PDA

View Full Version : Furry boots



maii0099
10-24-2011, 20:10
От скоро си търся ботуши от онези пухкавите, които са целите космати и са като плюшено мече. Много искам такива,но незнам къде да ги намеря, за цената горе-доло знам, че е около 200 лв. Аз вече разгледах 1 такава тема,но тя беше от 2009г., така че не ми върши работа. Ако някой знае къде ги продават в София и горе-доло каква е цената или каква претполагате, че е. Може и да си ги поръчам, такаче и леб сайтове ми вършат работа, но само, ако са български или, ако може да се поръчва за България. Благодаря ви предварително! Ще ви помоля и,ако някой е имал такива доволен ли е от тях,но все пак каквото и да кажете ще ги взема, но нека чуя мнението ви за тях. :) :) :) < 3 < 3 < 3

xoxi
10-25-2011, 13:45
Една съученичка дойде само веднъж миналата зима с такива. От снега бяха заприличали на умряло животно.

IWannaBeSedated
10-25-2011, 13:54
Една съученичка дойде само веднъж миналата зима с такива. От снега бяха заприличали на умряло животно.

:razz: :razz: :razz:

sh3_1s_7h3_0n3
10-27-2011, 22:50
Тия не са ли вече демоде? :-o
С'я като гледам мега хитът са тия гумени ботуши като на водопроводчик.

Aeris
10-27-2011, 23:47
Точно обратното. Гумените им мина модата, само на село са винаги модерни.
2010-2011 косъмът е беше доста актуален- елеци, чанти, обувки, шапки, но в България и по отношение на модата сме с около 1 година назад.
Не става въпрос за онези наистина неприятни евтини тип биг фут от 80-те ботуши надявам се (въпреки че миналогодишната колекция на Шанел малко натам бият, макар и по-стилизирани), а за къде, къде по-фешън умерено космати ботушки. Аз си купих декември миналата зима едни страхотни, които не бяха целите космати, но оригинално съчетани, от Parfois от Сердика център за 125 лева от които съм страшно доволна. Може да провериш там. : ))))

leviosawa
01-28-2013, 12:08
a znaete li kude ima v momenta ? :/