PDA

View Full Version : Стелияна



Soraq
10-24-2011, 19:09
Не заслужава!! :-o Не, че ми пука особено, ама да споделя. :(

IWannaBeSedated
10-24-2011, 19:10
Бях за Игор. Тая не заслужаваше . :?

icebulllet14
10-24-2011, 19:10
РокситуУуУуУу трябваше да спечели, права си!

nepowtorima
10-24-2011, 19:13
Точно тя заслужава да спечели!!
Точно тя има качествата да стане гласът на България!
Говорете каквото си искате няма да промените нищо!
Бравоо на Стелиянаа
:grin:

Soraq
10-24-2011, 19:14
Тодор!! Бях за него, защото притежава всички качества - талант, сценично поведение, визия... Апък тая Стелияна стои като някакво дърво! :-o

chereshka7
10-25-2011, 12:27
Бях за Игор. Тая не заслужаваше . :?
и аз бях за него !! :(

gummybear
10-25-2011, 12:39
Точно тя заслужава да спечели!!
Точно тя има качествата да стане гласът на България!
Говорете каквото си искате няма да промените нищо!
Бравоо на Стелиянаа
:grin:

мхм..тя си го заслужи :)

Vodnokonche
10-25-2011, 13:31
Тодор!! Бях за него, защото притежава всички качества - талант, сценично поведение, визия... Апък тая Стелияна стои като някакво дърво! :-o

Е сори ама Тошко, колкото и да ми е симпатичен, не може да се мери с нейното гласище, тя наистина ги разби всичките снощи... От къде го извади тва гласище като на оперна певица и то само на 17 г. Тошко за мен няма достатъчно глас или не го показва целия... То си пролича и от вота на публиката за него, най-малко гласове и проценти. Изцяло др абстрахирам от визията му, защото това е Гласът на България, а не Best Models of Bulgaria, Тошко е готин, сладък, обаче си нема достатъчно гласец, тва е истината...

Nithael
10-25-2011, 13:32
важното е, че манго не спечели

Brooklyn
10-25-2011, 13:32
да умират в лайна сичките е

ShtrudeL
10-25-2011, 13:33
Къде беше вчера, когато кофата преля от такива теми?
Иначе тя ми беше най-безличната, колкото и ''хубаво'' да пее.

HotLife
10-25-2011, 13:33
Тодор!! Бях за него, защото притежава всички качества - талант, сценично поведение, визия... Апък тая Стелияна стои като някакво дърво! :-o

Е сори ама Тошко, колкото и да ми е симпатичен, не може да се мери с нейното гласище, тя наистина ги разби всичките снощи... От къде го извади тва гласище като на оперна певица и то само на 17 г. Тошко за мен няма достатъчно глас или не го показва целия... То си пролича и от вота на публиката за него, най-малко гласове и проценти. Изцяло др абстрахирам от визията му, защото това е Гласът на България, а не Best Models of Bulgaria, Тошко е готин, сладък, обаче си нема достатъчно гласец, тва е истината...
Абе не е гласът най-важен, тя тая е толкова безлична, че....
и се съмнявам тва да е реалният вот на публиката :)