PDA

View Full Version : Очна линия



RalittyYy
10-25-2011, 14:44
Значи, имам плоблем с очната линия и се нервирам :-x днес си купих очна линия http://www.dobarpazar.com/images/14247/0/liquid-eyeliner-tecni-ajlajner-olovke-aura_0_400x400.jpg ... по принцип до преди си правех очната линия с молив за очи и ставаше супер, и днеска реших да си купа очна линия, и сега от тука ми идва проблема .. аз ли не знам как точно да я слагам или просто очната линия е дефектна или леко изсъхнала така да кажа, :? :? просто като рисувам по окото и седи не точно наситено и плътно черно .. а седи бледо черно и трябва да повтарям по 100 пъти ии се нервирам, :-x а като натисна върху дланта си малко по силно ии по към средата на "писалката" пуска черно и става наситено черно и плътно, :shock: а на окото не иска, и за да стане малко по черно трябва да натисна, а пък като натисна повече ме заболи окото :? кажете какво да права, че се нервирам вече и все пак 5 лв. съм дала за тоя боклук 8-)

Goddess
10-25-2011, 14:48
Ами...този тип очни линии са удобни за нанасяне, но не са хубави, не са наситени. Аз ползвам на Golden Rose с мека четка (по-удобно ми е) и е супер черна.

vampire_girl_
10-25-2011, 14:51
Явно очната линия е кофти.Имах такъв проблем с очната линия-писалка на Ейвън и Импала...Откакто ползвав с мека четка,много добре си живея 8-)

RalittyYy
10-25-2011, 14:53
ами на мен също ми предложиха на Golden Rose, но аз тъпачката избрах тази, за което много съжалявам :-x 8-)

xxKiFlAxx
10-25-2011, 14:59
с моята се слага лесно без да натискам иначе става мнн черно

RalittyYy
10-25-2011, 15:36
преди малко си взех тази на Golden Rose http://img.szafa.pl/ubrania/0/006578414/1311148872/golden-rose-dipliner-tusz-do-kres-w-kalamarzu.jpg и този път мисля, че е добра ( вече се по-успокоих :D ) още не съм я изпробвала, като я изпробвам ще пиша 8-)

Goddess
10-25-2011, 15:54
Мда, тя е хубава. На мен не ми е удобна с твърда четка, но една приятелка я ползва и в наситеността на туша няма разлика с тази, с меката четка. :)

Biskfitka
10-25-2011, 21:32
Мда, тя е хубава. На мен не ми е удобна с твърда четка, но една приятелка я ползва и в наситеността на туша няма разлика с тази, с меката четка. :)+1
Аз на Голдън Роуз имам и двете,но ползвам с твърдата четка,много са хубави :)

FuckingFreak
10-26-2011, 05:51
Имам такава вкъщи. Не знам дали проблемът идва от мен - очите ми са влажни, или де да знам от какво може да е, но точно тази дето си си купила на Golden Rose след 2-3 часа започва да се разводнява, а слагам отгоре. Не знам как става номерът, но почти всеки път така се получава. :-o

NambyPamby
10-26-2011, 06:42
На "Голдън Роуз" очната линия със сивата капачка(на която сте пуснали снимка) четката е чудна, цветът е суупер наситено черен, и всичко щеше да е прекрасно, ако не се разтичаше на втория час. :-o А съм си я купила запечатана и винаги преди да я нанеса слагам основа.

сА съм с една друга, на "Есенс", водоустойчива(със синя капачка), взех си я, понеже тук и в един друг форум голямо хвалене пада. Ми, пак не съм доволна. Първо ми беше трудно да прескоча от хубавата твърда четка на мека, но това си е моя грешка; цветът е блудкав и трябва поне два пъти да повторя, че да стане наситено черно; на всичкото отгоре въобще не е толкова водоустойчива, щом след известно време се размацотва супер моШно в краищата на окото. То вЕрно, че очите ми сълзят повече, особено когато се разсмея, и че самите ми клепачи са по-затворени, ама... нали е водоустойчива, да му се невиди?! :-o

Та търсенето на перфектната очна линия продължава.

dead_princess
10-26-2011, 08:03
точно пък на голдън роуз е ужасна очната линия,размазва се много лесно.аз съм доволна от revlon colorstay и artdeco

EJIu
10-26-2011, 08:06
Да не би да държиш самата писалка надолу (т.е. с четчицата нагоре) и да не отива мастилото към четчицата? (баси обяснението, надявам се ме разбра ) :D

Biskfitka
10-26-2011, 08:49
Как ви се разтича тая на Голдън Роус,при мен си стой по цял ден :D

babylofzz
10-26-2011, 08:54
Наскоро и аз си взех същата и имам същите оплаквания.Повтаряш 100 пъти и става много яко..стига да имаш нерви де. :D

RalittyYy
10-26-2011, 11:07
ами аз днеска съм със очната линия на Голден Роуз и мога да кажа, че съм доволна :) Не се размазва, просто трябва да изчакате малко за да изсъхне :) наситен е цвета и много лесно се нанася :) с една дума ДОВОЛНА съм ! ( като никога ) :D

Darinella
10-26-2011, 11:14
Ами...този тип очни линии са удобни за нанасяне, но не са хубави, не са наситени. Аз ползвам на Golden Rose с мека четка (по-удобно ми е) и е супер черна.

И аз ползвам същата от години и съм много доволна. Карам 1 година с нея, докато не се изхаби, а аз си слагам всеки ден. :)

Tiin
10-26-2011, 14:52
Имам такава вкъщи. Не знам дали проблемът идва от мен - очите ми са влажни, или де да знам от какво може да е, но точно тази дето си си купила на Golden Rose след 2-3 часа започва да се разводнява, а слагам отгоре. Не знам как става номерът, но почти всеки път така се получава. :-o
Купи си водоустойчива ;)

RalittyYy
10-26-2011, 15:13
Имам такава вкъщи. Не знам дали проблемът идва от мен - очите ми са влажни, или де да знам от какво може да е, но точно тази дето си си купила на Golden Rose след 2-3 часа започва да се разводнява, а слагам отгоре. Не знам как става номерът, но почти всеки път така се получава. :-o
Купи си водоустойчива ;)

или просто я изчакай да изсъхне хубаво .. смисъл не си вдигай клепача нагоре и не си свивай окото .. след като изсъхне проблеми - никакви .. поне при мен :)

imaginemoi
10-26-2011, 15:37
Как ви се разтича тая на Голдън Роус,при мен си стой по цял ден :D

Мхм, никога не ми се е размазвала или разтичала. Супер евтина и наситена е очната линия. Много съм доволна :)

RalittyYy
10-26-2011, 17:32
Как ви се разтича тая на Голдън Роус,при мен си стой по цял ден :D

Мхм, никога не ми се е размазвала или разтичала. Супер евтина и наситена е очната линия. Много съм доволна :)

Съгласна съм с твоето мнение :)

bibss
10-26-2011, 20:01
Аз ползвам на Golden Rose с мека четка (по-удобно ми е) и е супер черна.
+1 мнооого е добра тази очна линия !

kalpazanka
10-29-2011, 12:22
Ползвам тази http://aletheadarcy.files.wordpress.com/2010/02/736335.jpg и не съм имала проблеми.

cvety1996
10-29-2011, 13:53
Колко струва тази на Голден Роуз,която си си взела?Аз имах съпо писалка на есенс,но не съм доволна от нея.Също като товята.