PDA

View Full Version : Бой



fosfora
10-25-2011, 19:27
+5

ZeroPoinT
10-25-2011, 19:36
Извинявай, проблемът е, че не удряш първи?!?

ImmortalSportFreak
10-25-2011, 19:52
Стига сте се били бе хора.. о.О Вземи се ограмоти малко по-добре,вместо да се чудиш как да Одариш някой и да го заболи ПОИЧЕ. 8-)

tafcho1914
10-26-2011, 12:56
Не обръщай внимание на разбирачите и на учителите по български . А по темата - най-важното нещо е да не те е страх и да не ти пука за нищо . Единственото за което трябва да мислиш е победата. Хубаво нещо е изненадата и първият удар. Като удариш един път , няма да спираш - правиш му серия докато не падне . Ако те блокира и е по-добър в борбата и тръгва да те хваща и събаря , правиш крачка назад и контра . Само бой . :o

ZeroPoinT
10-26-2011, 13:00
Не обръщай внимание на разбирачите и на учителите по български . А по темата - най-важното нещо е да не те е страх и да не ти пука за нищо . Единственото за което трябва да мислиш е победата. Хубаво нещо е изненадата и първият удар. Като удариш един път , няма да спираш - правиш му серия докато не падне . Ако те блокира и е по-добър в борбата и тръгва да те хваща и събаря , правиш крачка назад и контра . Само бой . :o

:lol: Това, което ти каза, ще те повали вместо да ти помогне. Отиди на карате и научи малко от психологията му.

tafcho1914
10-26-2011, 13:03
Не обръщай внимание на разбирачите и на учителите по български . А по темата - най-важното нещо е да не те е страх и да не ти пука за нищо . Единственото за което трябва да мислиш е победата. Хубаво нещо е изненадата и първият удар. Като удариш един път , няма да спираш - правиш му серия докато не падне . Ако те блокира и е по-добър в борбата и тръгва да те хваща и събаря , правиш крачка назад и контра . Само бой . :o

:lol: Това, което ти каза, ще те повали вместо да ти помогне. Отиди на карате и научи малко от психологията му.
Аз лично така действам , защото имам опит в ударите от бокса .

xXxAngerfisTxXx
10-26-2011, 13:25
носиш едно от тези и си недосегаем
http://www.bszone.info/test/wp-content/imagescaler/73b54998c430dfac24bb48b9428a8f05.jpg

Loken
10-26-2011, 14:12
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ZeroPoinT
10-26-2011, 15:21
Ама то това си е трол...

DogShit
10-26-2011, 16:10
носиш едно от тези и си недосегаем
http://www.bszone.info/test/wp-content/imagescaler/73b54998c430dfac24bb48b9428a8f05.jpg Ти с такива ли биеш първокласниците? :shock:

awerw
10-26-2011, 17:08
Не обръщай внимание на разбирачите и на учителите по български . А по темата - най-важното нещо е да не те е страх и да не ти пука за нищо . Единственото за което трябва да мислиш е победата. Хубаво нещо е изненадата и първият удар. Като удариш един път , няма да спираш - правиш му серия докато не падне . Ако те блокира и е по-добър в борбата и тръгва да те хваща и събаря , правиш крачка назад и контра . Само бой . :o

:lol: Това, което ти каза, ще те повали вместо да ти помогне. Отиди на карате и научи малко от психологията му.
Карате :razz: Ако ти се налага да се биеш наистина хубаво е да удариш пръв и все пак не се знае какво ще стане, най-важното е да не се спичаш, мислиш единствено как ще го биеш и го биеш докато не остане безпомощен или докато не ви спрат.

XinZhao
10-26-2011, 17:34
Ей, с много майстори се напълни, значи... ама се в тийн форуми :-D
"Лъжа #4”Ще ви нападнат по определен начин”

Лъжа #5”И тогава той ще стои пасивно докато го млатите…"
Както ти казаха, спри да се правиш на бияч и се хвани да правиш нещо смислено, като учене.

awerw
10-26-2011, 17:47
А ти си голям майстор като копваш нали :lol: :lol:
http://knivesbg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=23&Itemid=32

GLaDOS
10-26-2011, 17:47
Ами съжалявам ,бате ,ама си путка . Че и не много грамотна ... няма лек , най-малко по форумите ! :lol: :lol: :lol:

someonerandom
10-26-2011, 18:39
А ти си голям майстор като копваш нали :lol: :lol:
http://knivesbg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=23&Itemid=32
То си личи,че е копнато.И всеки,който се е интересувал онлайн малко повечко за нещо,свързано с бойни изкуства,ще го знае.Това обаче не го прави по-малко истина.
Лично аз бих те посъветвал да зарежеш боя и да се концентрираш върху по-нормалните и важни неща в живота,като междувременно се понаучиш и да пишеш.
Ако настояваш,има 2 съвета:
1)Тръгвай по улиците/автобусите и гледай като Рамбо,след като ти скочат 10ина пъти,ако не си умрял или не си получил психичен срив,довел до неудържимо желание да седиш в ъгъла,свит в ембрионална поза,плачейки,ще свикнеш да носиш на бой и ще ти е по-лесно.
Или пък още ще е същото като сега,обаче хората ще се стряскат,като ти погледнат лицето.

