PDA

View Full Version : Не ме разбра... ;[



ewiow
10-25-2011, 20:08
.............................................

DogShit
10-25-2011, 20:13
Сигурно осъзнаваш що за стока е щом се отнася така. Според мен не заслужава да страдаш заради него. :(

SisiStrange
10-25-2011, 20:13
Приятелят ти е п*тка. Нормално е да има приятелки момичета. Не е проблем и ти сигурно не би ревнувала. Но да се държи по този меко казано унизителен за теб начин, да те наранява и да не те зачита въобще, не е в реда на нещата никак. Аз лично бих го скъсала и да си ходи при оная като не може да спазва нормална приятелска дистанция.
Според мен заслужаваш нещо повече и животът ти ще стане доста по-спокоен, ако ме послушаш. Сега ще поплачеш малко, че сте скъсали, ще ти е гадно известно време, но после ще се радваш, че си се отървала навреме.

DogShit
10-25-2011, 20:15
Приятелят ти е п*тка. Нормално е да има приятелки момичета. Не е проблем и ти сигурно не би ревнувала. Но да се държи по този меко казано унизителен за теб начин, да те наранява и да не те зачита въобще, не е в реда на нещата никак. Аз лично бих го скъсала и да си ходи при оная като не може да спазва нормална приятелска дистанция.
Според мен заслужаваш нещо повече и животът ти ще стане доста по-спокоен, ако ме послушаш. Сега ще поплачеш малко, че сте скъсали, ще ти е гадно известно време, но после ще се радваш, че си се отървала навреме. Би скъсала с него? :razz: :lol: 8-)

Bozichko
10-25-2011, 20:16
Оф, пак ли ти.... http://www.insomnia.gr/uploads/1290642738/gallery_63654_40_1180.gif

SisiStrange
10-25-2011, 20:16
Приятелят ти е п*тка. Нормално е да има приятелки момичета. Не е проблем и ти сигурно не би ревнувала. Но да се държи по този меко казано унизителен за теб начин, да те наранява и да не те зачита въобще, не е в реда на нещата никак. Аз лично бих го скъсала и да си ходи при оная като не може да спазва нормална приятелска дистанция.
Според мен заслужаваш нещо повече и животът ти ще стане доста по-спокоен, ако ме послушаш. Сега ще поплачеш малко, че сте скъсали, ще ти е гадно известно време, но после ще се радваш, че си се отървала навреме. Би скъсала с него? :razz: :lol: 8-)
Амии да? :-o
Нещо не те разбрах. 8-)

Goddess
10-25-2011, 20:21
Абе какви са тия приятели, дето имате ? :-o Това е недопустимо за мен. Моят приятел изобщо не би си позволил подобно нещо, а дори и да си позволи, види ли, че не ми допада - веднага се извинява и се поправя.
Ако държеше на теб, едва ли щеше да върши неща, с ясното съзнание, че могат да ви костват връзката. Явно му е все тая. Заеби го, не си заслужава.

ewiow
10-25-2011, 20:21
Bozi4ko - Da , pak az... :-k

Thundarr
10-25-2011, 20:28
Щом знае, че го ревнуваш и продължава да го прави, значи както казаха по-нагоре, приятелят ти е П*ТКА която се нуждае от внимание. В такъв случай щом твоето не му е достатачно го лиши и от него! Да си ходи при онази с устните.. не страдай заради такива няма да е последния който ще ти мине през ръцете. :) 8-)

liliii
10-25-2011, 21:43
Приятелят ти е п*тка. Нормално е да има приятелки момичета. Не е проблем и ти сигурно не би ревнувала. Но да се държи по този меко казано унизителен за теб начин, да те наранява и да не те зачита въобще, не е в реда на нещата никак. Аз лично бих го скъсала и да си ходи при оная като не може да спазва нормална приятелска дистанция.
Според мен заслужаваш нещо повече и животът ти ще стане доста по-спокоен, ако ме послушаш. Сега ще поплачеш малко, че сте скъсали, ще ти е гадно известно време, но после ще се радваш, че си се отървала навреме. Би скъсала с него? :razz: :lol: 8-)
Амии да? :-o
Нещо не те разбрах. 8-)Мръсно подсъзнание :-D
И аз подкрепям мненията преди мен.

Noja
10-25-2011, 22:00
Зеби ги. От такива хора и чеп за зеле маи не става.

robles
10-25-2011, 22:18
Наистина е по-добре да си без него. И аз съм минавала през такъв ад преди години и съжалявах, че не го бях оставила по-рано. В моя случай освен честото писане, имаше и намеци за секс и по-такива (според него) "бъзици".

Много е кофти, когато нещата вече са сериозни, да излезе нещо такова, супер трудно е да обърнеш гръб на човека, който обичаш, ама ТРЯБВА. Понякога не искаме, ама ТРЯБВА...

