PDA

View Full Version : Огромен проблем!!Помощ!!



Bonbonkataaa
10-25-2011, 19:40
Здрасти хора!!Имам един огромен проблем!Така значи майка ми и баща ми са скарани с баба ми и дядо ми!И с някой от другите роднини!!Това ужасно ми тежи,защото баща ми не иска да си виждам с тях!!И ми е ужасно тежко това дори е от почти година!!Таа от време на време се случва да ги видя и да си поприказваме за десетина минути,но не е като да ги виждам няколко пъти в седмицата да ходя на гости и на разходки с тях!!МОЛЯ ПОМОЩ!!! :(

ImmortalSportFreak
10-25-2011, 20:00
Дано скоро да се сдобрят... толкова близки роднини да се скарат и чак баща ти да не ти дава да ходиш при баба ти и дядо ти.. тр да е мн сериозно това о.О

Кажи на вашите,че ще ходиш някъде с приятели и през това време отиди да видиш баба ти и дядо ти. ;)
Успех! :)

Bonbonkataaa
10-25-2011, 20:09
Дано скоро да се сдобрят... толкова близки роднини да се скарат и чак баща ти да не ти дава да ходиш при баба ти и дядо ти.. тр да е мн сериозно това о.О

Кажи на вашите,че ще ходиш някъде с приятели и през това време отиди да видиш баба ти и дядо ти. ;)
Успех! :)Благодаря ти!! :) :) :)

xxKiFlAxx
10-25-2011, 21:37
Моите родители са скарани всеки с техните :D тва не пречи да се виждам с бабите ми. Това аз решавам не те!

Noja
10-25-2011, 23:29
Кажи им пословижата за Дядото и куката може и да се трогнат.

Живял някога един дядо имал си син, внуче и снаха. Гледали го, грижели се за него. Дошло време остарял изнемощял стареца почнал да изисква повече грижи. Тогава невестата рекла на мъжа си да го махне от вкъщи за да не пречи, тои се съгласил. Взел една кука и го завлякал на торището. Внучето видяло всичко и взело куката. Когато баща му го видял го попитал за какво му е тази кука.
-Как за какво, като остарееш да има с какво да те извлеча на точището.
Бащатат се засрамил, върнал се вдигнал дядото на ръце пременили го в нови дрехи и от тогава не давал и дума да се каже за него.
Дето старо не се почита, там за добро недей пита.
Български народни мъдрости.

При едни достатачно интелигентни и обичащи се хора не би трябвало дадена разправия да бъде пречка за общуване. Винаги може да се търси ако не нормално решение, то поне компромисен варянт.

П.П. Еи така от любопитство мислиш ли, че причината поради която не общуват е основателна.

kyon
10-26-2011, 05:19
Обясни на баща ти, че ТЕ са се скарали с тях, а не ти.
Ако с разговори не се получава се наложи. Няма как такова нещо да ти забранява..

Mi6inka
10-26-2011, 06:58
Обясни на баща ти, че ТЕ са се скарали с тях, а не ти.
Ако с разговори не се получава се наложи. Няма как такова нещо да ти забранява..