PDA

View Full Version : Три извънземни кораба летят към планетата Земя...



NEWS
10-26-2011, 06:07
Колкото и да ми се иска не бива да отрека за себе си като глупак, че няма да стане, никой нищо не знае, но напоследък сънувам страшно много кошмари свързани с този ден, не мога да спя, ставам и ходя на сън, отварям прозорци, правя странни неща...

Не ми се иска да призная, но вярвам. Има всякакви дискусии и прочетох някои неща като например, че идват за да ни предупредят, че идва ред на 6-тата раса, ние сме 5-тата, на злоба и омраза, а 6-тата ще е на мир и любов, затова ще продължат да съществуват само добрите и т.н.
Имало някакви деца индиго, които имат отличителни белези, те били избрани и т.н.
Нищо не е сигурно, но е доста интересно и интригуващо.

Вие какво мислите?
По - надолу има една статия от друг сайт.

============================



Три гигантски кораба с извънземни пътуват към Земята. Срещата ни с тях ще е съвсем скоро – през ноември, изчислиха учени от Изследователския център на SETI, цитирани от „Weekly World News”. Не бързайте да се радвате, че мечтата ви да видите НЛО ще се сбъдне, защото намеренията на извънземните не са ясни.

Пришълците, които наскоро минали покрай Юпитер, са засечени от системата HAARP, базирана в Аляска. Единият от корабите им е широк 200 мили, останалите са по-малки.

Учените са категорични, че става дума за извънземни кораби. През ноември 2011 ще са достатъчно близо, за да се видят с оптичен телескоп. Американското правителство е наясно със „събитието“.

Наскоро скандалният сайт „Уикилийкс“ разкри множество секретни документи, които доказват, че НАСА и високопоставени американски фигури са информирани за пътешествието на трите кораба. Даже се подготвя план за унищожението им. Според „Уикилийкс“ има достатъчно доказателства, че инвазията на НЛО е започнала – нещо, което от SETI са предрекли.

Специалисти се позовават на китайски източници, разкрили снимки на НАСА от Луната, на които се виждат не само човешки следи и стъпки. На естествения спътник на Земята дори имало човешки труп, вероятно донесен от извънземен кораб. Д-р Кен Джонсън твърди, че американски астронавти са намерили и фотографирали древни руини от неестествен произход.

bababa7
10-26-2011, 06:20
Много интересна статия, бях попаднала на нещо подобно преди месец - два и също ме притесни. Може би си го взел твърде навътре и затова сънуваш такива неща, А може би предусещаш нещо, знам ли, всякак може да го тълкуваш.

Само се моля тез извънземни да не ни изтрепат... Виж какво пише, че искали да ги унищожават - те са много по - силни от нас... нелепо е. Само ще започнат война "на световете"...

Concussion
10-26-2011, 06:20
"засечени от системата HAARP, базирана в Аляска."
-Ахахаха, и сигурно същата тази система ХААРП, изучава северното сияние?!?!?! :lol: LOL. Пълни глупости, като нищо ще прожектират някакви неща в небето за да могат да убедят човечеството в съществуването на извънземни...

ooolooo
10-26-2011, 06:29
Никой не може да знае със сигурност. Колкото знаем за едното, толкова знаем и за другото. Може да е лъжа и всичко да е изсценирано от ХААРП, но може и наистина този път да идват извънземни. Ще разберем, ако кацнат, нали така, нас ни интересува само крайният резултат. За сега не вярвам много много на писаниците, защото са само теории.
Ще дам примери...
Например... комплекса ХААРП винаги има нещо общо при всички катаклизми или проблеми или случки и т.н., което подсказва, че земляните всячески се опитват да повярват на измислици.
А другото, което го отрича, е изчезването на Атлантида, египетските пирамиди, които няма как да са построение от човек, опитвали са се и никаква технология не е успяла да повдигне каменната плоча, а в миналото не са били по - развити от нас. Но кой знае...
В миналото също като нас са били предупредени, че идва краят им и идва време на нова раса, както може би и сега. А и има много рисунки, които изобразяват извънземни... Явно има нещо общо.


Не отричам, интересно ми е, само дано не са с лоши намерения.

