PDA

View Full Version : Kво да праа ...



aSsAmluT
10-24-2011, 19:32
Начи хора, аз по-принцип съм си расист мразя турци и цигани, не всички цигани имам приятели такива и са много печени. Знам за едно момиче (циганка е) че ме харесва. Изнамери ме по фейса по скайпа и си пишем. На мен също ми харесва като момиче, не е грозна нито няква бедна мръсна и такива работи. Не знам мисля че почвам да се влюбвам в нея, по скайпа много сме си писали. Но не знам, аз сега дето съм си расист, и да тръгна с циганка ? Не знам какво да правя направо .....

Sh@d0w
10-24-2011, 19:34
Стани циганин.

i4o96
10-24-2011, 19:34
Пич моето мнение е да пробваш като не ти хареса я зарязваш и точка,от опит глава не боли успех

someonerandom
10-24-2011, 19:36
Не си расист,някой ти е промил мозъка,че си такъв.Зае*авай ги тея глупости и си живей живота.

CR0W
10-24-2011, 19:39
Не си расист,някой ти е промил мозъка,че си такъв.Зае*авай ги тея глупости и си живей живота.



Аууу как му разби илюзията
:booooomb: :booooomb: :booooomb:

DragonLady
10-24-2011, 19:41
Пич моето мнение е да пробваш като не ти хареса я зарязваш и точка,от опит глава не боли успех

+1
Пробвай пък каквото стане, винаги можеш да прекратиш отношенията ви.

someonerandom
10-24-2011, 19:42
Не си расист,някой ти е промил мозъка,че си такъв.Зае*авай ги тея глупости и си живей живота.



Аууу как му разби илюзията
:booooomb: :booooomb: :booooomb:
:( Ще го преживее 8-)

Thundarr
10-24-2011, 19:48
Излез веднъж с нея, виж как ще се държи на живо и ако ти допадне.. какво има да му мислиш? Пък после ако не ти изнася лесно можеш да прекратиш всичко. 8-)

N1ksun
10-24-2011, 19:50
Аз съм далече от названието расист , но ще ти кажа да не се забъркваш с тия , просто стой на далеч от манготата, ако не искаш проблеми .

Thundarr
10-24-2011, 19:51
Аз съм далече от названието расист , но ще ти кажа да не се забъркваш с тия , просто стой на далеч от манготата, ако не искаш проблеми . Има нещо вярно.

CR0W
10-24-2011, 19:53
Не си расист,някой ти е промил мозъка,че си такъв.Зае*авай ги тея глупости и си живей живота.



Аууу как му разби илюзията
:booooomb: :booooomb: :booooomb:
:( Ще го преживее 8-)



Мислиш ли...той е "скинар"



по темата...:Ако си скинар не трябва да имаш приятели роми (колко не расистки се изразих) камо ли да се чудиш дали да излезеш с 1 от тях.Проста логика ще те заведе до мисълта че не си скинар

leadyflame
10-24-2011, 19:56
Аз пък ще кажа да стоиш далеч

Youudontknowme
10-24-2011, 20:17
Имаш приятели роми тоест вече си се забъркал с тях .. Пробвай пък каквото стане 8)

tuzaro
10-24-2011, 20:27
малко ли хубави българки има?

aSsAmluT
10-24-2011, 20:29
Ами не знам братлета, ще ми се да опитам. Не съм скинар ама просто я мразя тая сган циганите и турците (най-вече турците). Ще ми се да опитам, но ще ме е срам да излеза с нея на кафе или да я водя с мой приятели. Сигурно сички ще ми викат как можа да се хванеш с циганка. А аз пак ви казвам не е грозна нито някоя бедна, дори не е някой чернилка ама не знам ...

Azoria
10-24-2011, 20:32
Не живей ,манипулиран от предрасъдъци.

