PDA

View Full Version : Подарък за приятелят ми ( спешно )



DragonLady
10-25-2011, 17:56
Привет! Утре с приятелят ми правим 1 месец, но няма да можем да се видим за жалост, но пък петъка ще сме цял ден заедно, та си мислех утре да му купя някакъв подарък за един месец заедно, но и на идея си нямам какъв и дали изобщо е уместно да го правя при положение, че е минал само 1 месец.
Идейте, който отхвърлих са:
часовник - искам да е по скъп и по хубав така, че това за 6 месеца
чаша/рамка с наша снима - не са ни хубави общите снимки :D а и е рано все още
колан - носи колан, ама ддз не ми се вижда удачно
някакъв сувенир - че на кой му трябва прахосъбирачка ....

Е дайте някоя идейка моля :)

tuzaro
10-25-2011, 17:57
часовник е най-якия подарък, винаги съм искал някоя да ми го подари ама...

Sh@d0w
10-25-2011, 17:58
За един месец няма смисъл, обикновено лично аз празнувам 6 месеца.

DragonLady
10-25-2011, 17:58
часовник е най-якия подарък, винаги съм искал някоя да ми го подари ама...
Съгласна съм, ама тая идея си я пазя за 6 месеца :D

Goddess
10-25-2011, 17:59
Ами...портфейл, хубава запалка (ако пуши), коланът също не е лоша идея... :)

leadyflame
10-25-2011, 18:00
По принцип не виждам смисъл от подараци по случай някакви си месеци, по-добре ще е ако подаръка не е по повод месец 2 и т.н.

tuzaro
10-25-2011, 18:00
часовник е най-якия подарък, винаги съм искал някоя да ми го подари ама...
Съгласна съм, ама тая идея си я пазя за 6 месеца :Dна мен за тва сигурно не са ми подарявали щото 6 месеца са си много време.

NightGuardian
10-25-2011, 18:02
Портфейла и колана ми харесват. Ама като кажем портфейл и колан , наистина да са такива. Друго освен да се почерпите взаимно някъде , само двамата , друго трудно бих измъдрил за един месец връзка. :-o

sapphire5
10-25-2011, 18:07
Пуши ли?

DragonLady
10-25-2011, 18:10
И на мен ми беше минала през главата тая идея за протфейл. А можете ли са ме ориентирате в цените за един хубав мъжки протфейл ( моето прокмоне въпреки, че е голямо и бих казала луксозно беше 8 лева ама знам ли, мъжките сигурно са по скъпи )? Парит не са ми проблем, щом става дума за него няма да ги пестя.

DragonLady
10-25-2011, 18:10
Пуши ли?

Не :)

Goddess
10-25-2011, 18:14
Ами в Арт вървят около 30-40 лева портфейлите, но са хубави и от естествена кожа. :)

Едит: А даже преди имаше някакви отстъпки или промоции - портфейл + колан. :)

NightGuardian
10-25-2011, 18:16
Разгледай има специални магазини , само за колани , портфейли , мъжки чанти , всичките кожени. :)

И едно 50 лева приготви. :D

ruriiina
10-25-2011, 20:22
За един месец няма смисъл ти да вземаш..ако той ти купи-купи, ако не бъдете щастливи :) Или ако държиш толкова, идея е от тези традиционните сърчица за Свети Валентин,дребно и сладко :-)

marin4itu
10-25-2011, 20:37
Няма смисъл от подаръци за 1 месец.. За мен празник е годишнината.

NomNomNom
10-25-2011, 21:40
О, аз произволно ако видя нещо го купувам, последно му взех магнитче- рошава глава на котка за хладилник.
Разни свещи , глупости, без повод.
Или му правя торта ;д

badsector
10-26-2011, 08:32
Вземи си някакво много еротично бельо и бутилка готино червено вино :)

NightGuardian
10-26-2011, 08:34
Или му правя торта ;д

дано има повече като тебе.

DeathRogue
10-26-2011, 08:44
Парфюм..Bvlgari Aqua ти препоръчвам, но и те не са евтини..или, ако пие, едно шише марков алкохол :] аз бих се зарадвал..за сантименталните подаръци наистина е рано още. Порфейл също не е лоша идея.BTW чувал съм, че двойките не е хубаво да си подаряват часовници, щото измервали времето през което ще сa заедно, но ако не си суеверна..часовника е супер подарък \:D/

DeathRogue
10-26-2011, 08:49
Ако искаш повече съвети, добре ще е да разкажеш за него от какъв спорт се интересува например.. кво прави през свободното си време..А това с еротичното бельо и шишето вино е повече за 14-ти февруари..въпреки, че на нас все тва ни е в главата (гаджето ти по еротично бельо с червено вино в ръка..все едно сънува човек) :D

anonymous708973
10-26-2011, 10:11
Вземи си някакво много еротично бельо и бутилка готино червено вино :)

Я кажи какво е за теб еротично бельо, че ми е интересно дали представата ни е обща :)

За един месец аз бих го отвлякла някъде без предупреждение - на пикник, примерно. Хайде, сега е студено, затова можеш да цъфнеш пред тях с кошница за пикник (мизерни пари от магазин за едно левче), пълна с разни вкусотии и да се разположите на центъра на хола на земята :) Готино ми се вижда.

Да му направиш нещо за хапване също е готино. Има безброй супер вкусни и много лесни десертчета, на които ще се израдва, ако обича сладко. (Тирамису-то например се прави лесно :) )

Малко се отклоних, но идеята ми беше, че аз купувам подарък, ако имам възможност да отделя по-голяма сума, защото обикновено не се вмествам в тесен бюджет :Д :Д, та ако нямаш тая възможност - недей. Портфейл - 40-50 лв от Арт 93. Ако ги нямаш, нещо нематериално :)

DragonLady
10-26-2011, 13:33
Ами какво да ви кажа за него.
Не пие, не пуши не спада към оня тип момчета - плейбойчета, феншънчета
Не спортува ( не му остава време за това ), има кола, която си кара всеки ден. Обича аниме и онлайн игри, много запален на тема компютри ( може да разглоби и сглоби компютър за 0 време ).

пс утре следобеда, след университета, ще ходя да му купувам подаръка ( яд ме е, че днеска нямаше как да се видим, ама шанс какво да се прави )
иначе си мисля да направя и едни домашни сладки, които според баща ми правя много добре :)

NomNomNom
10-26-2011, 13:35
( може да разглоби и сглоби компютър за 0 време ).
И аз :lol: .

Иначе, вземи някакви сладкиши и ги хапнете заедно .
Аз това бих направила.
Примерно с колата му отидете в някоя рандом градинка и се кефете на времето, разходете се ако не е студено и т.н.

ruriiina
10-26-2011, 19:41
еми хайде честит ви един месец тогава и бъдете щастливи :-)

crazy2rumzy
10-27-2011, 19:17
Ако е суеверен не му купувай часовник! Защото: подаряването на часовник на близък човек не е подходящо, тъй като се смята, че часовника отброява времето до раздяла.