Mi6inka
10-26-2011, 06:35
Супер. Ще си имам нови приятели !

deligiozov
10-26-2011, 07:30
Аз от няколко дни кихам много често , което ме кара да се замисля.. Мисля , че душата ми се опитва да напусне тялото ми и да отлети към трите кораба. Имам информация , че на големият кораб (който те странно защо наричат кораба-майка) се намира помещение , в което извличат човешката душа през носа и захвърлят тялото. Това означава , че те държат повече на вътрешната крастоа , което ще зарадва много стари моми и не особено красивите девойки.

NEWS
10-26-2011, 07:31
Аз от няколко дни кихам много често , което ме кара да се замисля.. Мисля , че душата ми се опитва да напусне тялото ми и да отлети към трите кораба. Имам информация , че на големият кораб (който те странно защо наричат кораба-майка) се намира помещение , в което извличат човешката душа през носа и захвърлят тялото. Това означава , че те държат повече на вътрешната крастоа , което ще зарадва много стари моми и не особено красивите девойки.

Аз съм лекар. Мисля, че мозъка ти те е напуснал и то отдавна, and the absence of it makes you да кихаш :lol:

LambOfGod
10-26-2011, 07:32
Ми, ти изпуши още една 120ка и ще станат четири корабите.

ooolooo
10-26-2011, 07:36
Ми, ти изпуши още една 120ка и ще станат четири корабите.

изврънбрачно дете ли си та си толкова раздразнителна :Д

LambOfGod
10-26-2011, 07:38
Ми, ти изпуши още една 120ка и ще станат четири корабите.

изврънбрачно дете ли си та си толкова раздразнителна :Д

Ми, всъщност съм. 8-)

bababa7
10-26-2011, 07:44
Ми, ти изпуши още една 120ка и ще станат четири корабите.

изврънбрачно дете ли си та си толкова раздразнителна :Д

Не, тя е болен форумен трол.... :lol: :-x

Greennight
10-26-2011, 07:48
nigga please,тва ако беше потвърдено щяха да го дават по новините 8-)

deligiozov
10-26-2011, 08:27
Всички свидетели ги затварят в килия метър на метър .. Има заловени извънземни , даже и кръстоски междъ хора и извънземни. Твърди се , че медиумите и хората с всякакви свръхспособности са мелези между човешка и извънземна раса

nepowtorima
10-26-2011, 08:34
Дано да не стане. :lol:

deligiozov
10-26-2011, 08:42
Всички свидетели ги затварят в килия метър на метър .. Има заловени извънземни , даже и кръстоски междъ хора и извънземни. Твърди се , че медиумите и хората с всякакви свръхспособности са мелези между човешка и извънземна раса

fear4o
10-26-2011, 08:44
Някой е попрекалил с халюцките... :?

NEWS
10-26-2011, 10:41
nigga please,тва ако беше потвърдено щяха да го дават по новините 8-)

http://www.youtube.com/watch?v=OHV3jd8NaWU :x

Shantia
10-26-2011, 10:43
Отдавна не бях гледала толкова хитра и изпипана промивка като тази. Гледано е толкова пъти! Хората май обичат и искат да бъдат залъгвани и промивани с такива лъжи. ......

NEWS
10-27-2011, 02:35
абе много знайш ти :-x :-x :-x

Wax
10-27-2011, 07:50
/fail

Ако щяха да идват, щеше да ни предупредят.
И аз го вярвам това за Росуел

machoka
10-27-2011, 08:18
Абе много се връзвате на автора - фантаст, който си пише сам 'новините' :D

gabsit000
10-27-2011, 08:22
аха

StringTheoryPracticist
10-27-2011, 08:27
Източник or it didn't happen.

Mi6inka
10-27-2011, 08:56
Те вече са тук, драги ми.

http://profit.bg/news.php?cid=1&id=84999&fb_source=message

StringTheoryPracticist
10-27-2011, 09:00
Не се смятат източници, които не са си посочили източниците 8-)
(освен научните източници, естествено)

D3NG3rZ0N3
10-27-2011, 09:06
Ще ги посрещна с баница :grin:

LovEsIckk
10-27-2011, 09:36
Толкова съм отвратена от света, че бих тръгнала с тях веднага.