Thundarr
10-24-2011, 20:41
малко ли хубави българки има? <---

aSsAmluT
10-24-2011, 20:55
Стани циганин.
Пфф на теб живота ти минава във тийнпроблем, само тъпи коментари постваш постоянно ... Но какво може да се иска от 1 абдал, дето детсвото му е минало на компютъра ?

fenkaaa
10-24-2011, 21:22
Ето едно доказателство,че любовта като дойде,не пита.

Azoria
10-24-2011, 21:36
Стани циганин.
Пфф на теб живота ти минава във тийнпроблем, само тъпи коментари постваш постоянно ... Но какво може да се иска от 1 абдал, дето детсвото му е минало на компютъра ?

Акхъм... Не,че нещо,ама повечето коментари на Sh@d0w ,които аз съм чела са много добри. (Следователно човека има опит и в живота ,извън тийнпроблем :) ) Понякога не усещате когато някой се гаври с вас... :-D

umri
10-24-2011, 22:28
хората са казали... който не е бил с циганка, с жена не е бил.

с жена не съм бил.

SisiStrange
10-25-2011, 04:06
Стани циганин.
Пфф на теб живота ти минава във тийнпроблем, само тъпи коментари постваш постоянно ... Но какво може да се иска от 1 абдал, дето детсвото му е минало на компютъра ?

Акхъм... Не,че нещо,ама повечето коментари на Sh@d0w ,които аз съм чела са много добри. (Следователно човека има опит и в живота ,извън тийнпроблем :) ) Понякога не усещате когато някой се гаври с вас... :-D
Да. :) Но това е забавната част. Ти да си се смееш и да не ти пука, а някой зад монитора да издивява.

ПП. Като случайно скъсате, целия катун ще се изсипе у вас. :D

someonerandom
10-25-2011, 11:34
Стани циганин.
Пфф на теб живота ти минава във тийнпроблем, само тъпи коментари постваш постоянно ... Но какво може да се иска от 1 абдал, дето детсвото му е минало на компютъра ?

Акхъм... Не,че нещо,ама повечето коментари на Sh@d0w ,които аз съм чела са много добри. (Следователно човека има опит и в живота ,извън тийнпроблем :) ) Понякога не усещате когато някой се гаври с вас... :-D
ПП. Като случайно скъсате, целия катун ще се изсипе у вас. :D
И това го има... 8-)

g1lzaTa
10-25-2011, 12:15
Пич моето мнение е да пробваш като не ти хареса я зарязваш и точка,от опит глава не боли успех

Vladel
10-25-2011, 13:30
Май не си голям расист,така като гледам.Азнаеш всичко е въпрос на гледна точка.Примерно аз никога не бих излязъл с циганка,но на теб явно не ти пречи...късмет.

ManonDilova
10-25-2011, 14:00
Ами аз съм момиче и принципно не съм против междурасовите връзки. Въпреки това, не бих тръгнала с циганин, докато имам по-добра алтернатива. :)

В крайна сметка не е казано, че ще се жените, може пък да пробваш какво е да си с циганка. :D

DogShit
10-25-2011, 14:32
Ти не си расист, ти си лекенце, което си е втълпило, че е готино да си такъв и обичаш да го показваш публично. Порасни!

horacio
10-25-2011, 16:36
Опознай я повечко 8-) ако ти допада по характер няма проблем. :)

gabsit000
10-26-2011, 06:18
малко ли хубави българки има?


абсолютноо!

LambOfGod
10-26-2011, 06:38
Добре, де... Давам ти за пример две ситуации - "на сляпо", защото не знам твойто Айше какво е...


Ситуация А:
Пренебрегваш всичко, харесвате се, влюбвате се, млади хора сте, така че и да речем секс правите - идва татко Али Баба с 40 й братя разбойници и ти казва, че трябва да се ожениш за нея (при ромите има такава традиция)..Или пък ти казва, че ще я жени за друг.