Запомни, че не бива да съжаляваш, той трябва да съжалява.. ама ми се струва, че е голям идиот и няма да го разбере. Колелото се върти, да знаеш ;)

Бих ти казала кво стана с този мой бивш, ама ще стане много дълго...

kyon
10-26-2011, 05:14
Приятелят ти е п*тка. Нормално е да има приятелки момичета. Не е проблем и ти сигурно не би ревнувала. Но да се държи по този меко казано унизителен за теб начин, да те наранява и да не те зачита въобще, не е в реда на нещата никак. Аз лично бих го скъсала и да си ходи при оная като не може да спазва нормална приятелска дистанция.
Според мен заслужаваш нещо повече и животът ти ще стане доста по-спокоен, ако ме послушаш. Сега ще поплачеш малко, че сте скъсали, ще ти е гадно известно време, но после ще се радваш, че си се отървала навреме. Би скъсала с него? :razz: :lol: 8-)
Амии да? :-o
Нещо не те разбрах. 8-)

Разбрал го е като "ш'т скъсам (секс)" :lol:

gabsit000
10-26-2011, 05:41
наистина не си заслужава да нараняваш себе си,че той не знае какво иска,да лесно е да ти казваме,колко е зле и как трябва да го оставиш,но ти сама трябва да преодолееш,че в случая трябва да си егоист и да следваш своето щастие,а той явно не е това за което си го мислила,знам какво е да настъпи края,няма да ти е лесно,но явно е за добро .. късмет и постъпи както мислиш за добре .. :)

Mi6inka
10-26-2011, 07:26
Остави го тоа пикльо да порасне малко и да надживее тези глупости... Не му показвай, че те боли...За какъв се мисли той? Има си приятелка и трябва да си я подкрепя, а не да и играе така сечено. Сериозно, голям е мухльо... не ставай глупава и ти като му позволяваш да се държи с теб така.

GossipGirl89
10-26-2011, 08:31
Права си до някаква степен да го ревнуваш. Аз на твое място също бих ревнувала. Нормално е да има приятелки момичета и в това няма нищо лошо, но да спазва някаква дистанция. Според мен е наясно, че се дразниш, но въпреки това си прави каквото иска просто, защото не му пука достатъчно за теб. Съжалявам, че го казвам, но така, както си представила ситуацията, точно това излиза... Зарежи го и не си трови нервите с човек, който чисто и просто не си заслужава.

Walle
10-26-2011, 13:40
Нищо ли не вдяна от това което си писахме на лични... Не трябва да ти пука с коя се занимава. Достатъчно е да знаеш, че не му пука за теб за да спреш да му обръщаш внимание. Края на нещо е началото на друго...
В случая си обречена на депресия и ревност, която по-нататък ще ти се отрази лошо във следващата връзка. Няма да се жениш за този я.

Аз лично ти благодаря за съветите, които ми даде, но в крайна сметка всеки знае най-добре за себе си! Не смятам, че някой друг тук, освен теб би ти помогнал. :-)

balu4ka
10-26-2011, 14:01
Ти може би вече си усетила,всичко вече е безмислено.Както виждаш ,яко те разиграва,а ти защото го обичаш си мълчиш.Ако ,това ми се случи на мен ,директно режа.Бива ли, подобно чудо?Мисли си ,че понеже имате дълга връзка и ти му имаш безрезервно доверие ,може да си кръшка . Ако те обичаше и държеше на теб ,нямаше да отделя толкова време на тая (шаврантия ),а на теб.Нямаше да си позволява да се тагва на нейни снимки ,да говори с нея по тела и да си пише с нея толкова много,че чак да вземе да те дразни.Ако иска да е с теб ,трябва да спазва някаква дистанция от тея..негови "приятелки"..

Пс:Поговори с него,ако не разбира от дума и естествено се окаже ,че ти си виновната ..нали понеже си "параноична,обсебена " и прочие.Му тегли голямата ножица и толкова.

robles
10-26-2011, 14:02
Не смятам, че някой друг тук, освен теб би ти помогнал. :-)

Така е, ние тук можем само да те нахъсваме, ама всичко зависи от теб в крайна сметка. Този няма да е първия, по който ще страдаш, за това се стегни и започни да свикваш и запомни това, което ти казах на лична ;д

Limitless
10-26-2011, 14:05
:evil: БАН ОТ МОЯ ЖИВОТ :) бих казал!

IlovEmyPuffYToY
10-26-2011, 14:36
Aми в моя клас (верно, че сме още нещо като пиклioвци още - демек 7 клас) има една двойка, от която момчето е много зле - мога да ти кажа, че е изфлиртувал с всяко момиче в даскалото, докато тече връзката им...Особено с една за мен грозна и глупава кранта (обаче "надарена" както казва тоой), с която наистина се държи по-така (не искаш да знаеш как) и това винаги става пред очите на гаджето му...Момичето нишо не казва, държи се сякаш не й пука, обаче се вижда, че не й е приятно....И той така си продължава без да подозира...Според мен, ако не му кажеш, той няма да знаае, че се държи незряло и ще си продължава, макар чеи даже да му кажеш, не вярвам да се промени..Абе има някои представители от този пол, с които не трябва да се замесваш...Абе най-добре го отрежи преди нешата да станали още по-зле...

Niakoitam
10-26-2011, 15:19
Е, ще се оправиш. Нали в една тема беше по сритването на задници :P

Zaharinka
10-26-2011, 15:49
На колко си?

ewiow
10-26-2011, 15:55
:)

Zaharinka
10-26-2011, 15:56
Еми не мисли тогава като 14-годишна,това са недопустими неща,аз бих го отрязала. :)

extreme16
10-26-2011, 17:42
Тегли му една майна и ти !! Боклук.