PDA

View Full Version : Посъветвайте ме



DogShit
10-25-2011, 15:08
Скъпи съфорОмници, бих искал да ви попитам за няколко съвета. Утре ще излизам с едно момиче. Красива е, много чаровна и имам чувството, че едно обикновено кафенце няма да върже нещата. Въпросното момиче ме харесваше преди, но аз имах приятелка тогава и не можех да направя нищо, та да не се налага да я отрежа. Оттогава минаха кажи-речи 2 години и сега изведнъж просто реших, че искам да изляза с нея. Да не говорим, че оттогава почти не сме се виждали. Тя се съгласи да излезем, но аз просто не знам какво да правя. :D Постянно ми изплуват мисли в главата как седим и мълчим с часове и почва да ми се гади направо. :? Искам така да се каже всичко да е перфектно, а не знам какво изобщо да правя. Ако може се отнесете сериозно и ми дайте съвети за теми на дискусия и такива неща и изобщо как обичат момичетата да протича една среща. Мерси предварително! Поздрави :)

lubovvv
10-25-2011, 15:11
Отидете на кино! Там е тъмничко и е приятна обстановка за двама души

DogShit
10-25-2011, 15:14
Отидете на кино! Там е тъмничко и е приятна обстановка за двама души Не знам, прекалено е банално, а и някакси прекалено силно издава намеренията ми. Мерси все пак

ZeroPoinT
10-25-2011, 15:19
Някакво романтично място, де а знам.

lubovvv
10-25-2011, 15:20
Отидете на кино! Там е тъмничко и е приятна обстановка за двама души Не знам, прекалено е банално, а и някакси прекалено силно издава намеренията ми. Мерси все пак
Е защо пък да издава намеренията ти? Това е просто някой готин филм с добра компания :P Разбирам да отидете на някое самотно място сред природата , по ще се разбере какво искаш, но...ти си преценяваш де...

badsector
10-25-2011, 15:41
На кино нищо няма да постигнеш. По-добре просто се разходете и си говорете.

Loken
10-25-2011, 15:47
На кино нищо няма да постигнеш. По-добре просто се разходете и си говорете.

+1

leadyflame
10-25-2011, 16:36
Ако не е студено една дълга разходчица е добра идея, ако не някое по забутано заведение с тиха музика в най-забутаната маса сядате и си говорите.

Salom
10-25-2011, 16:42
Не се притеснявай! Тема за разговор винаги се намира.
Днес бях в същата ситуация. Мислех, че нищо няма да може да с кажем, а всъщност постоянно преминавахме от тема в тема... Номерът е просто да започнеш. После всичко върви...
Следващият път ще отидете на кино :)

И така...

blaaablaaablaaa
10-25-2011, 16:44
Ако е за кино, нека да не е някакъв супер тежък филм, ами нещо по-приятно. И... След това някъде другаде - ако е за едното кино, може да си дръпне филма и вкъщи. Там няма нито да си кажете нещо, нито да видите очите на другия. Така че "излизане", поне за мен, не е само до киното. Преди те е харесвала, така че се успокой. По-вероятно е тя да се измъчва много повече в този момент.

cigarettekisses
10-25-2011, 20:27
Преди те е харесвала, така че се успокой. По-вероятно е тя да се измъчва много повече в този момент.
Дам.Недей да го мислиш толкова и всичко ще е наред.