2)Запиши се на някакъв спорт.Бойните спортове са за предпочитане,въпреки че горе-долу всичко ще ти даде някакво количество увереност,по простата причина,че всеки спорт развива физическа сила и бързина.

XinZhao
10-26-2011, 18:46
А ти си голям майстор като копваш нали :lol: :lol:
http://knivesbg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=23&Itemid=32
Сигурно кавичките показват, че цитирам нещо. (facepalm) :lol:

psychopath
10-26-2011, 21:56
мен пък ме е страх, когато съм повалил жертвата ...да му туря ножа или да му размажа тиквата с подходящ за целта предмет. :(

Camaro
10-26-2011, 23:41
Всеки човек може да се бие :D Няма такова нещо Не мога да се бие ... Всичко е до психиката .Друг е въпроса ако те е страх от човека срещу теб

xxKiFlAxx
10-27-2011, 00:47
Meчта ми е
дано умретее всички момчета!
БОКЛУЦИ

ZloboMiR
10-27-2011, 03:22
А ти си голям майстор като копваш нали :lol: :lol:
http://knivesbg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=23&Itemid=32
То си личи,че е копнато.И всеки,който се е интересувал онлайн малко повечко за нещо,свързано с бойни изкуства,ще го знае.Това обаче не го прави по-малко истина.
Лично аз бих те посъветвал да зарежеш боя и да се концентрираш върху по-нормалните и важни неща в живота,като междувременно се понаучиш и да пишеш.
Ако настояваш,има 2 съвета:
1)Тръгвай по улиците/автобусите и гледай като Рамбо,след като ти скочат 10ина пъти,ако не си умрял или не си получил психичен срив,довел до неудържимо желание да седиш в ъгъла,свит в ембрионална поза,плачейки,ще свикнеш да носиш на бой и ще ти е по-лесно.
Или пък още ще е същото като сега,обаче хората ще се стряскат,като ти погледнат лицето.

2)Запиши се на някакъв спорт.Бойните спортове са за предпочитане,въпреки че горе-долу всичко ще ти даде някакво количество увереност,по простата причина,че всеки спорт развива физическа сила и бързина.

+1

Боят НИКОГА не решава нещата. В единият случай ще те набият (а с вашия детски акъл може да те и убият, или поне осакатят). Във вторият случай ти ще си от другата страна и ще те затворят в някоя приятна институция, където не само ще свикнеш да носиш на бой, но може и насила да откриеш любовта на живота си. Така че си разрешавай комплексите по друг начин.
Да, възможно е да те предизвикат и да нямаш избор, но въобще не звучи така.

vanitu
10-27-2011, 10:39
Защо въобще трябва да се биеш? Това решава ли проблемите? - НЕ! Само усложнява нещата още повече.. Ти да не си седнал да мислиш "кво ше стане ако се сбиеш" ?? То като се ядосаш само си излиза, ама не е правилно, нещата не се решават с БОЙ! :?

psychopath
10-27-2011, 15:34
Meчта ми е
дано умретее всички момчета!
БОКЛУЦИахахаххах аххахаха
ахахах

GLaDOS
10-27-2011, 22:50
Meчта ми е
дано умретее всички момчета!
БОКЛУЦИ
А на мен мечтата си ми ти :-)

ХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХА ХАХА

npp
10-28-2011, 18:41
боищата са опасни, например не дай Си Боже можеш да си останеш обезобразен или сакат за цял живот

awerw
10-28-2011, 18:55
Meчта ми е
дано умретее всички момчета!
БОКЛУЦИ
А на мен мечтата си ми ти :-)

ХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХА ХАХА

Да те гангбангнат 10 като него :lol:

awerw
10-28-2011, 18:56
А ти си голям майстор като копваш нали :lol: :lol:
http://knivesbg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=23&Itemid=32
Сигурно кавичките показват, че цитирам нещо. (facepalm) :lol:
Не каза нищо съществено, не разбра ли какво ти казах ?