Ситуация Б:
Опитваш се да пренебрегнеш всички фактори и започваш да водиш връзка с нея, но нещата не се получават и късате. Айшето е много разстроено и споделя на татко Хасан, ако е по-подло ще му каже и че примерно си я изнасилил..И няколко дни след раздялата ви ти цъфва едно ромско гето да те бие.

Това според мен няма да са най-хубавите преживявания.

Не мисля, че си влюбен в нея, а просто си самотен, съответно смятам, че можеш да си намериш и по-добро момиче, което ти да си избереш, а не тя теб. Така не само ще си спестиш главоболията, но и ще си по-щастлив, защото ще имаш възможност да си намериш гадже по твой вкус, което отговаря на критериите ти вмсто да си губиш времето с това моиче.

Между другото, казваш, че не й личи по нищо да е циганка..Ти как си стигнал до извода, че е такава?

Mi6inka
10-26-2011, 06:41
:x :x


Расист бил.... ходи се жени за тая и раждайте 4578 деца.

SheDevil
10-26-2011, 06:47
А бе човек за любовта няма нации или колко пари има даден човек и така нататък.... просто няма граница...и обикновено точно което мразиш и казваш НЕ НЕ НИКОГА, точно към това те засилва съдбата....може би, за да разбереш че не е страшно,че можеш да промениш мнението, че има различни хора и събития и просто трябва да опознаеш даден човек какъв е в действително!

tuzaro
10-26-2011, 08:22
А бе човек за любовта няма нации или колко пари има даден човек и така нататък.... просто няма граница...и обикновено точно което мразиш и казваш НЕ НЕ НИКОГА, точно към това те засилва съдбата....може би, за да разбереш че не е страшно,че можеш да промениш мнението, че има различни хора и събития и просто трябва да опознаеш даден човек какъв е в действително!богат грозен няма

NightGuardian
10-26-2011, 08:29
богат грозен няма

+1

SheDevil
10-26-2011, 10:28
А бе човек за любовта няма нации или колко пари има даден човек и така нататък.... просто няма граница...и обикновено точно което мразиш и казваш НЕ НЕ НИКОГА, точно към това те засилва съдбата....може би, за да разбереш че не е страшно,че можеш да промениш мнението, че има различни хора и събития и просто трябва да опознаеш даден човек какъв е в действително!богат грозен няма

нещо не те разбрах с това?!да не спамим темата, пиши кво искаше да кажеш на ЛС

N3v3Rm0r3
10-26-2011, 10:31
Като излизаш с нея ако тръгнете недей да носиш:Телефон,пари,лична карта.. И прочие :D (в кръга на шегата)
П.С Аз те съветвам да стоиш далече.

gabsit000
10-26-2011, 11:05
Като излизаш с нея ако тръгнете недей да носиш:Телефон,пари,лична карта.. И прочие :D (в кръга на шегата)
П.С Аз те съветвам да стоиш далече.



добър съвет :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Niakoitam
10-26-2011, 13:35
Какъв расист си ти бе? Никакъв. Ти си просто поредният човек, който явно е заобиколен от повече такива или от такива с промити мозъци, каквито всъщност са си им и на истинските скинари и се притесняваш да покажеш истинската си същност. Мен ако питаш в тоя форум е пълно с доста по големи расисти от теб. А по твоя проблем. Ти най-добро се познаваш и сам най-добре може да решиш, да претеглиш плюсовете и минусите за теб, но все пак и циганите са хора като всички останали въпреки че и сред тях има и много гадове.

П.П. SheDevil това съм го забелязал и при мен.Старая се да бъда възможно най-толерантен към всичко, но точно към нещата и хора, които не разбирам, не одобрявам или не харесвам точно към такива ме отпраща съдбата често за да ги видя от по-близо какво представляват.

