PDA

View Full Version : Хип - Хоп танци



Winey
10-25-2011, 13:54
Обожавам хип хоп танците и в моя град има една такава група проблема е в това че те са доста добри и доста напреднали а аз и понятие си нямам от нищо.Не мога да кажа че мога да танцувам , но немога да кажа и че немога.Не мога да правя шпагати и подобни такива.... :( а много искам да се науча чудя се дали да се запиша малко ме е срам.Моля ви пуснете по някой лесен танц или движение свързано с хип хопа.Много хора са се научили да танцуват от интернет а аз не намирам толкова нещо което да науча от там. :? Ако намерите нещо по лесно като за съвсем начинаещи пуснете го тук сигурна съм че не само на мен ще ми е от полза. :)

extreme16
10-29-2011, 15:16
Аз съм хип-хоп танцьорка. Никой не се е научил да танцува без много практика. Запиши се, но гледай треньора/ката да си заслужава, мога и да ти препоръчам хип-хоп клубове, ако си от София. Ако искаш да научиш нещо повече, пиши на личен, а клипчета ... мм .. гледай клипчета с I.aM.mE <3 Мariel Martin, Keone Madrid.. ще ми е по-лесно, ако направо ти пращам клипчетата с линк ама карай :д ..

Teddi2006
10-31-2011, 18:07
Аз танцувам хип-хоп и подобни стилове от 7-8 години.. Не е много лесно, но ако си упорита ще се научиш. По-добре ще е да се запишеш, за да видиш какво е

IzabeLLL
11-01-2011, 12:12
Наистина, запиши се на танци, няма от какво да се притесняваш. И аз бях начинаеща и ме беше срам в началото, но после се отпускаш и всичко си е ок...

Jessie
11-06-2011, 21:48
Давай, не му мисли. И аз съм в същото положение, но в моя град, уви, няма клуб или някой, който да тренира желаещи. :(

Winey
11-07-2011, 13:44
Аз съм хип-хоп танцьорка. Никой не се е научил да танцува без много практика. Запиши се, но гледай треньора/ката да си заслужава, мога и да ти препоръчам хип-хоп клубове, ако си от София. Ако искаш да научиш нещо повече, пиши на личен, а клипчета ... мм .. гледай клипчета с I.aM.mE <3 Мariel Martin, Keone Madrid.. ще ми е по-лесно, ако направо ти пращам клипчетата с линк ама карай :д ..
Може ли да дадеш линкове благодаря предварително :))