PDA

View Full Version : Въпрос за Ескапел.



Stufec
10-25-2011, 16:06
Привет на всички, имам два малко неприятни въпроса.
С приятелката ми решихме да пробваме без презерватив ... акта продължи около 1 мин ... не съм свършвал в нея нито съм бил на косъм от свършване - след това сложих презерватив и продължих. Проблемът е там, че сме тъпи и съвсем "случайно" се оказа, че тя била в овулация :grin: ... -.- Тук е първият ми въпрос ... голям ли е шансът за забременяване (предполагам-да), но все пак питам защото и двамата се късаме от притеснение.
Вторият ми въпрос е ... Ескапел има ли някакво действие ако се употреби след 3ти ден от половия акт ...
Мерси за отговорите предварително ...

Съжалявам, че трябва да сте свидетели на поредна тема от този вид... не е че сме сексуално необразовани ... просто сме заплеснати идиоти...
шит хапенс

DragonLady
10-25-2011, 16:20
По първият ти въпрос, щом е било само за минутка, дори и да е била в овулация, шанса ти да си изпуснал предеякулационна течно точно тогава е много малък, а дори и това да е станало шанса тя да е бременна е още по нищожен. Все пак става дума за една минутка ;)
По вторият ти въпрос: Не, няма да има ефект!!! Ескапел се пие ДО 72 часа от рисковият полов акт.

пс преди да стане това без презерватива свършвал ли си?

silverRose
10-25-2011, 16:33
Да не пие ескапел, защото хапчето много обърква хормоните. Както ти казаха, вече няма и смисъл - минало е много време. Просто изчакайте 1седмица след акта и направете тест за ваше успокоение :)

Stufec
10-25-2011, 16:34
за съжаление работата е там, че - да -.-
Но, мина време след като свърших и се измих възможно най-обилно....
Работата е там, че бяхме на купон и доста неща ми отбягват -.- то как иначе ще стане тая тъпотия -.-

granger
10-25-2011, 16:52
Както ти каза DragonLady , щом е била в О , шанс има , малък е ,но в ниаккъв случай не и давай ескапел.Най-вероятно и няма нищо , ама след 12 дни да си направи тест ,ако се притеснявате толкова.
Все пак не вярвам да и има нещо :o

DragonLady
10-25-2011, 17:13
за съжаление работата е там, че - да -.-
Но, мина време след като свърших и се измих възможно най-обилно....
Работата е там, че бяхме на купон и доста неща ми отбягват -.- то как иначе ще стане тая тъпотия -.-

След като си се изпразнил 1вият път изпика ли се?
Ако не си е възможно по семепровода да е останала сперма и по време на тази една минута без, заедно със течността, която по принцип си излиза от пениса, когато си възбуден, да е излязла и малко сперма, която от своя страна да направи фала. Така, че 14 дни след акта мацката да си направи тест за бременност.

annonimnna
10-25-2011, 18:43
Ескапел и да пие няма да има ефект.
Шанса е доста малък... Но все пак го има.
Не бързайте да се притеснявате. Тест-а ще покаже.
Успех, дано всичко е ОК :)

imamkrasivouho
10-25-2011, 19:42
Ако не са минали 3 дни - тя да реши дали да й купиш. За последиците прочети на листовката.
Ако са минали 3 дни- забрави ескапел да подейства :?

asdzxccc
10-25-2011, 19:48
ескапела няма да помогне, но след 12 дни както казаха по-горе и купи тест, защото може шансът да е малък, но все пак знаеш законът на Мърфи ?

Stufec
10-25-2011, 22:33
Филията винаги пада с намазаното надолу -.-


След като си се изпразнил 1вият път изпика ли се?
Както казах доста неща ми отбягват -.- но както и да е ... вече нищо не може да се направи освен да се чака ...

Иначе, Мерси много за отговорите :) Ще направим тест в скоро време пък ще видим ... ако е отрицателен ще черпя ... ако е положителен ....... па ще черпя :D :D :D

Ronnan
10-26-2011, 06:04
Последната година, все така се получава, че с приятелката ми, правиме големи серии точно когато е в овулация, без да сме ползвали презервативи. Става въпрос за поне час секс, по няколко пъти на ден, като съм стигал буквално до ръба (едно мръдване и ще прекрача границата) и до сега нищо не се е случило.

Принципно процеса на забременяване си е истинско чудо, и дори при перфектни условия, са еденици тези които забременяват от първия път. Така че спокойно в твоя случай, шанса е повече от минимален. Това не означава естествено да не се пазите. При нас с приятелката ми евентуална бременност, не би била проблем. И без това вече почнахме да преминаваме идеалните години за дете, така че бременноста просто ще ускори малко плановете :).