PDA

View Full Version : Дискусия



candy111
10-25-2011, 21:06
Според вас религиозно ли е съвременното българско,младежко общество? Аргументирайте се и защо :)

ZeroPoinT
10-26-2011, 13:03
Точно това ми се прави. :?

DogShit
10-26-2011, 16:13
Сори, ама тря да уча :-o

brutaLxxbunny
10-26-2011, 16:13
Не е.
Първо - не е "яко".
Второ - родителите в днешно време са твърде заети да обръщат внимание на децата,камо ли да възпитават в тях религиозни ценности.
Трето - специално в България,днешните родители са отгледани в едно комунистическо време.Какви са комунистите?Атеисти.
Четвърто - и попринцип,цялата българска нация сме атеисти.Вярваме в себе си.И ракията.

Shturrrche88
10-26-2011, 16:19
Не е.
Първо - не е "яко".
Второ - родителите в днешно време са твърде заети да обръщат внимание на децата,камо ли да възпитават в тях религиозни ценности.
Трето - специално в България,днешните родители са отгледани в едно комунистическо време.Какви са комунистите?Атеисти.
Четвърто - и попринцип,цялата българска нация сме атеисти.Вярваме в себе си.И ракията.
Дрън, дрън... аз съм кръстена началото на 89та, когато още си беше социализъм в България. Православна християнка съм. Сестра ми също-а е 99ти набор. И се опитваме да изградим в нея, ценностна система, която в действителност доста деца не притежават...
Но, това дали си религиозен или не-значение нулево. Защото има много мюсюлмани, които пак са религиозни и си вярват в техните ценности...ама се различават много от нас по манталитет и възпитание.
Не мисля, че дискусията ти ще има положителен резултат.

brutaLxxbunny
10-26-2011, 16:29
^^ Нищо не съм казала,има изключения.Аз самата съм такова.
Но си права,темата ще се превърне в поредната караница,евентуално,докато накрая отидат до това дали трябва да влезем в Фенген или не..