ThEKiNgG
10-27-2011, 11:14
:grin: От малък мечта ми е да се бия с извънземни 8-)

yorabbitt
10-27-2011, 11:18
дано да станеее :D :grin:

xxxbrokenhearthxxx
10-27-2011, 12:07
Край. Ще умрем, ще ни вземат за заложници и ще си правят експерименти с нас. Не дай си боже да се чифтосат с нас.. Ще си създадат армия от бебета извънземни и ще ни убият. :-# :-# :-#

nirvana13
10-27-2011, 12:14
чакам да дойдат
ако им се идва де :lol:

Spoke
10-27-2011, 12:21
Винаги съм си мечтал да бодна някой зелен задник. 8)

sanderoTheSecond
10-27-2011, 14:16
еххх откога ги чакам сетиха се

ZeroPoinT
10-27-2011, 14:43
Що ли ми се иска да вярвам? Но мисля, че идва времето на великата "Война на световете". А ноември чука на вратата. :lol:
Колумб е открил Америка и какво и е докарал после? Просто се замислете дали митовете за мира ще продължат? Просто ще дойдат, за да ни ограбят. И на всичкото отгоре може да нямат дупета и вагини.
http://www.popcrunch.com/wp-content/uploads/2011/07/Aliens-war-worlds-inside.jpg

Ето малко снимки:
http://www.koreatimes.co.kr/upload/news/101229_pm_pravda.jpg

http://www.conspiratie.net/wp-content/uploads/2011/01/8yvm10.jpg

И ето малко информация от различни сайтове:
...

Speculation about just what these objects may be, range from Ark ships that are coming to take away some people just before a cataclysmic event strikes earth. Another speculation suggest that we are about to be invaded and the peoples of Earth forced into slave labor to mine certain rare elements. We may be plundered or saved. Either way the near future is yet to unfold.

...

Not long ago a Russian Mars probe photographed an object fitting this description just before it was destroyed for unknown reasons. Later, an American Mars probe was destroyed just before it reached that planet.

...

However, reports indicate that some antenna sites have been taken over by government and those antennas in particular are heavily guarded.

It is reported that the US Navy in conjunction with the NSA are attempting to keep the public unaware of what is going on. A few people who are in the know are concerned that the Navy, as a first line of defense may be attempting to convert the antennas for military purposes. It is a fact that some frequencies in the microwave band have been known to affect UFO’s and destabilize their propulsion systems. It stands to reason that such measures may be true in light of Ronald Reagan’s statements about the need for the star wars program and his inference that we may soon have to face something from “out there!”
Така че ...

Spoke
10-27-2011, 14:52
И на всичкото отгоре може да нямат дупета и вагини.[/b]

:( :( :( :( :(

ZeroPoinT
10-27-2011, 15:05
И на всичкото отгоре може да нямат дупета и вагини.

:( :( :( :( :(

Сори, бро. А може те да искат да ти бъркат в гъза с лепкавите си пипала.

ZeroPoinT
10-27-2011, 15:06
Между другото, с удоволствие бих наблюдавал корабите, заплашващи ни с унищожение. :lol:

Spoke
10-27-2011, 15:15
Да дойдат, аз точа камата, приготвям каратечницата и съм готов за бой! :smt070

Spoke
10-27-2011, 15:15
del.

Concussion
10-27-2011, 16:29
Много филми гледате. Ма то точно това им е целта на този тип филми, да промиват мозъци...

ZeroPoinT
10-27-2011, 16:32
Много филми гледате. Ма то точно това им е целта на този тип филми, да промиват мозъци...

ееее... нали трябва да мечтаем ... :lol:

Concussion
10-27-2011, 16:40
Много филми гледате. Ма то точно това им е целта на този тип филми, да промиват мозъци...

ееее... нали трябва да мечтаем ... :lol:

Е да, ама то това не е хубаво - някакви извънземни да дойдат или за да ви унищожат или да си правят експерименти с вас...

DaKid
10-27-2011, 16:41
Това го четох на глас в информатиката преди около 2 седмици :lol:

ZeroPoinT
10-27-2011, 16:57
Много филми гледате. Ма то точно това им е целта на този тип филми, да промиват мозъци...

ееее... нали трябва да мечтаем ... :lol:

Е да, ама то това не е хубаво - някакви извънземни да дойдат или за да ви унищожат или да си правят експерименти с вас...

Е, ти какво мислиш биха правили? Ти като видиш некъф бръмбар за първи път в живота си, кфо праиш? Гледаш го, после го измъчваш, а накрая го убиваш ...