, ЗА ДА СТАНЕ, НИКОГА ПРЕДИ НЕ СЪМ ПРАВИЛА НЕЩО ПОДОБНО !! И ЗАТОВА ЗНАМ, Ч Е ТОВА Е МЕЧТАТА НА ЖИВОТА МИ КОЯТО ЩЕ ОСЪЩЕСТВЯ !!!!!!!!!

InfiNity09
10-26-2011, 18:16
Ами щом си писала във форум значи се интересуваш от мнението на хората, които НЕ ТЕ ПОЗНАВАТ. Сигурна съм, че ако всички ти казвахме - "Да, ще успееш" нямаше да казваш- "Бе ти не ме познаваш". Няма да споря с никой, ти си продължавай с амбициите пък ще видим докъде ще стигнеш.

SweetLuna7
10-27-2011, 09:19
Виж сега... Хубаво е, че имаш някаква цел и искаш да я осъществиш, обаче ще ти е доста трудно и не се обиждай, но съдейки по постовете ти... Няма да се справиш особено.

1. С учене няма да стане. Пробвай със суперздраво залягане над учебниците 24/7, най-вече на тези по английски.

2. Също така щом станеш на 16 се пробвай да започнеш да работиш на някаква лека работа... Помощник в Рефан, такива неща. И спестявай всички пари, защото ще ти трябват. Вашите едва ли ще приемат насериозно всичко това, а и да го направят, няма да успеят да ти дадат всички средства, които ще ти трябват.

3. Като начало, ако искаш да живееш в чужбина, трябва да имаш средства за самолетен билет до там, за наем поне за следващите 3 месеца, както и за режийни (тоест, за ток, вода, храна и т.н.), пак за толкова време. Това е ако ще отидеш да живееш в квартира.

4. Ако искаш да си на общежитие към някое училище, започни да се подготвяш поне от 16-17 годишна за изпитите, които ще трябва да вземеш, за да влезеш. Няма да е зле да се запишеш на курсове по английски, защото често те са едно от изискванията. И пак ще ти трябват пари за таксата.

5. Да не забравяме, че едва ли ще успееш сама в непозната държава, затова по-добре се разрови за някой форум към училището, за да намериш някой. Преди да заминеш си намери и работа там, за да не се върнеш вкъщи веднага, щом ти свършат парите.

6. Освен ако нямаш някакъв изумителен талант или връзки, за да те извикат изобщо на някакъв кастинг, трябва да се запишеш на школа по асктьорско майсторство и то да не е някоя измислена. По-добре да станеш една от най-изявените там, за да ти е по-лесно да те приемат в такова училище след това.


И това всичко е най-лесната част. Потърси в интернет за още информация, най-добре в английски сайтове за това, защото българските не дават много информация.

Все още ли ти се занимава? :?

lightcameraction
10-27-2011, 12:35
A бе момиче,научила си нещо на изуст и само това говориш.НИНА ДОБРЕВ Е ОТИШЛА В АМЕРИКА НА 1 ГОДИНКА..Това,че не е АМЕРИКАНКА ,а се ВОДИ българка няма НИЩО общо..тя живее в Америка и заради това успя със сериала..ако беше тук,нямаше да играе там..я разучи нещата и после говори..чакам да пуснеш как декламираш нещо и пееш,а не само на изуст.

lightcameraction
10-27-2011, 12:40
И още нещо момиче,не ,не съм от 'онези' .аз имам същите амбиции ,тоест подобни и на мен ми ги приказват тея неща,разликата е,че аз разбирам,а ти говориш научени на изуст неща и ти го казвам,защото бях СЪЩИЯ като теб..говорех,как има успяли хора,как с амбиция се постигат нещата,но не можеш да претендираш за талант и т.н,когато не пускат клип ..още нещо.
Ти май пусна темата,не за да те обеждаваме ние ,че можеш да успееш,а по-скоро да обедиш себе си и НАС,че можеш да успееш..като ти кажат,че не става,ти почваш да спориш?Защо тогава си пуснала тази тема

Colouring
10-27-2011, 13:27
Първо пишеш и се изразяваш изключително грамотно за 13 годишна, похвално, браво!

немогат

ацки

междо

утидат

изкала

Не издържах просто.Има още мноооогоооо,но ме мързи,пък и нямам желание.


Това пък,че не ти трябва талант ,е пълна глупост.Естествено,че ти трябва!Талант + много и усилена работа!Ако си някое бездарно същество няма ка к да пробиеш и да си скъсваш гъза.Просто трябва да ти идва отвътре.