Noja
10-26-2011, 13:56
Ти акъл имаш ли ле, и аз познавам цигани и са на пръв поглед чесни хора ма гледам да сам настрана от тях, народа е казал ХУБАВА РАБОТА АМА ЦИГАНСКА, мисля можеш да си направиш извода сам. Пък и расист бил кои расист има цигани приятели, пък знам ли те може и да си расист спрямо българите. :grin: :grin:

Limitless
10-26-2011, 14:36
Стани циганин.

aSsAmluT
10-26-2011, 21:36
Хубаву. Явно не съм се изразил правилно ! ПРиятели цигани нямам но познавам 2-3ма който се даржът прилично и може да си говориш с тях, без да ти се правят на големи и кой съм аз ! Със цигани освен в училище от съседния клас като се съберем, аз не се занимавам. Къв расист съм бил, промит мозък съм бил. Вие за много неща сте същите промити мозъци и не го осъзнавате. Не съм човек който мрази всички етноси. Мразя тая сган мръсна турците. Всеки себеуважаващ се българин трябва да ги мрази. Те самите, с това как са ни мачкали по време на турското робство! Защо точно турците? Защо нашите поробители примерно не бяха французите.. някоя по-човечна нация? Разбира се, че ще ги мразим! Как няма да мразиш някой, който е убивал твоя народ и тъпкал твоята традиция И ВСЕ ОЩЕ ГО ПРАВИ! Трябва да си истински глупак, за да не ги мразиш. За циганите по селата, който ограбват стари баби и дядовци дето няма какво да ядът, и мангала му влиза нощем в къщата да му краде зимнината и парите. За мангалите дето ти влизат в къщата, а ти да не можеш да го пребиеш и убиеш, защото после в тая шибана държава пак теб ще те изкарат виновен че си убил, за да защитиш своето и себе си ? Малко се отклонихме от темата, но от повечето потребители разбирам че с мангалята работа да си нямаш...

Camaro
10-26-2011, 23:51
Човек не се занимавай с турци и цигани . Не знаеш в кой момент ще ти забият ножа в гърба .

Niakoitam
10-27-2011, 08:57
aSsAmluT не се вкарвай във филми пич, защото май и ти много много ми се струва че не им вярваш, а ти се ще. Първо няма такова нещо като имам приятели цигани ама не баш приятели, а просто познати дето се държат добре. Истинският расист е дотолкова заслепен от омразата си към различните че неговият мозък не би допуснал дори че може да се запознае с такъв човек. Него го е гнус от различният все едно е животно или прокажен. Имало цигани в селата дето крадат и убиват. Защото такива българи хич не се намират. Ако някои си вършеше по-добре работата и ако нямаше разни тъпи организации,които ги защитават и разни расисти, които ги обединяват като малцинство нещата щяха да са по различни. Турците някога клали и изнасилвали и т.н. НЯКОГА, но не сега като не броим частният случай. Това са били техните прадеди, а не те. Такива са били времената били сме в робство. И българите са клали византийци някога, но ти не си клал никой грък нали така. И всичко изсмукано от пръстите колкото си щеш,защото някой трябва с нещо си да се отличава и да има какво да мрази. А да и любимата реплика на Юлий Цезар: "Разделяй и владей". Защо пък не като има кой да се връзва. Особено доволни и облагодетелствани от такива действия да речем в България са партиите като ДПС и АТАКА, които взаимно си помагат за оцеляването нахъсвайки едните срещу другите отивайки в парламента,защото без тях другите щели да вземат превес във "войната" и пълнейки си доволно джобовете с парички и блаженно изтягайки се на музиката от воя на техните подръжници "Смърт за циганите!Циганите на сапун, а турците под ножа!!! и Смърт за българите!"
:)

bebblackcherry
10-30-2011, 09:38
НЕЕЕЕЕЕ !!! Не се занимавай с циганки ;) !! По-добре не си усложнявай излишно живота пич.

Cvetii95
10-30-2011, 17:09
Пфффф баси тъпото! Ако наистина я харесваш и както твърдиш, че се влюбваш в нея , ще преглътнеш расизма си!