PDA

View Full Version : Промяна с косата



bussineswoman
10-25-2011, 21:22
Здравейте!

Пиша Ви, защото не мога да взема решение. Косата ми е кафява, средно дълга до последните ребра на гръдния кош. :D Искам някаква промяна, но да си личи, страх ме е да се подстрижа много късо (впрочем косата ми е права и в краищата става на букли), за да не се накъдри много... Не искам да си правя и бретон, понеже не се харесвам. Предложете ми нещо, дайте ми някакви снимки, моля ви!
:grin:

marin4itu
10-25-2011, 21:31
Е хем не искаш да я скъсиш, хем бритон не искаш, пък искаш промяна... Е как да стане? То е коса бе, расте! Може да се боядисаш..

bussineswoman
10-25-2011, 21:51
Не, аз съм съгласна да се подстрижa, но не по късо от раменете, пък и промяната не се състои само в дължина.. :)

MissChocolate
10-26-2011, 04:04
http://prikachi.com/images/39/2626039v.jpg

Иначе няма как да не се накъдри леко при подстригване. Подчертавам - леко. :)

Mi6inka
10-26-2011, 07:35
еми... просто си смени типа прическа, направи някой друг пласт, вземи малко от дължината, филирай я..нещо такова..от къде да знаем ..то ти не знаеш какво искаш, камо ли ние.. :) Ако ти се занимава, може и цвета да смениш... И така...то друга промяна с косата няма каква 8-)

malka_sladkka
10-26-2011, 11:42
еми... просто си смени типа прическа, направи някой друг пласт, вземи малко от дължината, филирай я..нещо такова..от къде да знаем ..то ти не знаеш какво искаш, камо ли ние.. :) Ако ти се занимава, може и цвета да смениш... И така...то друга промяна с косата няма каква 8-)

И това не е малко. Може да пробваш с лек бртитон на страни ама да е по-дълъг. И според зависи каква е в момента косата ти да се подстрижеш на черта или на пластове. Промени цвета, според мен това си е доста голяяма промяна :) Не те съветвам да режеш много от дължината. Коса било, растяла... расте ама БАВНО. Сигурно за тва пишат постоянно теми с кво да се мажат да им порасне по-бързо :lol: Авторке не знаем как изглеждаш и не можем да ти кажем кое ще ти отива, най-добре отиди при фризьори си и се посъветвай с него :)

bussineswoman
10-26-2011, 16:32
Благодаря Ви, много!
Ashley ми харесва, но пак е доста къса, наистина
ще се консултирам и с фризьора... Мисля малко да я скъся, да се направя на стъпала и евентуално лек брeтон настрани, който да е по-дълъг. Това си е доста голяма промяна наистина :D