Иначе много ми беше забавна частта,в която спомена негрите и мексиканците. :lol: И за Корея също..Нямало да я вземат,'щото сигурно няма да харесат,че не е дръпната.

shaunaa
10-27-2011, 17:20
Виж сега... Хубаво е, че имаш някаква цел и искаш да я осъществиш, обаче ще ти е доста трудно и не се обиждай, но съдейки по постовете ти... Няма да се справиш особено.

1. С учене няма да стане. Пробвай със суперздраво залягане над учебниците 24/7, най-вече на тези по английски.

2. Също така щом станеш на 16 се пробвай да започнеш да работиш на някаква лека работа... Помощник в Рефан, такива неща. И спестявай всички пари, защото ще ти трябват. Вашите едва ли ще приемат насериозно всичко това, а и да го направят, няма да успеят да ти дадат всички средства, които ще ти трябват.

3. Като начало, ако искаш да живееш в чужбина, трябва да имаш средства за самолетен билет до там, за наем поне за следващите 3 месеца, както и за режийни (тоест, за ток, вода, храна и т.н.), пак за толкова време. Това е ако ще отидеш да живееш в квартира.

4. Ако искаш да си на общежитие към някое училище, започни да се подготвяш поне от 16-17 годишна за изпитите, които ще трябва да вземеш, за да влезеш. Няма да е зле да се запишеш на курсове по английски, защото често те са едно от изискванията. И пак ще ти трябват пари за таксата.

5. Да не забравяме, че едва ли ще успееш сама в непозната държава, затова по-добре се разрови за някой форум към училището, за да намериш някой. Преди да заминеш си намери и работа там, за да не се върнеш вкъщи веднага, щом ти свършат парите.

6. Освен ако нямаш някакъв изумителен талант или връзки, за да те извикат изобщо на някакъв кастинг, трябва да се запишеш на школа по асктьорско майсторство и то да не е някоя измислена. По-добре да станеш една от най-изявените там, за да ти е по-лесно да те приемат в такова училище след това.


И това всичко е най-лесната част. Потърси в интернет за още информация, най-добре в английски сайтове за това, защото българските не дават много информация.

Все още ли ти се занимава? :?


Ами все още гледам как да успея да вляза легално :razz: и честно казано - да още ми се занимава, даже почвече и от преди МЕРСИ МНОГО :)

shaunaa
10-27-2011, 17:22
Първо пишеш и се изразяваш изключително грамотно за 13 годишна, похвално, браво!

немогат

ацки

междо

утидат

изкала

Не издържах просто.Има още мноооогоооо,но ме мързи,пък и нямам желание.


Това пък,че не ти трябва талант ,е пълна глупост.Естествено,че ти трябва!Талант + много и усилена работа!Ако си някое бездарно същество няма ка к да пробиеш и да си скъсваш гъза.Просто трябва да ти идва отвътре.

Иначе много ми беше забавна частта,в която спомена негрите и мексиканците. :lol: И за Корея също..Нямало да я вземат,'щото сигурно няма да харесат,че не е дръпната.


давай, обиждай, амакаквото и да казваш а з ще направя всичко възможно, за да успея, пък ти си стой тук и се опоитвай да станеш нещо под възможностите ти !!

lightcameraction
10-27-2011, 17:49
Колко си зле само..

Rebirthing
10-27-2011, 20:17
Напротив, хората се раждат с таланта си. Има неща които не можеш да научиш колкото и да искаш.

Аз се занимавам с изкуство и през годините съм виждала много момичета с амбиции да бъдат моделки, актриси, дизайнерки, певици и т.н. Е, трябва ли да казвам, че въпреки опитите, въпреки курсовете по изкуство, уроците по пеене и солфеж или пък школите за актьорско майсторство, мечтите на всичките тези момичета си останаха нереализирани ?!
Примерно изкуството не се учи, нямаш ли усет няма как да накараш творението ти да оживее. Ако не виждаш красивото, няма да можеш да го пресъздадеш и няма как да накараш хората да го видят и усетят.
Пеенето учи ли се ? Или имаш талант или го нямаш. Най-големите в бранша нямат нужда от вокални педагози, те просто УСЕЩАТ музиката. Идва им отвътре както се казва.

За мен добрите актьори са много големи психози. Трябва да си толкова добър и убедителен, че да не може никой да усети, че това е ИГРА. В актьорството не трябва да има фалш, трябва да звучиш и да се държиш максимално естествено. И най-вече трябва да умееш да се СЛЕЕШ с героя си и да преживееш всички му емоции !