PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче



Incineerate
10-25-2011, 20:03
Знам че най-вероятно ви е писнало от такива теми , ако е така просто не четете.

От известно време харесвам едно момиче от моето училище. Дори още не сме се запознали , просто като я видя и не мога да кажа нищо, един вид като я видя и ми става по хубаво , оправя ми се малко настроението ако ми е кофти например. Със една съученичка са приятелки (така я видях за първи път , тя дойде в стаята ни). Тя учи на долния етаж на училището. Разбрах, че наскоро с приятелят и са се разделили. Пиша тук, защото искам съвет поради простата причина че нямам абсолютно никакъв опит в това.Аз съм на 15 а тя е на 16 ако има значение .

SisiStrange
10-25-2011, 20:07
Иди и я заговори, покани я на среща. Повярвай ми, няма страшно. Няма да те изяде.

Incineerate
10-25-2011, 20:10
Просто имам чувството че нямам шанс ...

SisiStrange
10-25-2011, 20:14
Просто имам чувството че нямам шанс ...
Ами има само един начин да разбереш дали е така. :wink:

DogShit
10-25-2011, 20:16
и аз

lovemybaby
10-25-2011, 20:20
deistvai napravo .. pokani momicheto puk kakvoto stane :) :)

cigarettekisses
10-25-2011, 20:24
Иди и я заговори, покани я на среща. Повярвай ми, няма страшно. Няма да те изяде.
Мхм,не знам как без да я познаваш си решил,че нямаш шанс.
Нищо не ти пречи да опиташ.

Incineerate
10-25-2011, 20:34
Лесно е да се каже .... Просто когато се се опитам да кажа дори здрасти сърцето ми почва да бие по бързо и един вид запецвам ...

eXxXciTeD
10-25-2011, 20:47
Лесно е да се каже .... Просто когато се се опитам да кажа дори здрасти сърцето ми почва да бие по бързо и един вид запецвам ...
Имаш два варианта, да гледаш как докато прицепваш някой отворко и приказва глупости и тръгва с нея, това да се повтори толкова пъти колкото е нужно за да се осъзнаеш...втория е просто да го осъзнаеш сега, първият е доста по-труден.

LoveDrunk
10-25-2011, 20:51
Лесно е да се каже .... Просто когато се се опитам да кажа дори здрасти сърцето ми почва да бие по бързо и един вид запецвам ...

Ако наистина си толкова стеснителен, когато става въпрос за това момиче, пробвай следващия път като я видиш да я зяпаш докато тя не те види. После просто й се усмихни леко. И не се спичай така, като събереш смелост просто иди и й кажи здрасти да се запознаете. Ако имате общи приятели още по-добре.

ledenakrasota
10-25-2011, 20:51
Не се дръж като приятел, че като те хване за разтуха и нещата ще се провалят. Бъди последователен. Разсмивай я, когато й е тъжно. Покажи й веселото момчето у теб. Не просто един от многото приятели, на които да разчита в нужда.

Завържи нещо, за което да я заговориш-общи познати, някаква случка... :)

Noja
10-25-2011, 21:38
Ем запознаи се бе, кво като е с твоита съученичка заговаряш е нещо първо нея после и вметваш питаи твоита приятелка и готово, пък и да те отреже поне си опитал, може и заради теб да идва в стаята.

П.П. Трябва да сме оптимисти.

gabsit000
10-26-2011, 06:06
Просто имам чувството че нямам шанс ...
Ами има само един начин да разбереш дали е така. :wink:


това ти е грешката,защото ЗНАЕШ че нямало да имаш шанс,е пробвай да видиш няма ли да имаш,просто не бъди с големи очаквания,за да не се разочароваш :) късмет ..

nolovexxx
10-26-2011, 18:21
И аз съм като теб! Само че съм момиче и харесвам едно момче от другия клас :D Гледаме се понякога :oops: :-P :D и сме на един етаж..

kyon
10-26-2011, 19:59
И най - красивите са отхвърляни. Всеки има различен тип и трябва да си избиеш от главата 'нямам шанс'. Колкото и банално да е.. всеки е уникален.

Incineerate
10-27-2011, 10:01
Днес пак дойде в стаята ни , щях да я заговоря но все има някой около нея , и ако се отида имам чувството че ще изглеждам като пълен глупак . Все се оглеждам по коридорите дали няма да мине , но не ....

vanitu
10-27-2011, 10:25
Не сериозно иди при нея и й кажи поне едно "здрасти, как е", няма от какво да се срамуваш, няма да те изяде, и неразбирам защо си мислиш,че нещата нямали да станат като дори не си се запознал с нея.

