PDA

View Full Version : Огромен проблем с Nokia 5230 xpressmusic



blader
10-25-2011, 15:15
Проблема се състои в това че телефона когато е отключен не реагира на нищо...постоянно вибрира на някви импулси(не постоянно а някак накъсано...) и сякаш някой постоянно натиска червената слушалка...а touch screen-а уж работи но отчита докосването на грешно място(всмисъл...отчита че съм докоснал някоя от иконите на началния ми екран като съм натиснал малко по-горе от нея...)...
И всичко това става още по-странно поради факта че на моменти всичко е наред...пробвах всичко...ресетвах го...извадих му картата памет...държах го без батерия 10-ина минннути...ама нищо не проработи...някой път тръгва нормално и пак се прецаква а някой път направо така си и тръгва...Моля ви много спешно ми трябват варианти щото много го използвам тоя телефон и имам голяма нужда от него...

vasilena800
10-26-2011, 15:39
Амим да ти кажа не знам как да си оправиш телефона , явно никой не знае щом не ти е писал нищо , но те съветвам да отидеш там от където си си го купила и да попиташ в магазина . :)
успех

JuStIc3
10-26-2011, 16:02
Като за начало се сещам единствено да си калибрираш телефона. Не мога да ти кажа точно за този модел как става но не пречи да опиташ докато някой друг се намеси .. Търси някъде в опциите на дисплея калибриране или нещо от сорта.