PDA

View Full Version : ZeroPoint го отнесе



BladeDancer
10-24-2011, 18:49
ахахаахахаа

InnoraX
10-24-2011, 18:49
Не можеш ли без да злорадстваш не мога да те схвана ?

fear4o
10-24-2011, 18:50
А ти не можеш ли без да фейлваш?

BladeDancer
10-24-2011, 18:50
Не бе жаля за момчето.. просто ми е смешно :lol:

Pr0Test
10-24-2011, 18:51
И пак се върнах, за пет минути :P

BladeDancer
10-24-2011, 18:53
Несломимия дух на българския трол.

lightcameraction
10-24-2011, 18:54
Ще го напиша тук,защото заключиха темата за Турция,а явно той беше баннат заради изказването си там.
Доста е смешно да се говори ' турците на сапун ' и не знам си какво.Циганите идват от Индия ,вие всички индиици ли мразите ?И с какво ви пречат турците,нещо лошо ли са сторили?Хора като мен и вас,само дето са доста по -добре от нас в момента .Чули сте как казали турците на сапун и вече дайте да се направим на големите пичове с някоя глупост..Това че нЕкви мангали,родени в България са ви сторили зло,не значи ,че затова е виновна Турция..
Някой ще се изкажат,че са ни държали 500 години под робство,какво общо имат сегашните жители с тогавашните и как може да се радвате на чуждото нещастие при условие,че т'ва може да се случи и на вас..се едно да се събудите,да нямате къща и някви непознати в Турция да ви викат 'българите на сапун' .. о м г .стига сте слушали к'во говорят другите ами помислете малко.

InnoraX
10-24-2011, 18:54
А ти не можеш ли без да фейлваш?
А на тебе филма какъв ти е ?

BladeDancer
10-24-2011, 18:56
Ще го напиша тук,защото заключиха темата за Турция,а явно той беше баннат заради изказването си там.
Доста е смешно да се говори ' турците на сапун ' и не знам си какво.Циганите идват от Индия ,вие всички индиици ли мразите ?И с какво ви пречат турците,нещо лошо ли са сторили?Хора като мен и вас,само дето са доста по -добре от нас в момента .Чули сте как казали турците на сапун и вече дайте да се направим на големите пичове с някоя глупост..Това че нЕкви мангали,родени в България са ви сторили зло,не значи ,че затова е виновна Турция..
Някой ще се изкажат,че са ни държали 500 години под робство,какво общо имат сегашните жители с тогавашните и как може да се радвате на чуждото нещастие при условие,че т'ва може да се случи и на вас..се едно да се събудите,да нямате къща и някви непознати в Турция да ви викат 'българите на сапун' .. о м г .стига сте слушали к'во говорят другите ами помислете малко.
Естествено, че не мразим всички индийци. Мразим всички индийци освен онея дето произвеждат найк.

Pr0Test
10-24-2011, 18:56
Ще го напиша тук,защото заключиха темата за Турция,а явно той беше баннат заради изказването си там.
Доста е смешно да се говори ' турците на сапун ' и не знам си какво.Циганите идват от Индия ,вие всички индиици ли мразите ?И с какво ви пречат турците,нещо лошо ли са сторили?Хора като мен и вас,само дето са доста по -добре от нас в момента .Чули сте как казали турците на сапун и вече дайте да се направим на големите пичове с някоя глупост..Това че нЕкви мангали,родени в България са ви сторили зло,не значи ,че затова е виновна Турция..
Някой ще се изкажат,че са ни държали 500 години под робство,какво общо имат сегашните жители с тогавашните и как може да се радвате на чуждото нещастие при условие,че т'ва може да се случи и на вас..се едно да се събудите,да нямате къща и някви непознати в Турция да ви викат 'българите на сапун' .. о м г .стига сте слушали к'во говорят другите ами помислете малко.

Аз само се бъзикнах с мачока! Не съм говорил против турци или цигани. Аре ако обичаш да не ръсиш простотии по мой адрес! :-x

macromicro
10-24-2011, 18:57
Всички който изповядват омраза трябва да са баннати forever 8)

lightcameraction
10-24-2011, 18:57
По твой адрес?аз се изказвам по цялата тема и мненията на ограничените хора във форума.

BladeDancer
10-24-2011, 18:58
Всички който изповядват омраза трябва да са баннати forever 8)
Още преди 3 години трябваше да ме баннат. Сигурно съм един от най-задържалите се хора които са се опитвали да получат бан тук D:

fear4o
10-24-2011, 18:59
А ти не можеш ли без да фейлваш?
А на тебе филма какъв ти е ?
Продуктивен, реален, интересен и занимателен..
А твоят театрален спектакъл?

Ermic
10-24-2011, 18:59
я разкажете кво е станало, че са го банн-али 8-) нямаше ме само няколко часа :(

Concussion
10-24-2011, 18:59
lightcameraction , аватара :shock: <3

BladeDancer
10-24-2011, 18:59
я разкажете кво е станало, че са го банн-али 8-) нямаше ме само няколко часа :(
Мачока реши да се прави на ядосан :lol:

InnoraX
10-24-2011, 19:02
Заради простотии го ...
http://www.gsmdome.com/wp-content/uploads/2009/01/banned.jpg

Pr0Test
10-24-2011, 19:03
Лайткамиртън,

Да слагаш на това място името ми е КРАЙНО НАГЛО, ако обичаш изтрий го оттам. А за незнаещите, аз се пошегувах с Мачока, чието интелектуално ниво се оказа доста различно от моето.

fear4o
10-24-2011, 19:04
А ти не можеш ли без да фейлваш?
А на тебе филма какъв ти е ?
Продуктивен, реален, интересен и занимателен..
А твоят театрален спектакъл?
Feed the troll please :lol:

lightcameraction
10-24-2011, 19:04
Лайткамиртън,

Да слагаш на това място името ми е КРАЙНО НАГЛО, ако обичаш изтрий го оттам. А за незнаещите, аз се пошегувах с Мачока, чието интелектуално ниво се оказа доста различно от моето.

Кой говори за теб бе звезда.

Pr0Test
10-24-2011, 19:05
Всички който изповядват омраза трябва да са баннати forever 8)

Самото ти твърдение отпада заради присъствието ми.

icebulllet14
10-24-2011, 19:06
*хепи*?

Concussion
10-24-2011, 19:06
майко <3 :shock:

Pr0Test
10-24-2011, 19:07
Лайткамиртън,

Да слагаш на това място името ми е КРАЙНО НАГЛО, ако обичаш изтрий го оттам. А за незнаещите, аз се пошегувах с Мачока, чието интелектуално ниво се оказа доста различно от моето.

Кой говори за теб бе звезда.

Станах известен, а? 8)