Incineerate
10-28-2011, 12:04
Днес имах идеалния шанс ,който бе провален от 2ма идиоти, които се пишат мои приятели ... :(

svodnika
10-28-2011, 12:49
Просто имам чувството че нямам шанс ... прав си

sapphire5
10-28-2011, 13:05
Ако не се опиташ да я заговориш, няма как да разбереш дали имаш шанс.

vladighpo
05-08-2012, 14:06
пи4 аз имам същия проблем обаче аз сам твърде срамежлив за да отида да говоря с нея плюс това и двамата сме от един град а тои е малък и като нищо всички сте ми се подиграват та ако някаои знае какво да правя плс помогнете

Chacho
05-08-2012, 14:14
пи4 аз имам същия проблем обаче аз сам твърде срамежлив за да отида да говоря с нея плюс това и двамата сме от един град а тои е малък и като нищо всички сте ми се подиграват та ако някаои знае какво да правя плс помогнете

Няма за какво да ти се подиграват. Единственият начин е да забравиш за срама си.

vladighpo
05-08-2012, 14:18
Няма за какво да ти се подиграват. Единственият начин е да забравиш за срама си.

не е тва проблема ако бесше сама щях някак си да сабера смелост но (тя пътува с едно друго момиче) ако отида да я заговоря но и да го направя ще се изложа защото незнам какво да и кажа ще зацепа и сам до там

Chacho
05-08-2012, 14:25
Това не е излагане. Знаеш ли кога се подиграват? Когато нищо не правиш. Почти всяка жена ще те смята за мижитурко и грешка в живота, ако нямаш смелостта да поемеш риска да се изложиш. Всеки може да играе на сигурно. Заговори я пред другата, по-настоятелно и все пак дружелюбно. Ако направиш нещата като хората, едната ще ти даде номера си, а другата ще й се разтреперят крачетата, че приятелката й е намерила мъжага.

И не ти трябва да репетираш реплики. Подаряваш им присъствието си, подаряваш им и вниманието си, очаквай да са ти благодарни за това.

SmilezZz
05-08-2012, 16:12
пи4 аз имам същия проблем обаче аз сам твърде срамежлив за да отида да говоря с нея плюс това и двамата сме от един град а тои е малък и като нищо всички сте ми се подиграват та ако някаои знае какво да правя плс помогнете

И защо да ти се подиграват? Напълно нормално е да харесваш момиче и да пробваш да видиш дали ще се получи нещо. Няма защо просто да ти се подиграват. Така, че забрави срама (от него файда няма) и действай смело.

nick1896
05-09-2012, 18:30
Драсни ми на лично... Там ще ти обърна внимание.

Elinaaa
05-09-2012, 18:43
Трябва да е заговориш и да е поканиш на кафе
така ще разбереш дали имаш шанс

Djenka
05-09-2012, 19:21
Върви я заговори, закачи я... :)

Chacho
05-09-2012, 19:39
Върви я заговори, закачи я... :)

За дупето (mm)

tuzaro
05-09-2012, 19:57
Аз такива по 10 на ден си харесвам, много ми шарят очите

megiasas
05-29-2012, 11:16
М Започни с едно здрасти или просто и се усмихни когато се разминавате по коридорите ! Пиши и в скайп или ФБ хей или пък попитай за нещо 1

Lunin
05-29-2012, 11:17
М Започни с едно здрасти или просто и се усмихни когато се разминавате по коридорите ! Пиши и в скайп или ФБ хей или пък попитай за нещо 1

Я погледни датите и стига писа в теми от средновековието

Elizabettt
05-29-2012, 11:38
Може и да имаш шанс, опитай всеки е уникален сам по себе си не се притеснявай, а ако не стане не си сдухвай, поне ще си опитал

nelsii666
05-29-2012, 14:08
Ами,не искам да те отчайвам, но в днешно време едва ли някоя 16-годишна ще има нещо общо с 15-годишен. Съжалявам,ако е грубо,но поне в моя кръг така стоят нещата. Опитай все пак. Аз с удоволствие бих ти казала някои неща, но всяко момиче е индивидуално и си има свои слабости... Аз например харесвам по-романтичните, но непоследователни момчета,които на първо място трябва да ме разбират,да са ми приятели и тогава гаджета... Но сестра ми,харесва грубияните, и е запалена само по "любов"... Зависи тя какъв вкус има,и тя какво момче иска... Ти на първо място трябва да си себе си, но и трябва да намирате общи теми на разговор, за начало... :)